Перейти до змісту

У Луцьку відвідувача не пустили в нічний клуб через вишиванку


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Кусь, я не вигороджую нікого, бо ж свідком в даній ситуації не був, та і взагалі був в тому закладі лише раз, просто кажу, що випадок з днем народженням, про який ти кажеш, не можна розглядати як об'єктивний приклад ставлення до відвідувачів :)

Знаю точно, що я туди заходив тверезий і мене намагались зупинити через рюкзак, хоча в добрій половині цивілізованого світу вважається абсолютно нормальним мати з собою рюкзак, наприклад з теплішим одягом, з ноутбуком чи іншими особистими речами. Може хтось пояснить мені, чим рюкзак гірший за деякі жіночі сумочки такого ж об'єму? Чому з сумочками скрізь можна, а з рюкзаком -- ні? В жодному супермаркеті мені цього охоронці пояснити не змогли :)

Знаю також, що в Європі в деяких клубах існує фейс-контроль на вході. Якщо ти мордою лиця охоронцю не сподобався, то в клуб не зайдеш, як би не намагався. Ніхто не пояснює чому, просто виводять з черги в клуб і все.

А ось так працює "охорона" в деяких московських клубах:

http://www.youtube.com/watch?v=aqeo2bHCz08

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

ну далі, оця дівка, що типу незнайома і обороняла бідненьких хлопчиків у вишиванках, а то нічого що вона в соцмережах з ним в обіймах. Ну навіщо робити спектакль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я всё-таки настаиваю, чтобы меня пускали в клубы в кокошнике и лаптях!

А чому не в шервані або саронгу і дастарі або пхеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув з деяких (хоча і не дуже достовірних) джерел, що в міській раді ініціюється "легкий дрюк" клубу з боку контролюючих та правоохоронних органів

а тому найближчим часом не раджу ходити в клуб, бо можуть бути облави а-ля "маски-шоу"

ну хіба що хтось любить адреналін :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке юридичне поняття як публічний договір!!!

В Ring DJ cafe вхід безкоштовний. Люди платять там безпосередньо за продукти (пиво, їжа), але аж ніяк за саме перебування чи вхід.

Тепер уявіть, що ви заходите до якогось офісу, де працюють люди. Керівник, звісно, ласкаво попросить вас покинути приміщення, тому що ви заважаєте їм працювати, ви не є робітником даного підприємства і вони вас взагалі не знають. І вони мають на це повне право, тому що ділянка чи будівля належить підприємству і вже вони вирішують, кого можна впускати чи ні.

З вашою логікою згідно третього пункту, такі клуби повинні також приймати й дітей? Вони теж ж споживачі, такі ж самі, як і студенти чи ще хтось. Але ж недарма в клубах є вікове обмеження?

А ще скажіть, що водій маршрутки немає права не надавати послуг пасажиру в стані алкогольного сп'яніння? Це ж теж порушення прав п'яних? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер уявіть, що ви заходите до якогось офісу, де працюють люди.

нічого уявляти не потрібно, для кожного виду комерційної діяльності є свої норми правила, затверджені законодавчо

охоронцеві клубу потрібно було відразу вказати "залізну" причину: "Пане, Ви п'яні, ми 100500 разів вибачаємось, але не можемо Вас впустити, ідіть, будь-ласка, додому, з радістю чекаємо Вас завтра"

і ні в якому разі не приплітати дрес-код у вигляді вишиванки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що неправильно назвали мотивацію того, що не впустили. аби сказали "так ти ж п'яний. іди додому, ато викличемо наряд" то це було б інше діло.

не був у рінг кафе. планую якось завітати. а от золото давно уже пора б дрюкнути. малолітні шалави від 14 років двіжують там. школоту 14-17 років пускають без проблем і продають все, що тільки можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого уявляти не потрібно, для кожного виду комерційної діяльності є свої норми правила, затверджені законодавчо

Нехай буде так, сподіваюсь на вашу правоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось так працює "охорона" в деяких московських клубах:

Ну і чим

:
Охрана ночного клуба "Барракуда"

Андрюху кончили в подъезде собственного дома!

