Перейти до змісту

Ціни на авто


snight

Рекомендовані повідомлення

Не думаю, 3.0 новий, коробка і підвіска нова, дивився екіпаж про нього тільки шо, але 18 л на 100 км, ой блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джипи нафіг, чесне слово, якшо шось нормальне то вже 60, зара візьму B6 і все в топку. Так нервує цей процес шось вибрати

Аутлендер підходив супер, але його 18 літрів.

Ше одне питання. Хто знає шось про Максімус, такий салон, там наприклад Паджеро новий коштує 47, а в Заході 57, самі представники центру кажуть шо вони дешевші тому що орієнтовані на арабський ринок, якби на теплі температури, тобто ви поміняєте тосол, масло і все буде окі-докі. А як напириклад датчики всі? починаючи від парктроніків, вони ж зовсім не дешево коштують, а при -20?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько в товариша купив Паджеро арабське нічого страшного, крім росходу палива, не було замічено. Там на ціну впливає ще відсутність гарантії :dont: Ось вже шукають де поставити нормальну установку на газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказали 2 роки, але чи перезимував вже той паджеро? Думаю шо ні якшо в максимусі, бо він недавно відкрився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джипи нафіг, чесне слово, якшо шось нормальне то вже 60, зара візьму B6 і все в топку. Так нервує цей процес шось вибрати

ты ж хотел паркетник :dont:

посмотри SantaFe

он за 40К получится нафаршированый как "ой" :)

или Captiva

я к чему: послабее бренд, но максимальная комплектация - может принести свои плюсы :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я к чему: послабее бренд, но максимальная комплектация - может принести свои плюсы ;)

Дешеві матеріали і якість комлектуючих <_< бачу одні мінуси, говорю так як приходиться в процесі роботи стикатися з багатьма автомобілями.

А китайські авто це відра з гайками :blink:

http://carseller.ru/news/3206

http://carseller.ru/news/3038

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так вирішили, новий Pajero класна машина але дизеля треба місяць чекати, а бензинова версія їсть аж 22, і самий проблема шо він не влазить в гараж... зависокий трохи. :rolleyes:. Так шо Аутлендер з повним фаршом... Шо буде то буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра покатаюсь, і вже буде остаточне рішення, а шо так погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, правда пишуть шо підвіска трохи жосткувата, не знаю, не думаю шо гранд вітара краща, хоча за ці гроші можна її взяти 8 циліндрову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так вирішили, новий Pajero класна машина але дизеля треба місяць чекати, а бензинова версія їсть аж 22, і самий проблема шо він не влазить в гараж... зависокий трохи. :smile3:. Так шо Аутлендер з повним фаршом... Шо буде то буде.

Эх, к чему эти сравнивания между "паркетником" и натуральным 100% джипярой... Будь у меня такие средства, да еще если б предлагали этот танк всего за 47К (!!!), я бы недолго думал :angry: Но, конечно, на вкус и цвет... Удачного выбора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а який сенс брати "100% джипяру" для їзди по місту? Одне діло заплатити за нього відразу немало грошей, так він ще і надалі буде "пити кровушку" -- витрата бензину просто шалена, гума такого розміру також дуже дорога (а зимову вже потрібно брати), ремонти підвіски будуть коштувати "пів царства" (яка б вона міцна не була, але наші дороги її все-одно зґвалтують). Та і їздити по місту машиною, яка не набагато менша за "газона" теж сумнівне задоволення. Так що всі переваги такої машини перекреслюються витратами на неї і сумнівною зручністю (і потребою) такого авто в місті.

Я якось їхав на Opel Astra G 1.6 в Київ. Так получилось, що одночасно зі мною їхав якийсь дядько на Toyota Land Cruiser. Разом заправились до повного баку на виїзді з Луцька. Відразу за Житомиром він знову поїхав на WOG заправлятись! А мені бензину вистачило до Києва, трохи там по місту і назад до Житомира, і лише тоді заправився, хоча напевно ще до Новограда-Волинського бензину вистачило б. А в нього мало того що двигун бензин відрами п'є, так ще і аеродинаміка як в паровоза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...