Перейти до змісту

Помер Онопрієнко


Dream

Рекомендовані повідомлення

я б четвертував

Коли таких виродків, непОтріба судять, то до Европи аж ніяк не хочеться. Імхо.

Я "За" смертну кару. Для таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер уявіть: на місці онопрієнка ви, чи хтось з ваших близьких. Ні, ви не вбивали, просто опинились у не тому місці не в той час. А у органів план, тиск преси, суспільний резонанс, начальство вимагає розкриття гучного злочину..а методи як суд іде назустріч обвинуваченню і т.д.

Так от у європах у вас є шанс на життя і навіть виправдання не посмертне. А от у омріяному вами справедливому світі ваші шанси різко зменшуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер уявіть: на місці онопрієнка ви, чи хтось з ваших близьких. Ні, ви не вбивали, просто опинились у не тому місці не в той час. А у органів план, тиск преси, суспільний резонанс, начальство вимагає розкриття гучного злочину..а методи як суд іде назустріч обвинуваченню і т.д. Так от у європах у вас є шанс на життя і навіть виправдання не посмертне. А от у омріяному вами справедливому світі ваші шанси різко зменшуються.

Толік, з твого ж топа

Шкодував хоч про щось?

- Він шкодував лише про одне, що його спіймали. Таке, щоб він засмутився через те, що когось убив - такого не було. Він дуже спокійно розповідав, як вбивав і у мене складалося враження, що йому це навіть приємно.

А тепер уяви, Слава Богу що такого не було, що він вбив когось із твоїх родичів, близьких - ти будеш кричати "Не вбивайте його! Це по-звірячому! Він же жити хоче!?!?

ПС. Але якщо ти про тих, кого дійсно стратили, звинувачуючи і вибиваючи зізнання, то ето уже совсєм другая історія. Я написав своє ставлення конкретно щодо Онопрієнка. І єму подобних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ти думаєш, що "ето уже другая історія". Історія може бути дуже навіть та сама. Нероздільна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не вгадаєш, в кого з оточуючих злетить дах. Той же божевільний може взяти цеглу і забити одиноку жінку.

І що йому за це буде? А нічого - в дурку посадять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер уявіть: на місці онопрієнка ви, чи хтось з ваших близьких. Ні, ви не вбивали, просто опинились у не тому місці не в той час. А у органів план, тиск преси, суспільний резонанс, начальство вимагає розкриття гучного злочину..а методи як суд іде назустріч обвинуваченню і т.д.

Так от у європах у вас є шанс на життя і навіть виправдання не посмертне. А от у омріяному вами справедливому світі ваші шанси різко зменшуються.

ну от тільки давай не будемо сюди ліпити "опинився не втому місці не в той час". Зараз не ті часи, коли розстрілюють без суда і слідства. Одна справа - непрямі докази, і зовсім інша 100% прямі - коли урод сам все показав, розповів, та ще й хизувався цим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не будем? Якщо ти дивився документалки про пошуки і затримки серійників у 70-90 х, то там майже в кожній історії парочка помилково ув'язнених, а то й страчених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як америка досі живе з цим?... ну, звичайно, там же дикуни, індіанці та нігери... А ми ж - ЦИВІЛІЗОВАНІ!

Європа ДОРОСЛА до того, щоб відмінити смертну кару. Воно само-собою там сформувалося. А нам, щоб до них, ще в башках дууууже багато змінити і викорінити потрібно...

В цьому відношенні - я дикун. Я б четвертував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дехто так легко говорить про страшні речі. Дякуйте богу, шо то було не з вашими родичами\знайомими і.. Бог йому суддя.. але ніяк не борда і тупі вброси "а вдруг..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не гуманист, ... Его не содержать надо было за наши деньги, а четвертовать медленно, в течении суток, чтобы эти сутки показались ему вечностью.

Не дають спокою лаври Онопрієнка?

Я б четвертував.

Тоді чим ти відрізняєшся від нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді чим ти відрізняєшся від нього?

ВІн, як і я, мали на увазі щоб його четвертували (спєциально обучєниє люді).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як миленько. Це ж будем робити не ми, а спєціально обучєнниє люді. Онопрієнки на службі у справедливості:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких Онопрієнків в кожному райвідділі парочка знайдеться - слоніків вміють робити, селезінку відбивати, вбивати. При достойному гонорарі бажаючих вбивати легально буде черга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от тільки давай не будемо сюди ліпити "опинився не втому місці не в той час". Зараз не ті часи, коли розстрілюють без суда і слідства. Одна справа - непрямі докази, і зовсім інша 100% прямі - коли урод сам все показав, розповів, та ще й хизувався цим.

Десь недавно проскакувала новина, що в Америці виправдали та випустили на волю дядька, який зо два десятка років просидів бувши звинуваченим у згвалтуванні та вбивстві. Тест ДНК показав що то був не він. Мабуть там теж були стопроцентні докази...

Якщо Американська система правосуддя помилилася в такому серйозному випадку, то що казати за нашу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще помилитись і наказати одного невинного, ніж помилитись і відпустити одного винного, котрий потім 10-20-30 невинних вб'є.

Ідеальних систем, нажаль, не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще помилитись і наказати одного невинного,

Це поки в ролі невинного не опинпився ти сам :)

Особисто я вважаю, що краще випустити винного, ніж що б сів невинний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И был он когда-то пучеглазым младенцем. Смотрел на мир изумленными глазишками. И ходил не в школу для маньяков, а как и мы все...

Я к тому, что нам, взрослым, надо думать, как не порождать таких чудовищ.

ти не повiриш, але все частiше думаю точно те ж саме, правда думаючи просто про злочинцiв, вбивць, насильникiв, грабiжникiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...