Перейти до змісту

Шукаю КОТА(Для ВЯЗКІ)


Артур

Рекомендовані повідомлення

Дівчена почінає не давати спати!!!(На протязі пару днів буде потрібно--- Шукаю женіха(кота)Легкі вимогі!!!---Породістий100%(весловухій або пєрс)!!!Привезу в любу точьку Города Герой Луцьк!!! :0162:

Заплачю50-70-120гр.Дякую за підтримку)))

post-20735-0-08169100-1372999339_thumb.j

post-20735-0-43275400-1372999353_thumb.j

post-20735-0-32345900-1372999365_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно)

Реально почінає надоїдати!))А зробити операцію щоб ніколи не мала котиків(діток) ДО ТАКОГО НЕ ДОДУМАЮСЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно)

Реально почінає надоїдати!))А зробити операцію щоб ніколи не мала котиків(діток) ДО ТАКОГО НЕ ДОДУМАЮСЬ!!!

а зря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильно)

Реально почінає надоїдати!))А зробити операцію щоб ніколи не мала котиків(діток) ДО ТАКОГО НЕ ДОДУМАЮСЬ!!!

а зря

Нам всім людям СЕКСУ хочеться!!!!А їм думаєш НЄ?)))Позбавляти наших ЛЮБІМЧІКІВ цього НЕ МОЖНА!!!(вона в мене дома на похожих правах як ЖІНКА :0038: (МИ ВІДПОВІДАЄМО ЗА*ТИХ*кого полюбили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а за потомство тоже отвечать будешь? Пы.Сы. удовольствие от секса получают только люди, шимпанзе и дельфины вроди,все остальные только размножаются, т.е., стерилизованным им ниче не хочется) а гулять она будет с завидной частотой, кстати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчена почінає не давати спати!!!(На протязі пару днів буде потрібно--- Шукаю женіха(кота)Легкі вимогі!!!---Породістий100%(весловухій або пєрс)!!!Привезу в любу точьку Города Герой Луцьк!!! :0162:

Заплачю50-70-120гр.Дякую за підтримку)))

:0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, де ти вчилось?

Вбийте тему і вбивайте всі подібні поки ТС не вивчить орфографію (хоч якоїсь мови).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если просто убивать темы, то никто не научится. Надо провести работу над ошибками :)

Оставить после уроков.

А не научится, оставить без сладкого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна якнайдетальніше про кицю? (опишіть її словами, фото замало)

Не знущайся, 2 рядками в першому пості можна мозх зламати, а ти ще деталей хоч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(опишіть її словами, фото замало)

Це ж тобі не секс по телефону.

А по фото майже все ясно: любить поїсти, погратись, і , як майже усі коти, поспати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна якнайдетальніше про кицю? (опишіть її словами, фото замало)

А что там описывать-то? Лохматая черная кошь с рыжим хвостом ищет элитного жениха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам всім людям СЕКСУ хочеться!!!!А їм думаєш НЄ?)))Позбавляти наших ЛЮБІМЧІКІВ цього НЕ МОЖНА!!!(вона в мене дома на похожих правах як ЖІНКА :0038: (МИ ВІДПОВІДАЄМО ЗА*ТИХ*кого полюбили!

БіЛьШе КаПсУ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, де ти вчилось?

Вбийте тему і вбивайте всі подібні поки ТС не вивчить орфографію (хоч якоїсь мови).

а ти мені скажи, де ти такої культури спілкування набралось? і це всіх інши форумчан стосується.

хоть би один допоміг виправив чи нище створив власне, не вам треба обдристати автора і його тему і показати своє "Я" яке воно розумне.

Треба змінювати цю тенденцію, і перш за все починати з себе.

вибачте! і дякую за увагу! будьмо толерантні p.s хоть би до братів своїх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млять, де ти вчилось?

Вбийте тему і вбивайте всі подібні поки ТС не вивчить орфографію (хоч якоїсь мови).

а ти мені скажи, де ти такої культури спілкування набралось? і це всіх інши форумчан стосується.

хоть би один допоміг виправив чи нище створив власне, не вам треба обдристати автора і його тему і показати своє "Я" яке воно розумне.

Треба змінювати цю тенденцію, і перш за все починати з себе.

вибачте! і дякую за увагу! будьмо толерантні p.s хоть би до братів своїх

нище чи нижче?

Нище - село у Зборівському районі Тернопільської області. Підпорядковане Вовчківській сільській раді.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D1%89%D0%B5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть би один допоміг виправив чи нище створив власне, не вам треба обдристати автора і його тему і показати своє "Я" яке воно розумне.

Якщо не нам то кому? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починати з себе.

Чувак, я тобі відсиплю, мені не шкода!

Ось коми: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - тримай!

І ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна якнайдетальніше про кицю? (опишіть її словами, фото замало)

ДА, ДА! СЛОВАМИ! БУКАФАМИ!!! :0087: НА БІС, ПЛІССС!!!

(чекаємо з нетерпінням аффтара топіка :0069: )

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...