Перейти до змісту

fantazy

Рекомендовані повідомлення

Доброї ночі!

Склав собі комп'ютер. Допомагали в Системз, не у всьому тямлю.

Використання: ігри рідко, Lightroom, Інтернет (Youtube, 100500 вкладок, ...), відео HD якості.

Bezmen.jpg_1122463_8299302.jpg

Всього іншого немає на Розетці.

Корпус (ще не вибрав):

- Asus Vento Chassis TA-8G1 500W (90-PL8G1AF5C4-53C-) (вибір Системз)

-Chieftec iArena CQ-01B-450GPA 450W

- Cooler Master Elite 330U (RC-330U-KKP460-BK)

- Cooler Master CMP-350 (RC-350-KKN1)

- Zalman Z9 DII Black

- Zalman Z5 Plus

Материнська плата - Asus P8H77-M LE (s1155, Intel H77, PCI-Ex16)

SSD на диск С - SSD Kingston SSDNow V300 60GB 2.5" SATAIII MLC (SV300S37A/60G)

Оперативна пам'ять - Silicon Power DDR3-1600 8192MB PC3-12800 (SP008GBLTU160N02)

Монітор - 21.5" Dell S2240Lабо 21.5" Dell UltraSharp U2212HM Black

Прошу проаналізувати комплектуючі та допомогти з вибором.

Ціновий діапазон хотілося б знизити без великих втрат, якщо це можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б зекономив на відеокарті та корпусі і взяв би процесор і5. Блок живлення можеш брати на замовлення, але мені два рази з розетки висилали і був бракований (йшов в комплекті до Zalman Z5)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також раджу краще взяти і5, але якщо хочеш зменшити витрати то тоді треба брати АМД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, нижче під картинкою дописано.

Просто не все з того, що мені нарекомендували є в наявності на Розетці. Тому й не зміг додати в кошик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1, Якщо ігри рідко - то навіщо така відеокарта? - для Lightroom вона нічого не дає. Треба кращий проц і памяті побільше.

2. Якщо під систему SSD - то можна взяти жорсткий диск серії WD Green більшого об'єму замість вибраного 1Tb Blue.

3. Корпус - звичайно можна купити дорогий, але не виправдовують сучасні корпуси своїх цін, з кожним роком все гірше.

Що це за вага корпусу з БЖ 5 кг. і 500 грн за нього? Де там метал? Пошукай краще якогось Chieftec 8-ми річної давнини (навіть і б\в - що там тій залізяці станеться). Хочеш новий якісний корпус - купи якийсь Chenbro

З дешевших - більш-менш якісними можна назвати корпуси ASUS Vento, Foxconn, Delux, але всі вони програють по якості заліза 10-ти річним Codegen (на які в свій час всі плювались і казали - лайно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, коли ви вже не будете тут писати про корпуси 10-ї давності ?

Якісний корпус з сталі 1 мм без БЖ - від 1000 грн.,

0,7-0,8мм - від 450 без БЖ. (а часом і з БЖ мона купити недорого) і немає нічого поганого в тому що корпус важить 5-6 кг. (легше тягати) Вібрації можливо будуть хіба кулерів наставити штук 10 :), основний винуватець - процесорний.

І навіщо шукати старйо 10-ти річної давності ? Зараз є в продажі недорогі і якісні нові. (ті що автор написав - якраз підходять сюди).

всякі гавняні корпуса для офісів по 100 грн. тут не пишемо :)

Корпус - звичайно можна купити дорогий, але не виправдовують сучасні корпуси своїх цін, з кожним роком все гірше.

тут Ви праві, більшість цін явно завищена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендувавби взяти щось з радеонів при бажанні ще мігби помайнити троха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна конкретніше, будь ласка?

1. Корпус. Я так зрозумів, будь-який з вище мною згаданих підійде?

2. Материнська плата. Можна гіршу/дешевшу? Яку?

3. Процесор. Напевно, все-таки буду брати i5.

4. SSD. Достатньо 60 Гб?

5. Відеокарта. Якщо гірша, то яка? Все-таки схиляюсь до GeForce.

6. Оперативна пам'ять. Як краще: 1 планка на 8 Гб чи 2 по 4 Гб?

7. Монітор. Мною названі хороші, правильно?

8. Звукова карта. Хочу підключити звукову систему 5.1. На будь-якій сучасній материнській платі буде стерео звук? Бо колись докупляв звукову Creative Audigy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Може зібрати комп в маленькому корпусі ? Зараз це модно :_02:

2. Від вибору корпуса залежить розмір . А так будь-яка на чіпсетах В75 або Н77

3. і5 -- хороший вибір , як мінімум до 2015 року

4. Зараз оптимальні по ціні 120-128 Гб накопичувачі . Але чи треба він вам ?

5. ЖеФорс нормально . З недорогих і відносно потужних -- 650Ті від Асус , 1100 грн , тиха .

6. 2 планки по 4 Гб на 1600МГц буде достатньо

7. Монітор -- діло смаку і звички . Розмір -- самі визначите , матриця --- IPS , зараз ціни демократичні .

8. Зараз практично всі материнки забезпечать 5.1 або 7.1 . Питання стоїть про якість акустики В будь-якому випадку встигнете докупити окрему звукову , якщо впевнені в звучанні колонок . Акустика починається з динаміків :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, коли ви вже не будете тут писати про корпуси 10-ї давності ?

