Перейти до змісту

Заправка "УКР ПЕТРОЛЬ"


dracepupa

Рекомендовані повідомлення

Сегодня утром заехав на вышеуказанную АЗС , которая на Львовской возле Кромберга попросил заправить полный баллон газа .

Что успешно и сделали , после этого я протянул в кассу платежную банковскую карту , на что получил ответ с хамовитой ноткой "Газ тількі за готівку".

Я начал объяснять данной хамовитой особе ,что если на кассе есть логотипы платежных систем виза или мастер то они обязаны принять к оплате данную карту .

И тут получаю ответ в довольно резкой форме "Це ви зобов"язані мені повідомити що у вас немає готівки "

Минут двадцать длилось препирательство и хамство к которому подключились заправщик и еще два персонажа .

В итоге после 20-ти минутной баталии кассир все-таки брякнула передо мной платежным терминалом и я успешно рассчитался .

Результат;

1,После звонка на горячую линию укрпетроль передо мной извинился их представитель.

2,После звонка на горячую линию банка сонная девочка сказала что у них были проблемы с терминалом (странно почему после конфликта проблема внезапно решилась?).

Вопрос в чем?

1,Налички у меня действительно было ровно на пачку сигарет.

2,А во вторых возникли подозрения что деньги за топливо они хотели сразу же поделить, соответственно топливо было "левым",то есть его кому-то не долили .

Итог : УКР ПЕТРОЛЬ - Давай до свидания!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2,А во вторых возникли подозрения что деньги за топливо они хотели сразу же поделить, соответственно топливо было "левым",то есть его кому-то не долили .

Итог : УКР ПЕТРОЛЬ - Давай до свидания!

Так само робили на газ/заправці що на рівненській за лукойлом, коли там була ще не БРСМ, коли стала БРСМ не знаю, але якщо працюють ті самі оперетори, то думаю так само і роблять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам працюю на заправці WOG оператором, не долити комусь такого не буває, тому що за це можуть бути великі проблеми. До того ж покупець дивиться на табло! Якщо йому не долили то він прийде і скаже ...У нас такого не буває , а нарахунок Петроль не вкурсі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам працюю на заправці WOG оператором, не долити комусь такого не буває, тому що за це можуть бути великі проблеми. До того ж покупець дивиться на табло! Якщо йому не долили то він прийде і скаже ...У нас такого не буває , а нарахунок Петроль не вкурсі :)

Та ну, буває таке))) Особливо коли фури заправляєте на 500-600 л. Недолив 30-40 л "в парядкє вєщєй"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю. Я думаю цифри знають всі які на лічильнику, кожен бачить на скільки його заправили. хіба що вже під градусом;)

І після заправки він приходить забирає чек де все прикрасно написано))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лукойлі випросити чек тяжко. Особливо на заправці за струмівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас обов'язково тірщикі заправляються по карточках після заправки приходять по чек. У нас на заправці все строго не знаю як там у всіх, говорити не буду я росказав про WOG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mers, підкажіть чому на заправках WOG, коли заправляю повний балон газу завжди заправщик запитує, чи буду я розраховуватися готівкою, а коли заправляюсь 20 л ніхто не запитує про готівку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mers, підкажіть чому на заправках WOG, коли заправляю повний балон газу завжди заправщик запитує, чи буду я розраховуватися готівкою, а коли заправляюсь 20 л ніхто не запитує про готівку?

Тому що 20 л це не велика кількість, і я не заправщик я оператор моя справа включити взяти гртівку або карточку все і видати чек це моя робота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, буває таке))) Особливо коли фури заправляєте на 500-600 л. Недолив 30-40 л "в парядкє вєщєй"

Був свідком такого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю що паливо було "ліве", скоріш за все хотіли "обналічити" талон чи картку. Не думаю що вони щось "мутили" з газовою апаратурою, хоча якщо каса "дирява" і контроль фіговий, то все можливо.

mers, багато ще чого ти не знаєш ;)

dracepupa, такою фігньою можуть страдати на будь-яких заправках, зазвичай дзвінок на гарячу лінію швидко ставить їх на місце, якщо звісно вона є на даній мережі заправок і вони хоч трохи дорожать клієнтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на лукойлі на Дубнівський коли заправляєшся на 50 грн, то виходить так.

