Перейти до змісту

Хто користується маршрутом №29


yarik1

Рекомендовані повідомлення

Власне ця тема до жителів мікрорайону МКБ, вул. Володимирської, а також всіх інших хто користується маршрутом №29. Чицей потрібен Вам цем маршрут? Чи зручний він буде за умови, що по ньому будуть регулярно їздити автобуси з стамим інтервалом.

На сьогоднішній день даний автобусний маршрут обслуговує ЛПЕ і їздить на ньому аж 1(один) автобус. http://www.mak.lutsk.ua/guest і так вже більше місяця.

Власне питання чи влаштовує це мешканців мікрорайону і тих хто цим маршрутом користується чи міг би користуватися. Чи такий стан справ всіх задовільняє? Цікава Ваша думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне питання чи влаштовує це мешканців мікрорайону і тих хто цим маршрутом користується чи міг би користуватися. Чи такий стан справ всіх задовільняє? Цікава Ваша думка

цей маршрут вже давно працює з оцінкою "незадовільно" а зараз взагалі ....водії всіх " посилають " в міську раду , типу шукайте там корінь зла... З Варшавського до МКБ ... практично не добратися ((((

P.S питання до водія: "з яким інтервалом їздите?" відповідь: " який інтервал, на маршруті 1 машина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афігєть! Що значить "чи потрібен цей маршрут"? А як від Там Таму добратися на Володимирську?!

Чекати доводиться більше 40-ка хвилин! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогоднішній день даний автобусний маршрут обслуговує ЛПЕ

от коли на маршруті працювали приватні перевізники було більш-менш... а зараз це просто комусь вигідно!

В тролейбус № 12 сісти страшно... розвалюється на ходу(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен день добираюся цим маршрутом на МКБ, і зробив висновок: тролейбус 12 рулить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне питання чи влаштовує це мешканців мікрорайону і тих хто цим маршрутом користується чи міг би користуватися. Чи такий стан справ всіх задовільняє? Цікава Ваша думка

цей маршрут вже давно працює з оцінкою "незадовільно" а зараз взагалі ....водії всіх " посилають " в міську раду , типу шукайте там корінь зла... З Варшавського до МКБ ... практично не добратися ((((

P.S питання до водія: "з яким інтервалом їздите?" відповідь: " який інтервал, на маршруті 1 машина"

В принципі в ситуації що склалася є доля істини. Дійсно їздить одна машина і інтервал її руху 40 хвилин один півкруг. Тобто на одну і туж зупинку він приїде через 1,5 години.

Водії "посилають" в міську Раду, тому що тільки вони впринципі можуть регулювати це питання, але регулювати його впринципі не хочуть. Вони говорять, що скарг на даний маршрут не надхоть, або надходить мало і вони не можуть розірвати тимчасовий маршрут з ЛПЕ(1 машина все ж їздить, маршрут обслуговує). Коли буде 20 і більше письмових звернень в день тоді вони почнуть реагувати.

Тобто якщо є зацікавлені люди які хочуть, щоб цем маршрут обслуговувався нормально(а такі перевізники є які хочуть там працювати з дотриманнями графіків руху, з ЖПС моніторингом всіх автобусів і т.п.), то потрібно писати письмові скарги в міську раду. Якщо на протязі тиждня набереться кожного дня мінімум по 20 скарг, то є вірогідність що можуть змінити перевізника на приватного. Це Вам потрібно чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є зацікавленість і це грамотно організувати то є перспектива заміни на приватного перевізника. З одним навіть є попередня домовленість. Потрібно чоловік 10-15 яким це питання впринципі цікаве, пишем в ПП Будемо займатися разом. Якщо достатня кількість людей не зберемо, думаю буде так як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не тут шукаєте однодумців.

Напишіть колективну скаргу та поїдьте на кінцеву ("Володимирська") там підпишуться 50 (якщо не більше) чоловік і з нею (скаргою) в міськраду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не тут шукаєте однодумців.

Напишіть колективну скаргу та поїдьте на кінцеву ("Володимирська") там підпишуться 50 (якщо не більше) чоловік і з нею (скаргою) в міськраду!

Написали вже колективну скаргу і занесли її в міськраду. Ніяк не реагують. Тепер треба кількістю брати. По 20-50 скарг кожного дня. А однодумців я якраз тут шукаю. Не думаю, що мені одному тільки це потрібно. А якщо вони тут не знайдуться то буде як є, якщо це влаштовує всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так,тоді я серед однодумців.

