Перейти до змісту

Ціни на авто


snight

Рекомендовані повідомлення

Ходять слухи шо от саме ціни значно зростуть,після наших парламентських виборів, не знаю з чим це пов'язано, і ше невідомо хто прийде до влади, але я чув про це. Хочеться почути Вашу думку на рахунок цього.

Ше одне хто шо скаже за авто до 30К, ваша думка, на рахунок седана і паркетника, за ці гроші нових авто вибір обмежений, б/у брати трохи якось, як в лотерею грати.... Може повезе може ні. Шо скажете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura: дізель не хочеться бо з нашим паливом, омобливо диз паливом.... Правда кажуть Окко на конякіна норамальний бензин має, я не знаю так як 4 місяці вже не був тут.

2 Scorpio: дійсно цікавився, Субару, треба подивитися, хочеться Аутбека, але він зараза дорогий.

До речі цікаво шо б Ванус сказав про Субару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

японцы выходят весьма дорогие в процессе эксплуатации.

а Тушкан - их и бензиновых есть.

они сейчас со скидкой 1000 долларов продаются

коробка - механика или автомат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі не так важливо, можна і механіку. З автоматом легше, але для ям краще механіку, довше проживе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из седанов

Toyota Corolla

очень хорошие отзывы коллег...

http://market.autoua.net/compare/?p=distin...,5140,5138,5139

хотя, не лежит у меня душа к японцам. не знаю, почему...

седанов до 30К вообще немало можно найти.

Skoda, Opel, Peugeot

те же Huindai, Kia - подешевле, но тоже вроде ничего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок

Grand Vitara vs Forester?

Бо дійсно з нашими дорогами паркетник більш практичний і в ліс десь виїхати і взагалі за місто, 20 см кліренсу це вже хоть шось, треба по салонам буде поїздити, і подивитися, думав ше варіант шось пригнати з ФРН, але там з докумннтами шось треба думати і розтаможка... нелегка справа. От і виходить шо за 30К фіг шо купиш блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на сайте, который я линковал можно сделать сравнение разных моделей.

ты просто назвал цену 30К

и Grand Vitara и Forester от 30К стартуют в цене.

поэтому вывод: всяких вкусностей там минимум.

если захочешь что дополнительно - цена сразу удаляется от названой тобой суммы.

я почему и присмотрел Тушкана.

1. их таки хвалят

2. до 30К получается машина в "полном наборе"

успехов в мучениях :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаэш краще за Субару?

Впринципі я на свою не жаліюсь, там тільки на 75к поміняли зчеплення, хвороба всіх октівій 1.8Т, а так все ок.

Але мені чогось здається шоСубару буде краще, хоча не впевнений, ніколи на них не їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай друзів знайомих хто має такі авто на які зуби точиш, попроси покататись :( і вибереш собі авто до душі а то буде як топіком про ауді р8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаэш краще за Субару?

Впринципі я на свою не жаліюсь, там тільки на 75к поміняли зчеплення, хвороба всіх октівій 1.8Т, а так все ок.

Але мені чогось здається шоСубару буде краще, хоча не впевнений, ніколи на них не їздив.

Не знаю, я просто препоную один з варіантів :)

Я для себе давно вирішив, що японський автомобіль це не для мене. Не подобаються вони мені, "не з того тіста зліплені". Я б напевно все-ж Скаута взяв. Хоча Grand Vitara гарна, зараза.

А якщо хочеш японця -- візьми Lancer Evo і не мучся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде в Промтехсервіс заїхати, хоча там скаутів не бачив ше, а шо з японцями?

Я толком на них ше й не їздив. Бачу шо буде вибір між Вітарою, Скаутом і Форестером, просто вітар вже багато а от скаута ше ні одного нема, ціково чому, завтра до них заїду.

Але мораль дійсно за 30 штук нічого не купиш, в гамериці за такі гроші... ой як немало класних тачок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці а давайте подумаєм про нормальний позашляховик, за 50. Це вже потолок. Може хтось має знайомиx, шо вони кажуть про свої авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, або за 30 касих можна купити вже новий Пассат!
людина хоче якраз "підсилену" машину, а пассат до них не відноситься
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці а давайте подумаєм про нормальний позашляховик, за 50. Це вже потолок. Може хтось має знайомиx, шо вони кажуть про свої авто?

http://market.autoua.net/catalog/cars/bmw/x3-e83/256/

блин...

потому как в основном в этом классе японцы

а если японцы - то Toyota

http://market.autoua.net/catalog/cars/toyota/rav4/

http://market.autoua.net/catalog/cars/toyo...ser_prado/6596/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю шо вже надоїв своїми питаннями але, подивився журналиі в Києві те саме можна найти на 5 тис дешевше...

І ше одне майже останнє питання Mazda CX7 2.3 turbo чи Outlander XL 3.0 V6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю шо вже надоїв своїми питаннями але, подивився журналиі в Києві те саме можна найти на 5 тис дешевше...

І ше одне майже останнє питання Mazda CX7 2.3 turbo чи Outlander XL 3.0 V6

кому ты надоел? странный подход. мучительный выбор, все нормально.

и почему последний вопрос? ты так быстро определился?

счастливчик :)

Мазда и Митсубиши - одни из самых дорогих в обслуживании машин.

я РоллсРойсы не беру в учет, я про массовые...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як встиг покулупатись в багатьох авто - скажу не то і не то просто гарні машинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як встиг покулупатись в багатьох авто - скажу не то і не то просто гарні машинки :)

Не знаю новий Аутлендерів, ше зовсім небагато, Мазд впринципі також. Шо краще все таки Субару? Я був сьогодні там, ні одної тачки в наявності нема, треба замовляти, є трібека рестайлінгова, в Луцьку такої ше точно нема, і таких простих тільки 3 є, кароче все якось тияжко вибрати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирай сам :)

В кожного свої смаки

Новий оутлендер :) це просто рестайлинг та сама стара машина ті самі мотори та сама ходова

Не купляй машину під замовлення не поїздивши на ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...