Перейти до змісту

Продаж кольорових х/б футболок Stedman по оптових цінах


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Продаю футболки х/б по ціні від 25грн до 30грн за штуку. Ось такі і ось такі. Кольори різні, чоловічі: білі, червоні, чорні, сині, зелені, є в наявності жовті, оранжеві, сірі; жіночі: білі. Різні розміри від S до XLL.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовлення в темі робити? Мінімальне замовлення скільки? Футболки в Луцьку чи треба чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболки є, мінімальне замовлення від однієї штуки:)

Жіночі ось такі, тільки білі, від S до L. Кількість загалом лімітована але думаю вистачить всім бажаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Зранку 25 червня закину в магазин тканин Крокус (Кривий Вал, 25) (Головпочтамп за 50 м по тій же стороні), весь вибір і кольори. Якщо маєте можливість підходьте. Магазин працює з 10 до 19. ціна від 26 до 30грн.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якраз хотів взяти темносиню і чорну, можна буде обміняти? брав вчора інші кольори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні в "Крокус" глянути на футболки. Вийшов затарений вісьмома футболками :) Взяв білі, помаранчеву, жовту, синю.

За посиланнями в першому пості футболки зі складом 85% бавовна, 15% віскоза. Але ті, що я купив - вроді на 100% бавовна.

Якість футболок - ніби непогана, гадаю, якщо їх прати в делікатному режимі, при невисокій температурі - рік-два прослужать точно.

За таку ціну це більш, ніж достатньо.

Щойно прийшов колега, з яким ми разом ходили "дивитися на футболки". То він взяв 12 футболок. :)

Ромаха, ми сьогодні дали тобі виторг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую :)

Візьму на пробу оранжеву,жовту,сіру.та червону,якщо сподобається то ще знайомий буде собі брати.а може ще хтось захоче .Треба розмір: XL а якщо мала ростовка то XXL!!! Де можна забрати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривий Вал, 25, Крокус - тканини. Ростовки великі. Я ношу L і навіть деколи М, хоча не зовсім маленький. XL завелика на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривий Вал, 25, Крокус - тканини. Ростовки великі. Я ношу L і навіть деколи М, хоча не зовсім маленький. XL завелика на мене.

Озвучені ціни будуть в магазині чи це треба тут замовлення робити, щоб отримати знижку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час залишились темносині, чорні - більшість середніх і великих розмірів і білі, білих ще є вибір, як для жінок так і для чоловіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за футболочку!

Трохи великомірить. Придбала S (за відсутності М) і вона ідеально підійшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще залишилось декілька футболок середньої розмірності і чорні, сині і білі XL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...