Перейти до змісту

Оплата за дороги в Білорусі


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Їздив до наших сусідів на днях на екскурсію з сім'єю... і яким дивом проїхав без пригод 700 км по, виявляється, платним дорогам навіть не знаю.

На таможні просто бачив папірець надрукований на принтері, що М1 - платна, і все - більше ніякої інформації. Наміняв грошей щоб платити і поїхав... а тут така штука, попереджаю всіх хто хоче подорожувати в напрямку Мінска, кордону Росії, по дорозі М1, вона платна і оплата знімається АВТОМАТИЧНО. В списку є ще декілька ділянок доріг. Для оплати треба взяти в аренду спеціальний девайс і наліпити на скло автомобіля. Докладніше можно знайти в інеті. Я читаю зараз ТУТ. Штраф за безоплатний проїзд в районі 300 Евро...

Хлопці-водії на таможні мені сказали, що якщо мене зупинять десь, колись в Білорусі на мому авто, то штраф впаяють полюбе - бо камери фіксували безоплатний проїзд. Не знаю так це, чи ні - тому туди я поки не поїду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лопці-водії на таможні мені сказали, що якщо мене зупинять десь, колись в Білорусі на мому авто, то штраф впаяють полюбе - бо камери фіксували безоплатний проїзд. Не знаю так це, чи ні - тому туди я поки не поїду :)

Міняй номер ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро тебе вітаю з цим, я коли в Польші запрацював ViaToll заплатив за 20 "безкоштовних" км 1000€ :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняй номер

або машину, але про це ще треба почитати в інеті, щоб бути впевненим на 101%... але таможня відбила усіляке бажання повернутись в Білорусь і залишити там пару грошей...

Щиро тебе вітаю з цим, я коли в Польші запрацював ViaToll заплатив за 20 "безкоштовних" км 1000€ мандату(штрафу)

та в шоці ще досі... бо якби взяли там мене, то на оплату штрафу я вже не мав грошей :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мали бути такі брамки чи щось подібне, бачив?

z12727002Q,System-viaToll-robi-zdjecia-wszystkim-przejezdzaja.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив до наших сусідів на днях на екскурсію з сім'єю... і яким дивом проїхав без пригод 700 км по, виявляється, платним дорогам навіть не знаю.

На таможні просто бачив папірець надрукований на принтері, що М1 - платна, і все - більше ніякої інформації. Наміняв грошей щоб платити і поїхав... а тут така штука, попереджаю всіх хто хоче подорожувати в напрямку Мінска, кордону Росії, по дорозі М1, вона платна і оплата знімається АВТОМАТИЧНО. В списку є ще декілька ділянок доріг. Для оплати треба взяти в аренду спеціальний девайс і наліпити на скло автомобіля. Докладніше можно знайти в інеті. Я читаю зараз ТУТ. Штраф за безоплатний проїзд в районі 300 Евро...

Хлопці-водії на таможні мені сказали, що якщо мене зупинять десь, колись в Білорусі на мому авто, то штраф впаяють полюбе - бо камери фіксували безоплатний проїзд. Не знаю так це, чи ні - тому туди я поки не поїду :)

Десь 3 тижні тому також був на екскурсії в Білорусі, якраз з аквапарку Кобрино їхав в Брест по платній дорозі (коли в'їжаєш на платну дорогу стоїть шлагбаум де платиш за проїзд - заплатив 3 евро). На другий день по дорозі з Біловежської пущі в населеному пункті їхав 50 км/год, зловили на фару що мав їхати 40 (бо був знак, якого я просто не помітив), то виписали штраф (на наші гроші десь 100 грн.), пробили авто по усіх базам, запитали про життя в Україні і побажали щасливої дороги Ж). Так що можливо не так усе і погано. Про наліпки на авто я також нічого не чув і не купляв.

P.S. Соррі не побачив що таке чудо тільки з 1 серпня ввели! А таможня там дійсно жесть, особливо по відношенню до авто які не в складі САЮЗА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мали бути такі брамки чи щось подібне, бачив?

і не одну - думав це антирадари :_12:

valuzk шлакбауми вже в минулому :)... я теж чекав їх побачити, та заплатити за дорогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року їздив двічі у Прагу. Перший раз проїхали, як ні в чому не було. Лише в Україні потім дізнався, що ми їхали платними дорогами, де треба було мати на лобовусі спеціальну марку. Другий раз купив марку, наліпив - і їхав з нею.

Звісно, зі шлагбаумами простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, та хочаб попередження з інструкцією надрукували, а ще краще, прям на виїзді з таможні те все діло продавали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брест - Мінськ - Орша єдина платна дорога в Білорусії. Якщо не хочеться платити - можна їхати старою дорогою яка йде паралельно їй. Автобан побудований в 1980 до олімпіади в Москві. На днях повернувся з подорожі по Білорусії. На таможнях навіть не заглядали в багажник.

Тут розмістив фотозвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, не єдина - ще єділянки платних доріг. Десь 800 км платні. Та діло в тому, що я готовий був плати... але ніде не написано як це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...