50/10,99=4,54 л. Без знижки це 50,68 грн, а зі знижкою 49,9. Так от здачу 10 копійок не дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, буває таке))) Особливо коли фури заправляєте на 500-600 л. Недолив 30-40 л "в парядкє вєщєй"

Був свідком такого?

Так, був, неодноразово (правда останні рази таке було не в Луцьку). "Мутять" на колонках з товстими шлангами для заправки фур.

mers, і на ваших заправках таке бувало. Була історія, коли цілу зміну звільнили за таке в Луцьку. Не знаю як зараз, можливо виправились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, був, неодноразово (правда останні рази таке було не в Луцьку). "Мутять" на колонках з товстими шлангами для заправки фур.

mers, і на ваших заправках таке бувало. Була історія, коли цілу зміну звільнили за таке в Луцьку. Не знаю як зараз, можливо виправились.

Це колонка "правильно" відрегульована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився "Агенти впливу" НТН тему про заправки "Развод на АЗС", то там взагалі згадуються чіпи, встроені в пістолет, які управляються через ПК/ноутбук по блутуз чи радіо, тобто міняється кількість наливу палива дуже оперативно (якщо я правильно зрозумів, звісно)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився "Агенти впливу" НТН тему про заправки "Развод на АЗС", то там взагалі згадуються чіпи, встроені в пістолет, які управляються через ПК/ноутбук по блутуз чи радіо, тобто міняється кількість наливу палива дуже оперативно (якщо я правильно зрозумів, звісно)...

та який развод...

кожен бачить на скільки його заправили

ще й

після заправки він приходить забирає чек де все прикрасно написано))

Якщо серйозно, то завжди бісить, коли тебе намагаються надурити.

На великих обсягах пального відсутність 10 літрів ніхто б не помітив. Але це ж всього 100 грн в кишеню, треба рубати капусту по-дорослому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не в Луцьку на WOG, і не знаю як було там колись, но в період моєї роботи нічого пока не траплялось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився "Агенти впливу" НТН тему про заправки "Развод на АЗС", то там взагалі згадуються чіпи, встроені в пістолет, які управляються через ПК/ноутбук по блутуз чи радіо, тобто міняється кількість наливу палива дуже оперативно (якщо я правильно зрозумів, звісно)...

А я про це читав. ДІйсно, зараз на кожній заправці має бути мірна тара (наприклад спеціальне відро з мітками). Його мають видавати за вимогою клієнта. І ще дехто заправлює в каністру. Якби не ці чіпи їх давно вже б зловили "на гарячому".

Моя порада: щоб вас не дурили на асз заправляйтесь або в каністру, або повний бак. В деяких каністрах є мітки, а якщо в бак 60 л зал'є 65л палива тут теж можна висувати притензію. У такому разі шансів у них недолити меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІйсно, зараз на кожній заправці має бути мірна тара (наприклад спеціальне відро з мітками). Його мають видавати за вимогою клієнта.

Ось такий мірник - 20 л., похибка, якщо не помиляюсь повинна бути +/- 50 мл.

bpjDW.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІйсно, зараз на кожній заправці має бути мірна тара (наприклад спеціальне відро з мітками). Його мають видавати за вимогою клієнта.

Ось такий мірник - 20 л., похибка, якщо не помиляюсь повинна бути +/- 50 мл.

bpjDW.th.jpg

Хорошая Хреновина данное мерное ведро .

Но есть одно НО!

Как проконтролировать количество газа заправляемого???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром заехав на вышеуказанную АЗС , которая на Львовской возле Кромберга попросил заправить полный баллон газа .

