Перейти до змісту

Чи приїде Металіка у Луцьк?


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Vadim, дик блін ))))))) Прям крилатий вислів уже - авторський, так би мовити, неологізм.

2 Otto - то все Thorgall придумав! :)))

Соціалізуємось.

Встрєч у Мордокнігє

Груп у Дурова

Запрошую законтачитись і зафейсбучитись)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Лічьна мені The Black Album тоже так нічьо, а слухать перестав після "Гаражів".

Cкажу чесно - із Металіки мені подобається парочка "мєдляків", іншого не сприймаю, не моя це музика.

Ось нещодавно переглянув двохсерійний фільм про

, так у декількох моментах аж сльоза пробивала ...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напрямок трешу вони запозиціонували на музичній орбіті твердо

розхожий міф. спочатку вони грали якийсь бешоний панк, далі на Ride the Lightning взагалі якусь нудну тошноту, в той час, як Exodus лупив справжній Thrash.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам ти попса) металіка це легенда!)

легендою вони стали, якби розлетілись у 86 році, після Master of Puppets. а ти сплутав легенду із машиною для зароблення грошей, яку з металом до цього часу поєднує лише вкрадена назва.

значить, якшо за ідею, то тру мітол, а якшо за бабки, то це вже бізнес і попсятінка... н-да... логіка желєзнєй нєкуда.

SunSeth, ну це якби їх робота і вони собі цим на хліб з маслом заробляють. я не думаю, що ти б погодився так десь з рік на роботі пропрацювати за ідею. звичайно так можна стати "легендою", як мінімум на роботі, але за що жити?...

це шоу-бізнес і не з 86, і не з якогось там альбому, а з самого першого дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, бла-бла і тд.

може ми трохи забуваєм, що це мітол, а не стас міхайлов? теперішня міталліка це стас міхайлов для решти світу, у нас чомусь лігєнда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може ми трохи забуваєм, що це мітол, а не стас міхайлов? теперішня міталліка це стас міхайлов для решти світу, у нас чомусь лігєнда.

Ага. Тільки не Стас Михайлов, а... ну, скажімо, Брітні Спірс :)

— Синочку, що ж ти з тими своїми металістами так напився, що ж тебе всього так тошнить, що ж ти такий весь зелененький? Може, тобі Блек Себбет включити?

— Ой, мамо, ні...

— Може по кастрюлях погрюкати чимось голосно?

— Ні, мамо, не треба...

— А що ж тобі, синку, зробити?

— Включіть, мамо, "Ласковий Май". Авось стошнить, поригаю — легше стане.

Трушніки, хто не в гуморі — ригаєм, гаспада, ригаєм... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку вони грали якийсь бешоний панк, далі на Ride the Lightning взагалі якусь нудну тошноту, в той час, як Exodus лупив справжній Thrash.

навіяло, по свіжопрочитаному

Дон Кихот Говнарский — начинающий жанровоин. Преследует нетруёвых исполнителей типа Tokio Hotel, ходит по темам и статьям о них с видом Капитана Очевидность заявляя «это не рок, это попса голимая!» Обычно это школьник-говнарь, у которого ещё не прошел период борьбы с ветряными мельницами.

ТруЪ-паладин Чистого Жанра. Уже не охотится на мелкую дичь, а лишь яростно защищает свою крепость. Оружие — фальшивая снисходительность и аргументы типа «Вы ламота, не слышали НАСТОЯЩЕЙ готики», «Деточка, послушай Burzum, вот это НАСТОЯЩИЙ металл». Опасен твердой убежденностью и большим опытом холиваров. Считает себя отцом в своей сфере. Хотя как правило, настоящие отцы в жанровых войнах давно не участвуют — им просто похуй.

«Шашлычник» — обожает длинные определения типа «симфоник-хэви-пауэр-метал» или «модерн-мелодик-дэт-метал». Число нанизываемых элементов не ограничено.

Высший уровень жанровоина. Он знает, что такое сладж и чем он отличается от стоунера. Он видит разницу в жанре даже между Арией и Iron Maiden. Связываться с ним бесполезно, так как для него уже нет групп и нет музыки, а есть лишь ярлычки жанров.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а плануються ще такі заходи?? Цікаво й на щось інше поглазєть)) На Рамштайн:):0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. переконали. вас більше. далі буде арєя, раммштайн, киш та інші кіно.

А всё так невинно начиналось :_08:

а плануються ще такі заходи?? Цікаво й на щось інше поглазєть)) На Рамштайн :):0123:

Рамштайн будет прям так сразу не обещаем но, если публики будет больше чем 2,5 человека то будем такое организовывать примерно раз в месяц в аж до похолодания. Правда всегда есть опасность попасть под снег, град, дождь, метеориты (нужное подчеркнуть). Но надеемся погода не подкачает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, о дякую за гарну відповідь, обовязково відвідуватиму такі заходи щоразу, але от 28 не судьба((( ну на наступний раз точно буду:) якщо він буде:|

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже і дуже подобається така ідея. Дивись і до фан вечірок доростемо. Хоча.. ні, в нас тут одні критики, фанів ма. Прям, культурная сталіца. Так сміливо рішаєте, хто музика, а хто ні.

