Перейти до змісту

Для тех кто пользуется русскими трекерами


Рекомендовані повідомлення

Якщо поважаючий себе меломан досі живе в 90-тих і користується дисками, то це його право.

Цікаво, чому ж тоді досі випускають диски? І CD / DVD / Bluray / Vinyl ? І ріпи з цих дисків роблять, для прослуховування на інших пристроях.

Уяви собі, навіть в 70-х живуть. І Вініли досі купують і випускають. Приклад про hi-fi / hi/end я привів до того, що слухати той же Pink Floyd скачаний з зайців, і куплений оригінальний ДВД. І будь я фанатом, я б назбирав грошей на простенький marantz і на CD-деку, щоб улюблений виконавець звучав не у порізних 128 kbps (320 в самому кращому випадку) а охопив весь діапазон моїх колонок!

Про 99% доходів я знаю. Тому й не купую офіційних дисків.

Хоча, знаю людей, які слухають реально якісну музику на реально якісній апаратурі. І блю-реї купують. І навіть бачать на око різницю між блю-рей та блю-рей ріп (нехай навіть самої високої якості!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому ж тоді досі випускають диски? І CD / DVD / Bluray / Vinyl ? І ріпи з цих дисків роблять, для прослуховування на інших пристроях.

Бо в Lexus`ах ще є CD програвачі :)

Про 99% доходів я знаю. Тому й не купую офіційних дисків.

Хоча, знаю людей, які слухають реально якісну музику на реально якісній апаратурі. І блю-реї купують. І навіть бачать на око різницю між блю-рей та блю-рей ріп (нехай навіть самої високої якості!).

Це більше дань моді.

Прийти до звукорежисера в студію, то він розкажу яке гівно той блурей і що краще слухати зразу після мікшерського пульта в супер-мега форматі, де одна секунда більше гіга важить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за кордоном не так часто використовується трекери

бо там простіше заплатити доллар за пісню, аніж потім довго пояснювати звідки в тебе на компі ця пісня!

Хоча трекерів за кордоном вистачає. Неміряно. Просто никаються.

Демоноїд існує, просто пішов у підпілля. Піратська бухта жива, як ніколи! :) А скільки закритих (виключно по інвайту) трекерів із HD-контентом???

Просто ми, напевно, різний інтернет юзаємо?? :)

Бо в Lexus`аз ще є CD програвачі :)

Чорт забирай! Забув! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в знайомого стоїть аудіосистема не за один десяток тисяч долярів і він досі купує вініли ) Звук я вам скажу.... то тре чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в знайомого стоїть аудіосистема не за один десяток тисяч долярів і він досі купує вініли ) Звук я вам скажу.... то тре чути.

Аудіосистема.. а там і підсилювач і колонки.

Вініл там грає не головну роль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз в динаміці й помітно! В дуже динамічних сценах пікселі вилазять аж бігом!

В оригіналі такого немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рутрекері вистачає ріпів, де тупо виставлений кодек і бітрейт.

Я там HD не качаю. Є інші трекери для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

коли "попалемо в Європу" то буде все платним, там навіть блокують відеороліки з Ютбе, на якому грає не ліцензійна музика, відео то може бути й ваше, з вашим котом, але наприклад буде супроводжуватись не ліцензійним треком, то його може й покажуть але музика відтворюватись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні при спробі скачати торент з rutor.org викинуло "Соединение было сброшено". Але прописавши проксі, який подано на тому ж сайті - все без проблем скачалося. Я вот думаю... Це ж в Росії якісь там закони вводили. Чи Україна також попадає під це. Чи я щось не розумію.

П.С. Щойно помітив... Геотул показав, що їхні серваки в Харкові знаходяться... Раніше десь в якісь іншій країні були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Цікава ситуація з ресурсом rutor.org. При переході на rutor.org сайт не завантажується. А при введенні www.rutor.org відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ситуація з ресурсом rutor.org. При переході на rutor.org сайт не завантажується

вже декілька тижнів. В мене завантажується через назву new-rutor.org

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ситуація з ресурсом rutor.org. При переході на rutor.org сайт не завантажується. А при введенні www.rutor.org відкривається.

Аналогічно в мене. Напевно щось DNS сервером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

У 2016 році в РФ навіки заблокують 15 популярних торрент-трекерів

Натомість шаленою популярністю будуть користуватися Тор мережі :)

на Рутрекері уже висить оголошення із посиланням на інструкції.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...