Что успешно и сделали , после этого я протянул в кассу платежную банковскую карту , на что получил ответ с хамовитой ноткой "Газ тількі за готівку".

Я начал объяснять данной хамовитой особе ,что если на кассе есть логотипы платежных систем виза или мастер то они обязаны принять к оплате данную карту .

И тут получаю ответ в довольно резкой форме "Це ви зобов"язані мені повідомити що у вас немає готівки "

Минут двадцать длилось препирательство и хамство к которому подключились заправщик и еще два персонажа .

В итоге после 20-ти минутной баталии кассир все-таки брякнула передо мной платежным терминалом и я успешно рассчитался .

Результат;

1,После звонка на горячую линию укрпетроль передо мной извинился их представитель.

2,После звонка на горячую линию банка сонная девочка сказала что у них были проблемы с терминалом (странно почему после конфликта проблема внезапно решилась?).

Вопрос в чем?

1,Налички у меня действительно было ровно на пачку сигарет.

2,А во вторых возникли подозрения что деньги за топливо они хотели сразу же поделить, соответственно топливо было "левым",то есть его кому-то не долили .

Итог : УКР ПЕТРОЛЬ - Давай до свидания!

на якій заправці ти заправлявся раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе хе.

Прочитав і ледве не заплакав )))

Почнемо цю історію з іншого боку.

Деякілька тижнів тому заїхав на Белоіл на Рівненській. Мені в люб'язній формі запропонували заправитися на круглу суму (100 грн), на що я відповів, що так не вийде тому, що в мене карточка знижки. Після цих слів пика оператора стала дуже кислою. Захотілося його добити і я добавив, що розрахуюся кредиткою, а не готівкою. Після цього він геть скис і почав щось молоти про ліміт безготівкових операцій (300 грн). Заправлятися я не став і поїхав на іншу АЗС.

Як не парадоксально на наступний день до мене зателефонував один знайомий, який запропонував заправитися на шару на тій же АЗС. Я відмовився, а він все розхвалював як він смачно намахує лохів операторів, які в свою чергу намахують інших. Суть зводилась в тому, що він не тільки купував в них надлишок пального по зниженій ціні, а й запевнив їх, що балон в нього на 35 літрів, хоча в нього 50 літровий, а заправляли звісно до повного.

До чого це все тут?

А до того, що ця хохляцька натура - ТС. І чого ж це він туди тепірО не їздить, га? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.... знімаю капелюха! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром заехав на вышеуказанную АЗС , которая на Львовской возле Кромберга попросил заправить полный баллон газа .

Что успешно и сделали , после этого я протянул в кассу платежную банковскую карту , на что получил ответ с хамовитой ноткой "Газ тількі за готівку".

Я начал объяснять данной хамовитой особе ,что если на кассе есть логотипы платежных систем виза или мастер то они обязаны принять к оплате данную карту .

И тут получаю ответ в довольно резкой форме "Це ви зобов"язані мені повідомити що у вас немає готівки "

Минут двадцать длилось препирательство и хамство к которому подключились заправщик и еще два персонажа .

В итоге после 20-ти минутной баталии кассир все-таки брякнула передо мной платежным терминалом и я успешно рассчитался .

Результат;

1,После звонка на горячую линию укрпетроль передо мной извинился их представитель.

2,После звонка на горячую линию банка сонная девочка сказала что у них были проблемы с терминалом (странно почему после конфликта проблема внезапно решилась?).

Вопрос в чем?

1,Налички у меня действительно было ровно на пачку сигарет.

2,А во вторых возникли подозрения что деньги за топливо они хотели сразу же поделить, соответственно топливо было "левым",то есть его кому-то не долили .

Итог : УКР ПЕТРОЛЬ - Давай до свидания!

на якій заправці ти заправлявся раніше?

ВОГ возле Тойоты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...