Якісний корпус з сталі 1 мм без БЖ - від 1000 грн.,

0,7-0,8мм - від 450 без БЖ. (а часом і з БЖ мона купити недорого) і немає нічого поганого в тому що корпус важить 5-6 кг. (легше тягати) Вібрації можливо будуть хіба кулерів наставити штук 10 :), основний винуватець - процесорний.

І навіщо шукати старйо 10-ти річної давності ? Зараз є в продажі недорогі і якісні нові. (ті що автор написав - якраз підходять сюди).

А що не так з корпусами 5-ти чи 10-ти річної давності? Метал кращий, конструкція - практично не змінилась (крім повальної моди в сучасних на нижнє розміщення БЖ).

А якісний б\в корпус в хорошому стані можна купити за 200-250 грн (що явно менше 1000).

1. Корпус підійде будь-який з перерахованих.

2. Материнки - дуже великий вибір http://hotline.ua/computer/materinskie-platy/18070-413-412-418-419-22594-31389-31390-35780-31110-448-11842-11843/

4. 60Gb - вистачить на систему і робочі програми

5. Відео - можна взяти GTS 450 / GT 640 з GDDR5.

6. ІМХО. Памяті брати залежно від кількості слотів в материнці (якщо 2 - брати 1, якщо 4 слоти - то 2 планки) - легше потім апгрейд робити.

7. Монітори - не буду коментувати, але підуть

8. 5,1 - підключиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, який i5 вибрати і від чого це залежить?

Цікавить ціна/якість.

Яка різниця між Kingston SSDNow V+200 60GB 2.5" SATAIII MLC і Kingston SSDNow V300 60GB 2.5" SATAIII MLC ?

Материнська плата - Asus P8H77-M LE (s1155, Intel H77, PCI-Ex16)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, який i5 вибрати і від чого це залежить?

Цікавить ціна/якість.- я взял бы єтот -http://hard.rozetka....characteristics

Яка різниця між Kingston SSDNow V+200 60GB 2.5" SATAIII MLC і Kingston SSDNow V300 60GB 2.5" SATAIII MLC ?

В основном, разница в скорости чтения данных

Материнська плата - Asus P8H77-M LE (s1155, Intel H77, PCI-Ex16)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь ласка, який i5 вибрати і від чого це залежить? Цікавить ціна/якість.

Якщо більше грошей хочеш зекономити, то бери найдешевший. Головне, що це буде і5. Просто деякі моделі можуть бути на 200 грн дорожчі, зате там буде графічний процесор. А в тебе вже ж є відеокарта, значить він тобі не дуже потрібен. Дорожчі моделі мають трохи кращі властивості і кращий графічний процесор. Також різняться деякі моделі BOX комплектацією (з боксовим вже є кулери).

Але я вже бачу, що є Haswell (http://hard.rozetka.com.ua/intel_core_i5-4430_box/p255554/). На рахунок його нічого не скажу, тут треба питати в більш досвідченіших і збирати комплектацію заново. Можливо то й варте того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за допомогу!

Залишилось ще одне питання:

1. Яка відеокарта краща: Asus PCI-Ex GeForce GTX 650 Ti 1024MB GDDR5 (128bit) (928/5400) (DVI x2, VGA, HDMI) (GTX650TI-1GD5) чи Palit PCI-Ex GeForce GTX 650 Ti 1024MB GDDR5 (128bit) (1006/5500) (DVI, VGA, HDMI) (NE5X65TS1301-1071F)

і чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асус, навіть по силкам ходити не буду.

Чому? Таки треба сходити по силках...

У асуса 2 кулера, тобто норм СО, звідси і буде тиша, та і асус як виробник особисто мені більше подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи дорого виходить

я на новий рік цю оперативку на розетці брав за 374грн.

ціна виросла і то суттєво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Яка відеокарта краща: Asus PCI-Ex GeForce GTX 650 Ti 1024MB GDDR5 (128bit) (928/5400) (DVI x2, VGA, HDMI) (GTX650TI-1GD5) чи Palit PCI-Ex GeForce GTX 650 Ti 1024MB GDDR5 (128bit) (1006/5500) (DVI, VGA, HDMI) (NE5X65TS1301-1071F) і чому?

Asus і в африці Asus, достойна СО, цей Palit з вищими частотами, а про СО не дуже подумали... недаром кажуть Palit - палить :)

р.s. ги, вже продано на розетці ))

Взагалі для твоїх цілей я вважаю оптимальний по ціні/продуктивність Radeon 7770 1Gb

А що не так з корпусами 5-ти чи 10-ти річної давності? Метал кращий, конструкція - практично не змінилась (крім повальної моди в сучасних на нижнє розміщення БЖ). А якісний б\в корпус в хорошому стані можна купити за 200-250 грн (що явно менше 1000).

Та якби і все так, але, ну розумієте, нове є нове, приємніші естетично принаймні :), метал - да, в них хороший, але їх не так багато в продажі (якісних), а ті що я бачив в продажі були більше 200-250 грн., простіше купити новий. (для цілей автора того що він вибрав з головою). ІМХО.

А повальна мода на нижнє розміщення БЖ повністю себе оправдовує. Вентилятор БЖ забирає холодне повітря на охолодження, а не нагріте і тепле (гаряче) при верхньому розміщенні. Так що, тут всьо ясно чого така мода :)

Підкажіть, будь ласка, який i5 вибрати і від чого це залежить? Цікавить ціна/якість.

я взяв би цей, ти ж не будеш розгоном балуватись ? а зекономлені гроші докинув би до SSD на 120/128 Gb, 60 малувато як на мене при сьогоднішніх реаліях під систему і програми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...