Перейти до змісту

В чому фішка "Келлісів"?


Dima 07

Рекомендовані повідомлення

Народ ви досвідчені,поясніть в чому фішка Келлісів,що так багато народу,саме цю марку вибирають???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом їх дуже багато зявилось в Луцьку,видно Бергамонтів Велозона зараз нехоче брати з дорожчих а Келліси йдуть на ура,тим більше гарно розмальовані і з вигляду дивляться класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ви досвідчені,поясніть в чому фішка Келлісів,що так багато народу,саме цю марку вибирають???

Це певно самопереконання :_06:

Чи я такий? Чи справді так, але в моє око "впадає" найбільше "Ардісів" та інших ашанів? :sm128:

після них на мою думку найбільше команчів льотає... та й багато б.у. з планетарками...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечором неспішно гуляв по Луцьку в районі Варшавки і в мене склалось враження що навколо одні фікси да шосери :) ну а так то да - ардіси і прочі ашани на наших дорогах переважають 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ардіси та ашани навіть не брав до уваги,мав на увазі те що продається на велозоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ви досвідчені,поясніть в чому фішка Келлісів,що так багато народу,саме цю марку вибирають???

у компании весьма агрессивная маркетинговая политика. скидки разные, акции. народ на это, разумеется, ведётся ибо зачем платить больше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А самі рами як служать,вартують тих грошей???Чи краще купити іншу марку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато велосипедів зроблені в Китаї, Тайвані

Є зроблені в США

Келліс наскільки я знаю роблять в Словакії

На сегодня компания входит в состав AmericanCycleSourceGroup. Завод по сборке велосипедов расположен в Словакии. Компоненты для будущих велосипедов поступают непосредственно от словацких известных производителей и из кузницы современного велосипеда - Тайваня и Китая. В самой Словакии находится порядка 20 магазинов, принадлежащих компании и около сотни магазинов-партнеров. Также есть представительства в Чехии и Германии. Дистрибуторы торговой марки Kellys есть в 29 странах мира. Это Франция, Испания, Швеция, Украине, Россия, Молдова, Беларусь, Эстония, Литва, Болгария, Польша, Румыния и пр. Открыто представительство и в Соединенных Штатах Америки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом їх дуже багато зявилось в Луцьку,видно Бергамонтів Велозона зараз нехоче брати з дорожчих а Келліси йдуть на ура,тим більше гарно розмальовані і з вигляду дивляться класно.

повідомлення Тані (Велозона) з теми Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-

Келлисы нынче хороши. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на мене то в Луцьку найбільше команчів і гіантів, але може я ще щось не бачу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яка фіг різниця, якого бренду більше. Їздять люди велосипедами, і їх кількість з кожним днем зростає. Це дуже радує. А все інше від лукавого. В людей різні вимоги до байка. Для когось це спорт-інвентар, для когось засіб пересування себе, чи кукурудзи з дачі, для когось просто відпочинок, тому потрібно не дивитись на інших, а вибирати по своїх потребах і фінансових можливостях.

А Келліс на даний момент дійсно такий собі нормальний компроміс між ціною і якістю, плюс гарний дизайн, тому і користуються попитом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також Команчі частіше попадаються. Бо сам на Команчі катаюсь :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...