Перейти до змісту

Америка має талант - 6 ти річна дівчинка співає пісню "Zombie Skin"


lerov

Рекомендовані повідомлення

Нігера треба випускати хай співає, у нього тоже вроді нормально виходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумiю дорослих *верещунів* (співаками називати язик не повертается), дитячих *верещунів* не розумію тим більше :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумiю дорослих *верещунів* (співаками називати язик не повертается), дитячих *верещунів* не розумію тим більше :(

Тут справа, якби, не в "верещунах". Я особисто теж не дуже розумію і сприймаю естремальні стилі металу, і вважаю, що серед сучасних "скрімерів" і "гроулерів" більше нездар, ніж людей із сильним голосом і завдатками хоч найменшого таланту. Але все ж, правильно сказав Говард Стерн (перший суддя з кучерявим "хаєром"): виходить на сцену мила дівчинка в платтячку а-ля "божа корівка", і починає виконувати таке, що Анжелі Госсоу в її віці і не снилося. Який контраст, а? А вона ще й в ноти попадала, як не дивно. ІМХО, це вже заслуговує на "+" і пропуск в фінал (хоча деякі "судді" типу Мел Бі вважають інакше). І хоча, швидше за все, переможцем вона не стане (формат не той), але зате участь у проекті такого масштабу дасть їй безцінний досвід, і, можливо, стане поштовхом у розвитку подальшої кар'єри у цьому напрямку. Особисто я хотів би, щоб у цієї малявки все склалося якнайкраще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах... шкода дитину...

До ТС - слово "талант" в заголовку мало б бути в лапках.Та й терміни "співає" і "пісню" тут недоречні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любу музику перетравлюю, навіть попсу, але цей стиль - ніяк.

а що це за стиль то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любу музику перетравлюю, навіть попсу, але цей стиль - ніяк.

Жаль тебе

Музику треба слухати ... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любу музику перетравлюю, навіть попсу, але цей стиль - ніяк.

Жаль тебе

Музику треба слухати ... :0157:

pleasantry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах... шкода дитину...

До ТС - слово "талант" в заголовку мало б бути в лапках і "співає" тут недоречне

свої смаки тримайте при собі. якщо вам не подобається, це не означає, що для решти це "жах".

%D0%BF%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-148698.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свої смаки тримайте при собі. якщо вам не подобається, це не означає, що для решти це "жах".

а я за решту й не розписувався, я висловив своє враження. Ти ж для цього тему створив?

Чи для одних тільки схвальних дифірамб?

До речі, в нас теж такий "талант" був

http://youtu.be/ZEQkUZKP7-Q

Любу музику перетравлюю, навіть попсу, але цей стиль - ніяк.

а що це за стиль то?

Грайндкор.

Ще маленьким в школі я жахався від "засновників" - Напалм Деза ;) ... Правда, тоді ще такого терміну (грайндкор) не було. Принаймні, ми його не знали.

Веном (троха легше і хоч щось розібрати можна)

Щось троха схоже- Коррозія металла - наша слабенька версія стилю... ВІрніше, совдепівська... Давно то було :)

Але ну то там хоч патлаті страшні мужики з відповідним придурковатим блиском в очах.

А з вуст маленької тендітної дівчинки - це вже збочення! Збочення в її батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж для цього тему створив?

якщо роззути очі і подивитись топстарт, то тему створив не я.

Грайндкор.

нічого спільного. чому я і задав питання.

Ще маленьким в школі я жахався від "засновників" - Напалм Деза ... Правда, тоді ще такого терміну (грайндкор) не було. Принаймні, ми його не знали. Веном (троха легше і хоч щось розібрати можна) Щось троха схоже- Коррозія металла - наша слабенька версія стилю... ВІрніше, совдепівська... Давно то було

так плавно від Napalm Death через Venom і Коррозию (яким боком одні та другі до грайндкору?)... далі Стас Міхайлов і Кіркоров?

Але ну то там хоч патлаті страшні мужики з відповідним придурковатим блиском в очах.

смішнО

А з вуст маленької тендітної дівчинки - це вже збочення! Збочення в її батьків.

нє, мля, з кожної має вирости як не Ірина Білик, то Даша Астаф'єва, а якщо нє, то вже збочення. А може це їй обирати як і що співати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо роззути очі і подивитись топстарт, то тему створив не я.

і дійсно, тема не твоя. То якого милого ти мені тут щось вказуєш?

свої смаки тримайте при собі.

я тебе забув запитати?

Грайндкор.

нічого спільного. чому я і задав питання.

ТА ТИ ЩО?! :) взагалі нічого спільного?! :) В грайндкорі використовується такий стиль вокалу, як гроулінг, в якому дівчинка і пробує ревти. Тільки в силу фізіологічних особливостей дитячого організму вона зривається до скріму (ага, я типу начитався вікі ;) ). Так і ревів (чи ще реве) Барні Грінуей з Напалма.

так плавно від Napalm Death через Venom і Коррозию (яким боком одні та другі до грайндкору?)... далі Стас Міхайлов і Кіркоров?

це твій асоціативний ряд.

А яким боком вони до грайндкору? Маю надію, що ти вже прочитав, що таке грайндкор... Це вже тепер всі грамотні.

А коли ці стилі тільки вимальовувались, зароджувались, не було чіткого розмежування, чіткої класифікації. От і більшість трешових груп пробували себе в різній манері виконання.

нє, мля, ...

ти чого такий нервовий? музичні смаки дають взнаки? Послухай щось спокійніше, піде на користь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В грайндкорі використовується такий стиль вокалу, як гроулінг

А у Death Metal який стиль вокалу використовується?

Так і ревів (чи ще реве) Барні Грінуей з Напалма.

угу, і В. Висоцький і Джигурда... знані грайндкорщики ))

А яким боком вони до грайндкору? Маю надію, що ти вже прочитав, що таке грайндкор...

так-так, я про нього тільки читав )) у тебе пізнання по грайнду почались і закінчились на Napalm Death?

студійна касета зі "Scum" у мене була у рік його виходу, тобто 1987.

От і більшість трешових груп пробували себе в різній манері виконання.

сам зрозумів, що написав? більшість футбольних команд пробували себе в художній гімнастиці? ))

ти чого такий нервовий? музичні смаки дають взнаки?

ти б по суті того речення щось відповів, а не до слів чіплявся б.

Послухай щось спокійніше, піде на користь

Burzum?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...