Перейти до змісту

Де в луцьку вигідніше обміняти ЮАНІ


Kompolom

Рекомендовані повідомлення

є аж 100 юанів які залишилися після поїздки в Китай. Якщо чесно то не в курсі де їх в нас можна обміняти... Цікавить хто може обміняти і за яким курсом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biter,ні, не був там... Біля ЦУМа і на варшавці в валютчиків питав, казали, що юанями не займаються...

Nokian,певно в торгашів потрібно запитати.. А може 100 юанів для них мало просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тут обміняють:

Управління НБУ у Волинській області. м. Луцьк, вул. Гpадний узвіз, 4 Тел.:(03322) 27308

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodia88888, Це можна сказати прямо біля мене.. але якось туди йти не думав. Взавтра ще раз по Варшавці походжу і запитаю продавців чи ще когось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тут обміняють:

Управління НБУ у Волинській області. м. Луцьк, вул. Гpадний узвіз, 4 Тел.:(03322) 27308

Ви що?))) Знущаєтесь?))) НБУ буде Вам 100 юанів міняти)))) Єдині їхні клієнти це банки, наскільки мені відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он yarik1 дав правильне посилання. Це обмінник, що біля Панно (в центрі) і навпроти Меморіалу (по Шопена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так розпродайте так :) я би пару купив якщо мєлкіми купюрями :) двзоніть телефон в підписі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розстрою я вас) В мене 100 юанів аднією купюрою) Піду до ПАННО... Дякую за активну допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу забрати по 1,3, але в липні, коли з Китаю приїду :)

Просто, щоб виручити.

Якщо до того часу не знайдеш, куди притулити - звертайся в приват після 12 числа.

Монетки, купюри, якщо хтось збирає, можу привезти, але нічого обіцяти не буду. Вартість буде трохи більша за курсову. Ну і варто зауважити, що купюри тут зазвичай потріпані.

Можна подивитись по лінку: http://igrek-web.liv....com/37688.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу забрати по 1,3, але в липні, коли з Китаю приїду :)

Просто, щоб виручити.

Якщо до того часу не знайдеш, куди притулити - звертайся в приват після 12 числа.

Монетки, купюри, якщо хтось збирає, можу привезти, але нічого обіцяти не буду. Вартість буде трохи більша за курсову. Ну і варто зауважити, що купюри тут зазвичай потріпані.

Можна подивитись по лінку: http://igrek-web.liv....com/37688.html

привозь по 1 юаню і монеток побільше))))) :0013:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половина Варшавки та Юванта літає в Китай за товаром, думаю поміняють.

Сорі за відхилення від теми! Цікаво! Завжди думав що "базарники" затоварюються в Хмельницькому, максимум в Одесі. Хіба це економічно вигідно летіти туди самому якщо можна затоварюватися в оптовиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Leshiy2010, зараз тільки лінивий туди не злітав хоч раз за товаром :), а далі робить висновки і або продовжує літати, або товариться в оптовиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...