Перейти до змісту

Продам живу декоративну черепаху


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Малому на День народження купувалась черепаха, дуже ii хотiв, але як то часто у дiтей бувае, доволi швидко до неi охолов, всетаки специфiчна трохи тварина :) Тому продам черепаху. Для початку вартiсть 150грн (купувалась за 200) . Довжина тiла до 10см

w400_6ee21c707181ca8c60ae8831e45f59d8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ніби черепаха середньоазіатська, хоча можливо і сухопутна....

http://www.zoovet.ru/animals.php?vid=586

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это и есть обычная сухопутная черепаха, таких продают на рынке за 200 - 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де вона живе (акваріум, коробка) ? Сухопутна?

пластикова прозора коробка з ручками (на ринку продаются будь яких розмiрiв), сухопутна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Їй в квартирі дуже зле. В природі вони живуть років 30, в квартирі 3. Хіба, як своя хата з двором, то в дворі буде жити.

Не мучте тварин. Випусти десь на озері якомусь і буде їй щастя. В мене в родичів жила років 3. Потім якось пропала. Через рік знайшли в якомусь закутку мумію. Здохла від стресу і висохла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что вы такое рассказываете? Это декоративная черепаха, разводят их в неволе. На улице она просто умрет, так как не приспособлена к жизни на улице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їй в квартирі дуже зле. В природі вони живуть років 30, в квартирі 3. Хіба, як своя хата з двором, то в дворі буде жити.

Не мучте тварин. Випусти десь на озері якомусь і буде їй щастя. В мене в родичів жила років 3. Потім якось пропала. Через рік знайшли в якомусь закутку мумію. Здохла від стресу і висохла.

а рибки з акварiуму в них не пропадали ? й чим докажете, що хтось з родичiв не наступив на неi й не копнув потiм ногою в куток, де вона благополучно сконала ? навiщо вiдпускати декоративну черепаху в *свободне плавання* по квартирi (хатi) ? це ж не кiт й не собака, черепаха живе в прозорому лотку (в iдеалi в террарiумi) з перiодичним вигулом на дворi

Что вы такое рассказываете? Это декоративная черепаха, разводят их в неволе. На улице она просто умрет, так как не приспособлена к жизни на улице.

полностью согласен, в дикой природе намного быстрее животное загнется , если оно в ней (природе) и не жило никогда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сбасибище))))) такая классная черепаха!!!!) Только скажите, это мальчик или девочка, не знаю как ее назвать :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сбасибище))))) такая классная черепаха!!!!) Только скажите, это мальчик или девочка, не знаю как ее назвать :g12:

девочка, мальчиков на сколько я знаю, не продают особо ибо они имеют более сильный неприятный запах, находясь даже в чистой среде

ЗЫ мы назиали Черепаха-Аха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...