Доречі,цікаво з ким (підприємець) є попередня домовленість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, хто ще? Треба буде потратити 15-20 хв. свого часу. Написати скаргу в довільній формі, якщо треба текст скарги скину, і зареєструвати в канцелярії міської ради. Але реєструвати треба буде узгоджено, щоб було не менше 20 скарг в день і так декілька днів підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажаючі приднатися записуємося в ПП або в темі. Коли буде більше 30 чоловік, починаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так,тоді я серед однодумців.

Приєднуюсь

Якщо так,тоді я серед однодумців.

я також з вами.

Добре, але пока малувато людей. Хто ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжа стаття:

Лучани кажуть, що живуть у «Бермудському трикутнику». ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 17:19

43836-1m.jpg

Один з популярних транспортних маршрутів у Луцьку обслуговує один автобус замість п’яти, - повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Люди, які проживають в районі кінцевої зупинки на вулиці Володимирській у Луцьку, стверджують, що опинилися у такому собі «Бермудському трикутнику». Мовляв, годинами простоюють на зупинці, щоб дістатися у місто. Найбільше нарікають на найпопулярніший маршрут №29, яким люди щодня доїжджали на роботу. Кажуть, витрачають багато часу й нервів, поки сядуть у свою маршрутку.

43836-4b.jpg

Про маршрут №29

Маршрут №29 сполучає вулиці Володимирська – Карбишева. Автобус курсує практично через усе місто: Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева; у зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Володимирська. Пасажири нарікають, що віднедавна аби доїхати до потрібної зупинки, куди вони раніше діставалися без проблем, мусять один раз, а то й двічі пересідати.

43836-3b.jpg

Що кажуть пасажири

«Позавчора не було чим їхати. Он 29 чоловік, каже, годину чекав. 29-й маршрут ходить дуже рідко».

«Я добираюся ним з роботи, коли повертаюся. Чекати треба дуже довго. Можна 40 хвилин чекати, можна 30 хвилин. Дуже рідко він є вчасно. Туди добираюсь 25-кою та сама проблема. Практично всі не ходять. Ще більша проблема почалася з початком літа. Взагалі добратися не можна. От зараз вже стою скільки, людей питаю, 29-ї не було».

У чому ж причина проблеми

Пасажири уже допиталися у водія про причину проблеми. Як з’ясувалося, на рейсі працює усього один автобус.

«Я кожен день запізнююсь на роботу. Ну, наприклад, я водія запитала, він сказав, що він один в рейсі. Ви розумієте, що таке 29-й один в рейсі? Це не район… Тут теж люди живуть, і добиратися.. Ну, наприклад, я на 9-ту годину не встигаю. Ви ж бачте: в 25-ку не можна увійти. 29-й – це 45 хвилин».

43836-2b.jpg

Своєю чергою, начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Анатолій Миронюк пояснив, що ця ситуація – це господарські відносини перевізника та підприємця.

http://www.volynnews.com/news/city/luchany_kazhut_shcho_zhyvut_u_bermudskomu_trykutnyku_foto_video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття цікава, тільки хотів посилання викласти. http://www.volynnews.com/news/city/luchany_kazhut_shcho_zhyvut_u_bermudskomu_trykutnyku_foto_video/ особливо коментар А.Миронюка. Бекає шось там собі під ніс.

Шановний ТФА, я розімію, що Ви працюєте в ДЕПО і будете свое болото хвалити, але що там хвалити? ВИ скажіть конкретно, що це ДЕПО ПРОСТО НЕСПРОМОЖНЕ обслуговувати нормально маршрути і 29 цьому є доказ!!! Дуже великий і розумний "начальник управління транспорту та зв’язку Луцькради Анатолій Миронюк пояснив, що ця ситуація – це господарські відносини перевізника та підприємця." А кого це має хвилючати господарські це відносини чи якісь інші? Автобуси їздять? 7 автобусів повиино їздити? Графіки виконують? Люди на робити, навчання в інші місця добираються? Кого це має хвилювати які там в них відносини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний yarik1. Я не працюю в депо :) Крім того, де Ви побачили, що я захищаю депо? Статтю кинув, бо по темі. Я теж вважаю цю ситуацію абсурдною. Самому нещодавно доводилось з Володимирської приміською маршруткою виїжджати, щоб потім пересісти на іншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію більше нікому це потрібно і не цікаво?

я так розумію ви праві...

користувачів які живуть в цьому районі троха є.... але всім по*еру... мл..я :_06: ((((

.... шкода.... однако

українське " хата з краю" на ліцо... !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...