Перейти до змісту

Чи можна викатати обід?


oleroy

Рекомендовані повідомлення

post-19351-0-96543000-1373288827_thumb.jpost-19351-0-52090600-1373288830_thumb.jpost-19351-0-59622500-1373288833_thumb.j

Обід вигнутий після бокового удару автомобілем. Цікавить хто викатує і чи реально стане рівним? Про міцність мовчу - вже не та :_03:

Варіант 2 - забити на викатку і перебрати на новому ободі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один назву не зразу правильно зрозумів? :)

думав обговорюють засоби від запору ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))))))))))) все ж таки назви тем іноді краще десять раз обдумати і обчитати і дати комусь зі сторони прочитати - а то дійсно поки зрозумієш про що йдеться мова. я був подумав що ТС турбується про спалювання калорій прийнятих в обід на пузо ))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі - можу занедорого віддати класний обід під диск. некатаний. чорний, disk only, made in germany

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про запори і переїдання зрозуміло, а по темі?

увы, этому ободу место на свалке. причина - разница в технологии производства. автомобильный диск производится штамповкой, ковкой или литьём, имеет достаточно точек, в которые можно упереться для прокатки. велосипедный обод изгибается из полосы сложной формы, а место стыка потом заваривается и иногда усиливается штифтами. то есть деформация в принципе необратима. небольшую восьмёрку можно выправить натяжением спиц, но это временная мера – из-за неравномерного натяжения деформация вылезет снова, небольшую вмятину можно выгнуть или выстукать. а такой обод, как у тебя только выбросить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі - можу занедорого віддати класний обід під диск. некатаний. чорний, disk only, made in germany

Можна фото вашого обода, цікавить 28 на 36 дірок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обода найнера -29 відрізняються від гібридних -28? Знайшов підходящі 29, але питання з розмірами, чи стануть???? :0026:http://www.velostyle....ua/135823.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сразу подумала, что тема про обед, и несколько раз пыталась правильно прочитать "вика..тати"... :)

Думаю, автор решил нас, заодно, повеселить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обода найнера -29 відрізняються від гібридних -28? Знайшов підходящі 29, але питання з розмірами, чи стануть???? :0026:http://www.velostyle....ua/135823.html

Встанут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна фото вашого обода, цікавить 28 на 36 дірок.

ноу ніхт найн но нєт

в мене лише перевірена часом класика 26"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці обода можна замовити на велозоні, чи замовляти на сайті?

Заказывайте, где вам удобней. В наличии таких, насколько знаю, нет на Велозоне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...