P.S. Заявки приймаєте??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели дитячий садок. Мені всерівно на ту Мєтлу ібо її неслухаю да і яка вона там є. Я не буду чекати відкогось що покажуть концерт Вітал Ремейнс, Аугуру чи Даін Фетус бо для того є ютуб. Я б залюбки глянув би парочку концертів Джона Зорна з настроями авнгарду і бібоба. Для того кому потрібно є інтернет. Це не популярна музика яку слухають маси і нити типу покажіть мені бо я фанат якось смішно. Кому подобається те чи інше прийде подивиться да і по логіці речей зачасту крутять те на що валить маса. А від вашого холівару Еріка Долфі не почнуть крутити і Деспайст Айкон тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На продовження холіварчику:

Metallica запише новий альбом

Ну і ти тіко глянь, шо пишут:

"Попередній альбом Metallica під назвою Death Magnetic вийшов в 2008 році і був визнаний британським рок-журналом Kerrang! найкращою платівкою року."

Прочитавши цю темку (та пару інших тем) на борді, починаєш понімати, що Kerrang! - тупо лохи, які ніфіга не петрають в трешняку зокрема та музиці в цілому. Звісно, чи можна вважати авторитетним видання, яке має лише 70 000 примірників, тобто половина від тиражу газети "Голос України" - офіційного видання Верховної Ради України. Та й "Голос України", вибачте мене - 5 разів на тиждень виходить, а не раз у тиждень, як цей нещасний Kerrang! Хіба хтось стане при таких розклАдах читати Kerrang!? Та звісно, що ні! Всі читають "Голос України"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому розмови тільки про рок? ідея шикарна, сам піду.А чи не можна якось *разнообразить* (забув як то на рідній) жанр?

є чудові живі концерти різних виконавців, починаючи з джазу і закінчуючи електронікою (живою, з вокалом).

мені здається, від цього організатори тільки виграють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому розмови тільки про рок? ідея шикарна, сам піду.А чи не можна якось *разнообразить* (забув як то на рідній) жанр?

є чудові живі концерти різних виконавців, починаючи з джазу і закінчуючи електронікою (живою, з вокалом).

мені здається, від цього організатори тільки виграють.

Я б не отказался бы от концерта Вивальди-Четыре сезона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому розмови тільки про рок? ідея шикарна, сам піду.А чи не можна якось *разнообразить* (забув як то на рідній) жанр?

є чудові живі концерти різних виконавців, починаючи з джазу і закінчуючи електронікою (живою, з вокалом).

мені здається, від цього організатори тільки виграють.

то ж написала ТС - проблеми саме з роком. Джазові, які-не-які, проводяться фести, класика буває. попса регулярно приїжджає. А року якісного маловато. То я, наприклад, "за". Тим більше, що саме металіка мені хаваєця, а від цього альбому пісяю кіпятком. Свого часу вивчив десяток барабанних партій із металіковських музонів, 9 з яких так і не зміг нормально заграти. Не полінувався вивчити на память текст насінг елс меттерс + зіграти на акустіці перший соляк. Металіка ням-нам. Якщо з часом все буде ок, прийду обовязково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0123: Холи Вар!

Який практично завжди на борді перетворюється на Холі шєд...

Висновок: Борда це такий собі великий андронний перетворювач матерій :0167:

що популярність і кількість проданих альбомів не впливає на гімняність музики і музикантів.

Доведено "На Ною" та Баррі Алібасовим! :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего вышеуказанного снаряжения у меня есть только темные очки. Надеюсь хватит чтобы пройти дресс-код☺.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб захід був хоч трохи популярний, то треба транслювати музику якраз більш-менш відомих гуртів, і почати з Металіки це ідеальний варіант. Продовжити можна подібним, але Enslaved (десь там зверху хтось хотів, щоб люди до нього доросли) то це ваще 3,14здец, я тільки що включив, і ах..єл. Таку "музику" народ не зхаває, а я тільки-шо схавав і зразу відригнув. Колись хтось мудрий сказав, шо "якщо Елвіса слухає 50000000 людей, значить він аху..тєльний". Пропоную продовжити Godsmack, P.O.D., Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Stone Sour, Lacuna Coil, Evanescence, Papa Roach, Apocalyptica, Disturbed, Flaw, Rammstein, Cranberries, Limp bizkit і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего вышеуказанного снаряжения у меня есть только темные очки. Надеюсь хватит чтобы пройти дресс-код☺.

варіант а) стану біля тебе з грізним виглядом у косусі

варіант б) пофарбуй волосся у вороний колір і підмалюй очі)))

варіант в) начепляй на себе чимбільше металевих хрєнєй (міні-друшляки, застібки, скрепки тощо)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную продовжити

Дайте їм хоча б почати! Засипали пропозиціями покращень прям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...