Перейти до змісту

Туш для вій


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Дівчатка, можу замовити вам такі от туші за досить прийнятними цінами:

BOURJOIS VOLUMIZER - 60грн.

BOURJOIS МАХ + Карандаш Буржуа - 60грн.

Helena Rubinstein - 100грн.

Pupa "Vamp" - 60грн.

Maybelline Falsies, ROCKET, Colossal - 45грн.

L`Oreal Collagen24, MillionLashes,MillionLashes2, Architect4D - 60грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

А яка є коричнева? Дякую

Запитаю, бо, чесно кажучи, жодного разу коричневих не замовляла і тоді відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дякую, Танюші (Kleo) за туш. Дуже задоволена.

Мені головне, щоб туш не відбивалась на повіці і вона з цим справилась. Architect 4D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитаю тут. Останнім часом помітила, що дуже почали випадати війки. :( Користуюсь тушшю нормальної якості, рідиною для зняття макіяжу також. Підкажіть, як з цим можна боротися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитаю тут. Останнім часом помітила, що дуже почали випадати війки. :( Користуюсь тушшю нормальної якості, рідиною для зняття макіяжу також. Підкажіть, як з цим можна боротися?

Сама не пробувала, але багато чула і читала про цілющі властивості касторового масла (наносити потрібно щоденно, найкраще вимитою кісточкою від туші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені допомагає змащувати вії на ніч олією зародків пшениці (просто пальцями втирати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла в неті ось такі поради (чесно кажучи випадково): Три самых действенных рецепта для густых ресниц

Рецепт № 1. Укрепляет, питает ресницы.

• Касторовое масло – 1 столовая ложка

• Сок алоэ – 1 чайная ложка

Показать полностью..

• Витамин Е (масляный раствор) – 4 капли

• Витамин А (масляный раствор) – 2 капли

Тщательно перемешать и нанести на ресницы щеточкой.

Рецепт № 2. Питает ресницы витаминами.

• Рыбий жир – 1 чайная ложка

• Витамин Е – 3 капли

• Масло оливковое – 3 капли

Хорошенько перемешать и нанести на ресницы. Делать такие аппликации в течение 1 месяца.

Рецепт № 3. Для роста и густоты ресниц.

• Коньяк – 1 чайная ложка

• Масло репейное – 1 чайная ложка

• Вазелин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

• Коньяк – 1 чайная ложка

Коньяк, та й на слизову ока))) Це вже цікаво)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

• Коньяк – 1 чайная ложка

Коньяк, та й на слизову ока))) Це вже цікаво)))

MOTOROLLLA, то ж не каплі в очі ;), це суміш яка кісточкою наноситься на вії як туш, хоча рецептик дивний, але не мені судити - я не пробувала, може й дійсно ефективний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не пробував туш для вій M.A.G.? Сьогодні у "Ватсонс" запропонували взяти за акційною ціною, а я щось завагалася. Знаю, що лаки для нігтів у них кльові, а туш спробувати поки не було нагоди, та й серед подруг наче ніхто не пробував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не пробував туш для вій M.A.G.? Сьогодні у "Ватсонс" запропонували взяти за акційною ціною, а я щось завагалася. Знаю, що лаки для нігтів у них кльові, а туш спробувати поки не було нагоди, та й серед подруг наче ніхто не пробував...

Придбайте краще туш у Kleo - ціна і якість пречудові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я колись давно пробувала касторку мастити на вії. Разючого ефекту не пригадую, але добре запам'ятала, що некомфортна процедура. Касторка густа, відповідно багато її нависає на кісточці, а зняти надлишок, використовуючи звичайні пляшечки, не виходить. В результаті касторки на віях забагато, очі сплять маслі.

А недавно підшуковувала собі крем для очей і натрапила на отаку сироватку по догляду за шкірою навколо очей та віями від vichy. Наноситься на шкіру навколо очей і на вії. Легка текстура, приємна для очей, гарно вбирається. Поки подобається. Хоча, я і не вірю, що вії можуть стати густішими ніж вони є від природи.

Єдиний мінус - кусюча ціна, але я вирішила, що я зубастіша і таки перевірю чи варто платити більше :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вії як і волосся, виростають стільки, скільки дано природою, але якщо вони були густими, а в наслідок певних факторів їх значно поменшало, то варто їм допомогти, а от яким шляхом - бабусиними методами чи сучасними, то вже вибір особистий, хоча пробувати варто доти, доки не буде позитивного результату, головне не переборщити. Колись в дитинстві відпочивала в літньому таборі для відпочинку і так як в середній загін місць вже не було, то попала в старший, там і познайомилася з дівчиною, в якої були дуже гарні і довгі вії. Всі дівчата звісно обзавідувалися такій красі, тоді вона розповіла, що то в неї не від природи, а стали після того, як вона присмалила їх коли запалювала газ в камфорці, правда її подруга пробувала повторити її подвиг, але напевно перестаралася і присмалила забагато, тому тепер в неї немає і таких як були раніше. Тож не треба міняти свою природу, треба робити красу з того, що вже маєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось відкриває в туші запаску?

Буває, що нової ще не купила, а стара вже закінчується...і як я тільки не пробую витягнути те колечко-нічого не виходить(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось відкриває в туші запаску?

Буває, що нової ще не купила, а стара вже закінчується...і як я тільки не пробую витягнути те колечко-нічого не виходить(

Та нічого складного в тому нема, принцип той самий що й баночці з йодом чи зеленькою, коли потрібно вийняти резинову пробку, щоб відкрити, головне підважити чимось, щоб можна було зацепити, я виймала ножицями для манікюру або просто маленькими, можна дитячими, підсовуєш під краї пробки і тягнеш, якщо ну дуже туго там сидить, то тоді тими ж ножицями підваж, правда іноді можна ту пробку так пробити, але тобі ж вона фактично вже не потрібна буде, то думаю нічого страшного в тому нема та й тягнеться тоді простіше ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбайте краще туш у Kleo - ціна і якість пречудові

дякую за пораду, зараз погуглю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На днях отоварювала подарункові ваучери в Watsons, вирішила спробувати False Lash Butterfly від L’Oreal.

Задоволена і ефектом і текстурою і кісточкою. Хороша заміна моєї улюбленої Million Lashes.

А від сьогодні по 10-те на них знижка - 25%. Ну не закон підлості :D

Може комусь стане в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На сьогодні користуюсь такими продуктами -

1) Gosh Eye'deal. Довго підбирала ідеальний варіант для денного макіяжу( і масмаркет, і люкс). Зупинилась на цій. Купую вже другий раз. Щіточка силіконова, гарно профарбовує вії, не створює ефекту "драматичності", подовжує... Для денного використання - (поки) мій ідеал!

2) Cils D’Enfer Maxi Lash від Guerlain. Щіточка велика, потовщує, достатньо підкручує вії. Сама туш дуже густа, чорна, на вигляд стійка, помітна і як вечірній варіант мейкапу - для мене саме те!

3) Diorshow від Dior. Це третя туш діор за весь час покупок косметики. Купувала її в дюті цим літом. По-перше, чомусь у мене особисто всі туші цієї марки швидко засихають((. По-друге - спочатку туш лягає рівномірно, як по маслу, профарбовує "за один взмах", але до кінця дня починає обсипатись. Очікувала від неї кращого.

post-18184-0-75228800-1385197429_thumb.j

post-18184-0-95524000-1385197435_thumb.j

post-18184-0-50390700-1385197561_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...