Перейти до змісту

Середня vs довга лапка заднього перемикача


Рекомендовані повідомлення

у короткой лапки меньше инерция, а значит лучше будет натягивать цепь на расколбасе. но средняя и короткая лапка будет плохо работать с большими звёздами спереди, например 44 или 48 зубов – просто не хватит диапазона (рычаг лапки относительно центра вращения). вывод простой – отталкиваться надо от суммарного количества зубов на самых больших звёздах системы и кассеты. если < 70, то можно среднюю лапку ставить, если больше, то длинную. всё это мои собственные выводы, которые могут отличаться от позиции shimano или sram :smile3:

я с даблом (39/26 спереди, 11-32 сзади) езжу только со средней лапой. аналогично 36/24 спереди, 11-34 сзади – тоже средняя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вистачає середньої лапки на 44 зуба.. перевірено.

Середня лапа хороша там, де великі камінюки, коли топиш вел в коліях.. чи їздиш по високій траві.))

Менша вірогідність зачепитись переклюком свяку фігню.)

З.І. Доречі.. з великими зірками.. 34 і більше.. середня лапа може працювати гірше.. не вистачить ємності переклюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по тому, что у шоссеров лапка короткая, длина ее связана только с кассетой, а не с системой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую.

Доречі в мене на Джанті.. переклюк з довгою лапкою працював з шосерною перекидкою без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі планую купити Shimano Deore FC-M590 22-32-44 /175мм та Shimano SLX CS-HG 80 11-28

44+28=72 значить можна ставити середню лапу, так?

P.S. Задній планую купити Shimano XT RD-M772 GS Shadow (середня лапа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сильних перекосах 22-11, 44-28 може не вистачити. Але такі комбінації і не використовуються, хоче дехто перестраховується і бере довгу лапку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А я собі планую придбати систему Shimano Deore FC-M590 22-32-44 /175мм та касету Shimano Deore CS-HG61 12-36

З якою довжиною лапи вибрати переклюк: довгою чи середньою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть переклюк XT із малою лапою (зворотній хід, під дуали), система Shimano Deore FC-M590 22-32-44 /175мм, касета Shimano SLX CS-HG 80 11-28. Усе чудово працює, ніякого дискомфорту/незручностей поки не відчував (вже катнув 2,8тис.). Перейшов на малу із середньої лапки (та була прямого ходу, а смакувати починав дуалами саме із зворотнього, от і вирішив повернутися до "правильних" установок); так от, Лекс правий: маленька лапа справді зручніша та надійніша. Хай їм біс, тим рівчакам/коліям, вже бачив вивернуті у них півні. У всіх випадках, дістати їх геморно.. особливо серед чистого поля :_02:. Мій вибір - маленька лапа. ІМХО.

79dd6334ec56.jpg

fb3450459bd6.jpg

P.S. Ролики нерідні, металеві, на промах. Вирішив спробувати, ніби на форумах про них непогано відзивались.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Щось неуважно прочитав.

Та й це не була відповідь суто для тебе, Українець, просто розповів, що маленька лапа "бігає" нормально. Не дуже популярні щось вони у нас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть переклюк XT із малою лапою (зворотній хід, під дуали), система Shimano Deore FC-M590 22-32-44 /175мм, касета Shimano SLX CS-HG 80 11-28. Усе чудово працює, ніякого дискомфорту/незручностей поки не відчував (вже катнув 2,8тис.). Перейшов на малу із середньої лапки (та була прямого ходу, а смакувати починав дуалами саме із зворотнього, от і вирішив повернутися до "правильних" установок); так от, Лекс правий: маленька лапа справді зручніша та надійніша. Хай їм біс, тим рівчакам/коліям, вже бачив вивернуті у них півні. У всіх випадках, дістати їх геморно.. особливо серед чистого поля :_02:. Мій вибір - маленька лапа. ІМХО.

А що, Шимано на переклюки КК серії робить короткі лапки? Я думав короткі бувають тільки на Saint ну і свіженькій Zee. Та і на фото, здається, саме середня лапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, видно різницю між моєю колишньою середньою ХТ і цією. Та й Лекс бачив, йому показував, говорили про неї.

Пересічемось якось, якщо цікаво, подивишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я собі планую придбати систему Shimano Deore FC-M590 22-32-44 /175мм та касету Shimano Deore CS-HG61 12-36 З якою довжиною лапи вибрати переклюк: довгою чи середньою?

В тебе ємність переклюка має бути (44-22)+(36-12)=46(!!!це дуже багато), це виключно довка лапка(ємність останнього деора з довгою - 43 "зуба", з середньою - 36, короткі взагалі не розглядаємо, вони розраховані на 1 зірку зпереду - БМХ, тріал і т.п.)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, вообще, сколько живу, так и не поняла, где нужна длинная лапка. Средней хватало всем, до сих пор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО.. довга лапка треба для касет з кількістю зубів 34+... а от де використовується такі касети.. це інше питання..

НА мою думку в туризмі є доцільність її використання.. коли рухаєшся по піщаних грунтах.. і спускаєш тиск в шинах.. , аналогічно при довгому русі вгору по камянирстій або піщаній дорозі з вантажем.. ох як не вистачало мені 34 зубої зірки в Криму... коли йти западло.. а накинувши ще 2 зуба можна їхати не так напрягаючись, як на 32 касеті.... особливо справедливо для найнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня 34 и средяя лапка. Было 36 один раз. Перекидку я для нее не меняла, даже и в голову не пришло лапки мерить. Хватило моей средней и на 36. Так что, теория это все. Практика говорит, что ставьте среднюю лапку и забудьте о лапках навсегда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Логіка така: мені 36 взагалі не тра, мені цікаво те, що 9-та (оr1) зірка "починає" цікавий крок 12-14-16-18... що під час руху на "найнері" з даною касетою можливо зменшити перекос на одну зірку. Як аналог, тим самим, просто нівелювати більше зусилля протидії, що проджує окружність 29"-го колеса під час кочення і набору швидкості, проти 26"-го. Хто цікаво на найнері використовує зірку на 11 і як часто? На мою думку для найнера ідеальною була б касета взагалі від 13-15-17-19... наприклад http://www.bike-disc...peed-13-32.html

Думаю логіка в тому є щоб обрати середню лапу, бо в принципі я недодумаюсь вкручувати на 44/36, чи навпаки 22/12?! - напевне? :)

Максимум, що в мене може вийти: 32/36, або 32/12, а ці комбінації середня лапа повинна "обслуговувати", чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для найнера треба дабл ставити, а не мудрувати над з перекосами. А по друге.. 32/11 це швидкість в районі 45 км/год.

Краще мати 11 зубу зірку, дабл... і 32.. або максимум 34 зубу касету.. ІМХО.

Змісту в тріплі і касеті 12-36 не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...