Перейти до змісту

Хто користується маршрутом №29


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Я так розумію більше нікому це потрібно і не цікаво?

Мені наприклад цікаво, але лише до тієї міри щоб добратись нею з адреналіна до Київського майдану. Самі розумієте що відсутность №29 для мене не є трагедією.

Я вам пораджу більш дієвий метод, не тут ваша цільова аудиторія а на вулиці Володимирській (скоріше район МКБ), витратити потрібно лише 2 години свого часу: 10-хв роздрукувати на будь-якому офісному принтері оголошення А4 (про прохання зацікавлених про відновлення маршруту звертатись за вашим телефоном) в кількості 20 шт. + 30 хв. дістатись на мкб + 30 хв щоб приклеїти оголошення скотчем до стовпів в людних місцях. І за 3 дні ви матимете потрібну вам ініціативну групу, тут можете прочекати до другого пришестя. Не всі революції треба робити в соцмережах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію більше нікому це потрібно і не цікаво?

Мені наприклад цікаво, але лише до тієї міри щоб добратись нею з адреналіна до Київського майдану. Самі розумієте що відсутность №29 для мене не є трагедією.

Я вам пораджу більш дієвий метод, не тут ваша цільова аудиторія а на вулиці Володимирській (скоріше район МКБ), витратити потрібно лише 2 години свого часу: 10-хв роздрукувати на будь-якому офісному принтері оголошення А4 (про прохання зацікавлених про відновлення маршруту звертатись за вашим телефоном) в кількості 20 шт. + 30 хв. дістатись на мкб + 30 хв щоб приклеїти оголошення скотчем до стовпів в людних місцях. І за 3 дні ви матимете потрібну вам ініціативну групу, тут можете прочекати до другого пришестя. Не всі революції треба робити в соцмережах.

В принципі з Вами багато в чьому згоден. Я так як і Ви не проживаю на МКБ і цікавить 29 майже по томуж маршруту що і Вас. Щодо того що знайти саме на цьому ресурсі людей зацікавлених в даному питанні, то думав і думаю що тут досить шорока аудиторія. Але майже за тиждень теми зібралось поки, що не більше 10 людей. Створив тему для того для початку щоб дізнатися чи є ця проблема актуальною і чи потрібно це людям. За першу годину після створення теми, зрозумів що дуже цікавить людей щоб 29 маршрут був і їздив регулярно. Але коли почав звертатися до людей, щоб організуватися і почати писати скарги в міськраду, людей, чесно кажучи, поки, що зібралось дуже мало. Я б сам також хотів би щоб даний маршрут їздив регулятрно. Але живу я на 33. Я би міг поїхати на МКБ, потратитись на оголошення і все таке, але думав, що знайду достатньо людей на цьому ресурсі. Для мене самого не дуже критичний цей автобус, але впевнений, що тим хто живе на МКБ він в 10 разів критичніше. Хоча ті особи хто там проживають, ініціативи не проявляють ніякої, хоча впевнений що багато тих хто там живе - прочитали цю тему. Тому поки шукаю однодумців тут. Якщо є можливість в когось хто живе на МКБ розклеїти оголошення, думаю це допоможе. Але думаю що не одному мені це потрівно. Якщо є ще бажаючі - то приєднуємося, якщо ні, то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якщо питання стоїть суто в тому, щоб вдома заповнити/написати якусь скаргу, то дуамаю можна було б на борді знайти тих, хто погодився б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якщо питання стоїть суто в тому, щоб вдома заповнити/написати якусь скаргу, то дуамаю можна було б на борді знайти тих, хто погодився б

так питання і стоїть в тому, щоб вдома чи в іншому зрачному місці написати заяву на стандартному листку А4 на 2 речення в довільній формі. це займе 2 хвилини. І віднести цю заяву в приймальню. все. Думаю нічого важкого немає. Тільки чтомусь людей бажаючих також...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чтомусь людей бажаючих також [немає]...

...є перспектива заміни на приватного перевізника. З одним навіть є попередня домовленість

Тому що вуха зацікавленого перевізника можна побачити навіть не заходячи в тему.

Якби отой зацікавлений перевізник відкрито заявив - я такий-то такий-то, хочу 29 маршрут, обіцяю надати отакі автобуси, для цього пропоную зібрати підписи про незадовільне виконання обов'язків діючим перевізником (ЛПЕ), то навіть я підписався б. Чи зацікавлений перевізник думає, що на Борді сидять одні дурні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чтомусь людей бажаючих також [немає]...

...є перспектива заміни на приватного перевізника. З одним навіть є попередня домовленість

Тому що вуха зацікавленого перевізника можна побачити навіть не заходячи в тему.

Чи зацікавлений перевізник думає, що на Борді сидять одні дурні?

Про що мова? Які дурні? Чи зовсім не зрозуміла висока матерія???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29-ка реально нікому не потрібна. З статті випливає, що можуть цей маршрут просто закрити http://p-p.com.ua/articles/34571/

Цей маршрут реально нікому не потрібний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Да, всі машини їздяьть на маршрутах. Маршрут повністю укомплектований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...