Перейти до змісту

Як називається "це": ...


Рекомендовані повідомлення

Як це називається:post-5408-0-72382500-1372550030_thumb.jp

Гуглив, виявляється "це" має дуже багато назв, але жодна не відповідає змісту: єто, штуковина, штучка, хренть, кліпса, защібка, кріплення тощо.

Як це називається і де можна про неї прочитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ж у тебя насадка под ниппель вроде? а зачем читать про неё? работает – отлично, сломалась – выбросил и новую купил. на авторынке они есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ж у тебя насадка под ниппель вроде? а зачем читать про неё? работает – отлично, сломалась – выбросил и новую купил. на авторынке они есть

це на золотнік.

ричажок цієї штуковини, натискае шток золотніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!

хотілося б знати:

1) щоб не пояснювати на загадковій мові продавцю, що я хочу

2) чи передбачається конструкцією зворотній клапан, але вчора я його розібрав і виявилося, що ніби ні.

Вчора зробив вищезгадане чудо і в якості зворотнього клапана використовую прийом - перегин шланга. Якось воно не того...! Як присобачити до нього зворотній клапан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякого клапана в ньому немає. Клапан стоїть, зазвичай, в насосі, в місці приєднання шлангу. Клапани, буває, продаються окремо, вставиш в будь-яке місце шланга.

А щоб не пояснювати продавцю (хоча нормальний продавець з пів-слова зрозуміє) візьми і роздрукуй фотку, чи на мобільник сфоткай, чи намалюй зрештою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякого клапана в ньому немає. Клапан стоїть, зазвичай, в насосі, в місці приєднання шлангу. Клапани, буває, продаються окремо, вставиш в будь-яке місце шланга.

і таке є? А як він виглядає?

А щоб не пояснювати продавцю (хоча нормальний продавець з пів-слова зрозуміє) візьми і роздрукуй фотку, чи на мобільник сфоткай, чи намалюй зрештою...

Ну тут вже пояснили, як воно зветься :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, різні є клапани... наприкладpost-8369-0-22098600-1372584557_thumb.jp

або

post-8369-0-61076600-1372584693_thumb.jp

якщо для "аби-аби", то можна в будь-якому акваріумному магазині купити типу такогоpost-8369-0-88078000-1372584572_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продаются отдельно насос-пистолеты с манометром, вот там клапан точно есть и принцип действия другой, задвижкой, а не обжатием. в остальных насадках, виденных мной, клапана не наблюдалось. просто резинка, которая обжимает ниппель под действием рычага

ричажок цієї штуковини, натискае шток золотніка.

не путай человека. золотником всё-таки называется клапан, который закручивается в ниппель. а вот про шток – чистая правда. если не нажать, то и качать не будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продаются отдельно насос-пистолеты с манометром, вот там клапан точно есть и принцип действия другой, задвижкой, а не обжатием. в остальных насадках, виденных мной, клапана не наблюдалось. просто резинка, которая обжимает ниппель под действием рычага

Тут ще головне розмір. І чим він менший тим краще.

ричажок цієї штуковини, натискае шток золотніка.

не путай человека. золотником всё-таки называется клапан, который закручивается в ниппель. а вот про шток – чистая правда. если не нажать, то и качать не будет

та з принципом роботи я вже розібрався, а от як клапан туди "присобачити"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ще головне розмір. І чим він менший тим краще.

поищи от велонасоса тогда. там есть под ниппель presta, который тоньше автомобильного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, тему можна закривати...

вирішив питання насоса радикально:

post-5408-0-40858600-1372622239_thumb.jp post-5408-0-20452800-1372622333_thumb.jp

(І тра мені було потрапити в той "Епіцентр"?)

Для ручного куплю певно акваріумний клапан, або буду далі перегинати. наблаго не часто я підкачую колеса в дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...