Перейти до змісту

От і в мене є толковий вел


gonschik

Рекомендовані повідомлення

Всю комплектацію не опишу, бо я ноль трохи не тямлю в цьому, але придбав собі такого вела так покататись часом по трасі. До цього був радянський Аіст, так шо покупкою я задоволений. Єдине що ростовка не моя, 58см при зрості 170, але сідло опустив на мінімум і нормально, дискомфорту не відчуваю. Був приємно здивований динамо-фарою, яка світить досить непогано, і динамо при цьому зовсім не гальмує колесо.

post-4716-0-26945500-1376429681_thumb.jp

post-4716-0-76457600-1376429708_thumb.jp

post-4716-0-62795100-1376429728_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неа, в неті, на автобазарі я хотів Stevens X6C за 2700грн взяти але не встиг, продали, цей за 2600 взяв, але мій на 1,5кг важчий

геть відстав, динамо у втулці?

ти шось маєш проти динамо у втулці? як на мене досить розумно придумано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ему не нравится ее вид "для пенсионеров" ;) сейчас можно купить фонарь на супердиоде, что я и сделал, правда, пришлось доработать напильником :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геть динамовтулку. з нею проблем не наберешся. та навіть те що яскравість ліхтаря напряму залежить від швидкості руху. краще толковий діодний ліхтар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геть динамовтулку. з нею проблем не наберешся. та навіть те що яскравість ліхтаря напряму залежить від швидкості руху. краще толковий діодний ліхтар

Так то воно так, але ТОЛКОВИЙ діодний ліхтар і кошткє не дешево...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще только грипсы правильно повернуть, для окончательного удовольствия :)

А так, - отличная ракета, за свою цену и для таких задач.

пс: Когда наиграешься с динамкой, поставишь.нормальную, тогда и сбросишь те лишние пару грамм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ви налетіли тут на чоловіка, велодрочери, з тою динамо-втулкою!!!! )))

2 gonschik. Це цілком нормальне рішення для сіті-байка. Вся Європа так їздить і все гуд. А тут кожен своїм світлодіодом з люменами піпіськами міряються, не звертай уваги, поїздиш, а там сам вирішиш в яку сторону тобі рухатись і що міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не боїтесь, що буде "ноучілдрен"? :)

Підтримую. З такою ростовкою дійсно може бути яйка-капут. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказки это все, деда Панаса. Яйкам капут может быть и на правильной раме, если ездить не умеешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таня, повністю з тобою згідний, але все таки, чим більше ростовка рами, за правильну для даного велосипедиста, тим ближче капут. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю. На стівенсі колись навіть президент Діфото їздив.

И Лекс тоже. И еще, я думаю, у Тимца эти наклейки не кончились. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

геть динамовтулку. з нею проблем не наберешся. та навіть те що яскравість ліхтаря напряму залежить від швидкості руху.

Саме найпростіше: ставиш на виході із динамо 5В-ву кренку із 226б діодом (чи навіть два, треба по напрузі міряти), на виході буде з нагрузкою ~ 4,2В; ставиш акумулятор. І буде у тебе світло незалежно від того, чи стоїш ти, чи їдеш. Та й акум заряджатись по ходу буде.

Складніший варіант із стабілізованими перетворювачами напруги, там втрати менші. В Дарк Крафта такі є.

Перед кренкою/стабілізатором діодний міст із невеличким конденсатором не забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще только грипсы правильно повернуть, для окончательного удовольствия :)

А так, - отличная ракета, за свою цену и для таких задач.

пс: Когда наиграешься с динамкой, поставишь.нормальную, тогда и сбросишь те лишние пару грамм :)

гріпси я повернув як тільки осідлав коника, фото зробленні відразу коли я розпакував його з дороги і не відразу помітив)

ну, якраз сьогодні я і купив велофару на 2000лм, купив, бо вона мені треба ще й для інших задач, не тільки для вела. Шо можу сказати, я прозрів, світить як на моїй машині (при тому що на машині світло бомба). Лишається питання з тривалістю роботи від однієї зарядки, але так як батарея літієва, то проблем не повинно бути. фара отака ( http://070.com.ua/pr...chernyj-8-1094/ )

На рахунок яйок і ноучілдрен не зовсім зрозумів, обгрунтуйте цю думку вцілому, якщо не важко

тепер і питання виникли до розуміючих - як поміняти динамо на звичайну втулку? це треба нові шпиці брати, я так розумію що старі короткуваті будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До цього був радянський Аіст

який я колись купив в тебе для свого малого і він на ньому ще гоцає, вже сідло підняв трохи, бо підріс.

П.С. Вітаю з покупкою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ростовка жесть.. тобі треба раму на рівні 48 см.. не знаю хто тобі порадив купити таку дуру.

Динамка не заважає.. швидше допомагає у місті., сруль ацтой... його підйом завеликий. Фару, можна в мережі знайти таку.. яка не буде поступатись по яркості З5 діоду.. а працюватиме реально коли буде треба.. без заморочок з акумами. Постав грамотно крила.., багажник і буде тобі шикарний міський вел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, насчет неудобства, стесненности в движениях, затекании - это да, правда. Но яйками биться это надо быть, или пьяным, или по жизни заторможенным. Раньше когда-то велосипеды для всех были одного размера, а плодился народ - на зависть кроликам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ростовки поділялись на "Гномік", "Зайчик", "Орленок", "Аіст", "Салют", "Україна"... :_04: Може шо пропустив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раньше когда-то велосипеды для всех были одного размера, а плодился народ - на зависть кроликам :)

Це все тому, що інтернету в народа не було, і телевізора. Ото лишалась вечорами одна розвага - розмножуватись. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ростовки поділялись на "Гномік", "Зайчик", "Орленок", "Аіст", "Салют", "Україна"... :_04: Може шо пропустив...

Только Орленка с Аистом местами поменять :)

Не зря, видать, тот вел Аистом прозвали, наверное, способствовал плодородию ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...