Перейти до змісту

Дашок над дверима.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Можу на бухло помінятись.. нєфіг дєлать..)))

Навіщо зайва ланка в ланцюгу? : ))) Влаштувати паті з кумами-друзями - а на ранок бадьорі і енергійні добовтаєте той бетон з тарою : ))))))))

П.С. Гляну сьогодні - може торбинку склотари старої наберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не зайва ланка.. то необхідний маневр.)))

Уявляєш скільки тих кумів/друзів.. і їм співчуваючих, треба поїти і кормити.. щоб вимостити 9 квадратів пляшками.)))))

В хід пішла важка артилерія... Столичная, Распутин, Немиров.. ємністю 1 літр.. ну.. напевно пляшок 40 застелив.)))

Так.. як анонімність донорів мною була гарантована... то скажу тільки .. що згадалисьбезтурботні студентські роки.. і от так з посмішкою.. я сьогодні в обід фіганув ще 2 мішки тари.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодні в обід фіганув ще 2 мішки тари.)))

То ще потрібна тара?

Я якраз маю торбинку - завтра можна було б передати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піздно прочитав повідомлення... сьогодні в обід прикину і відпишусь.. А якщо треба буде.. то де можна буде забрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора залили фінішну стяжку.. Додали, для швидкості висихання, клею... що лишився після утеплення фасаду. Замісь щебню використовувався відсів.

З.І. Коте допомагав.))))post-1920-0-00014500-1383471418_thumb.jppost-1920-0-37666800-1383471527_thumb.jp

post-1920-0-87308300-1383472070_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний, мені сподобався.

Хороша ідея з оформленням і сподобалося, що він практично з 3 сторін закриває простір перед дверима і туди ніяка фігня не потрапляє.. особоливо це актуально після сьогоднішнього дощу з південним вітром.. думаю треба прикрити в себе схожим способом.

Дякую за фотку.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, мій брат недавно робив дашок на Д.Галицького, по-сусідству

Прозорий матеріал це пластик чи ..... Де купити, скільки коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На останньому фото це полікарбонат, а у мене Салюкс.

Купував свівй в НЛ по 100 грн лист, полікарбонат від 200 до 400 грн за листок.

Розміри Салюкс - 2 /0,9... полікарбонат є навіть в рулонах шириною 3 метри.. в НЛ бачив порізаний розміром 3/1,05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На останньому фото це полікарбонат, а у мене Салюкс.

Купував свівй в НЛ по 100 грн лист, полікарбонат від 200 до 400 грн за листок.

Розміри Салюкс - 2 /0,9... полікарбонат є навіть в рулонах шириною 3 метри.. в НЛ бачив порізаний розміром 3/1,05

Вода мороз і сонце мабуть швидко зруйнують, чи помиляюсь?

Металопластикове вікно мабуть дорого. Чим ще можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому має зруйнувати? З чого такі висновки?

Якщо все правильно і по технології робити, а також підсилити конструкцію відповідно снігового навантаження.. думаю.. найближчі 2 роки проблем з руйнуванням виникнути не повинно.

Нуууу.. це взагалі в багатьох моментах експромт.. Починалося все захистити вхід невеличким дашком, а вийде з часом веранда 2.50 на 5 метрів. .. з зоною відпочинку.. і в планах зі стаціонарним мангалом..))))

Всі помилки будуть враховані в майбутньому, по можливості пофіксені.. або взагалі будуть замінені ті деталі.. які себе не оправдали, чи були зроблені не належним чином. тому.. показав і розповів все так детально, з фотками і коментами.. щоб мої помилки виправили професіонали.., а чайнота їх врахувала і не повторювала.))

З.І. Порада підсилити ферми і покрівельний матеріал додатковими рейками врахована, враховано також підказка використати для формування фінішньої стяжки металопрофіль, як і використання у фінішному розчині відсіву замісь щебню.. а також було використано плиточний клей.. який не дає особливо тріщин і при його наявності стяжка застигає набагато швидше.

Якось так.. зі світу по нитці... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чому має зруйнувати? З чого такі висновки?

Я кажу про полікарбонат чи салюкс. Той матеріал що закриває дашок по бокам. Я бачив його на базарах і зупинках. За декілька років він перетворюється в труху. Сонце вода та мороз роблять своє діло. В всередині в нього є пустоти куди попадає вода, замерзає і руйнує. Чи є матеріал надійніший, але дешевший, чим металопластикове вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салюкс не має сот. Він монолітний. Щоб полікарбонат не руйнувався його, треба брати відповідного класу і товщини, монтувати відповідно технології і захищати краї і стики спеціальними заглушками. Я не захищав.. свій, бо він висить перпендикулярно землі і відповідно нічого в середину не затікатиме... та й розмір його фігня.. ящо щось станеться через рік-два, повішу новий..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Салюкс не має сот. Він монолітний. Щоб полікарбонат не руйнувався його, треба брати відповідного класу і товщини, монтувати відповідно технології і захищати краї і стики спеціальними заглушками. Я не захищав.. свій, бо він висить перпендикулярно землі і відповідно нічого в середину не затікатиме... та й розмір його фігня.. ящо щось станеться через рік-два, повішу новий..))

Зацікавило. Заглушки десь є в наявності? Як підібрати клас і товщину - з двох сторін зашити по бокам дашок. Салюкс мабуть ще краще і дешевше. Потрібно 2 куска. Розміри приблизно 1,6*2 метра. Да і чим по прозоріше що вибрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглушки є в наявності в НЛ точно. На боковини брав той.. що давали.. (на халяву карочє.))) Салюкс хвилястий.. він на боковини не підійде.

В мене полікарбонат безколірний.. прозорість не дуже.. тобто через нього видно ледь контури обєкту.. та й не треба мені на боковині щоб він був прозорий.. головне щоб виконував свою ф-ію.. завтра вдень сфоткаю... зараз темно.. тому.. фотка вийшла така.

post-1920-0-26335000-1384624846_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

будував, будував і теке получилось

спочатку думав так само зробити з металу, але мене переконали

post-59-0-22729500-1389695618_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені здається.. що з часом в мене буде схожа верандочка.))) принаймі "підмурівочка" десь в метр висотою по периметру планується, а мож з часом і зашиється якась частина чимось прозорим..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...