Жеку сломали на одной гоповской вечеринке, положили в реанимацию!

Косого, закрыли за изнасилование малолетки.

Черного, нашли в лесу Кемеровской области с 18 ножевыми ранениями!

Толстому, сожгли машину и покалечили, сейчас на ивалидной коляске! Повредили позвоночник.

Киря, спрыгнул с этой ГОПОВСКОЙ темы.

Ален, здох от передоза!

Мирон, в розыске за двойное убийство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чим вони кінчили:

ну ти ж не подумай, що я схвалюю таку "роботу" :)

в мене чуть "разрив шаблона" не стався. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та клуб то ніби приватна власність чи територія.

Є таке юридичне поняття як публічний договір!!!

Стаття 633. Публічний договір

1. Публічним є договір, в якому одна сторона- підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв'язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).

2. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

3. Підприємець не має права надавати переваги одному споживачеві перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено законом.

4. Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг).

У разі необгрунтованої відмови підприємця від укладення публічного договору він має відшкодувати збитки, завдані споживачеві такою відмовою.

5. Актами цивільного законодавства можуть бути встановлені правила, обов'язкові для сторін при укладенні і виконанні публічного договору.

6. Умови публічного договору, які суперечать частині другій цієї статті та правилам, обов'язковим для сторін при укладенні і виконанні публічного договору, є нікчемними.

http://yurist-online...eks/003/633.php

мабуть ты юрист))))

й варто розібратися що таке публічний договір) й де його використовують))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось так працює "охорона" в деяких московських клубах:

Не московський клуб. А десь в "глубінкє". Почитай коменти, вразить! 90% із охоронців немає живих!

Ти навіть шматочка не знаєш того, що воно там творило.

+1. Ми бачимо одну сторону медалі. І його "аргументи". Впевнений, що якби прийти в адекваті і в солдатських галіфе і в фуражці, впустили б. Поржали, але пустили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в статті ясно сказано, що Панафідін був з друзями.

і так же ясно вказано,що всі вони були у вишивках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в статті ясно сказано, що Панафідін був з друзями.

і так же ясно вказано,що всі вони були у вишивках?

а типу якщо більше людей приходить, то впускають у вишиванках, якщо один, то ні?

вбийте мене, де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був безпосереднім свідком цієї події. Чи мені здалось, чи молодик дійсно був напідпитку... Сталось це все 25 травня (в ніч на 26) в Ring Dj Cafe біля вхідних дверей, всередину його так і не пустили).

Звичайно, я сторонній спостерігач, але по тону здалось, що хлопець в вишиванці "наїжджав" на охорону. Всього діалогу, нажаль, не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в клубах мало де є адекватна охорона, і адміністратори, наприклад в голівуваді охорогець каже людині яка була не по "формі" вдіта "Ну сдесь же люди", і не пустили. А іншого в такій самій "формі" пустила. Виходить один людина, а інший ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ця тема, чесно кажучи, дуже дивна. Це ніби як би ми обговорювали, які погані гопи, котрі відлупили патлатого металюгу, який прийшов у всіх своїх обладунках до них в тусовку і почав активно доводити, що він теж ріальний потсан.

Мені здається, доросла в міру освічена людина, повинна розуміти, де як прийнято себе поводити і в якому колі як прийнято одягатись. І не варто лізти в чужий монастир, а виявляти свою національну свідомість адекватно і там, де цьому є місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в клубах мало де є адекватна охорона, і адміністратори, наприклад в голівуваді охорогець каже людині яка була не по "формі" вдіта "Ну сдесь же люди", і не пустили. А іншого в такій самій "формі" пустила. Виходить один людина, а інший ні.

це називається не ДРЕСКОД, а ФЕЙСКОНТРОЛ. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в клубах мало де є адекватна охорона, і адміністратори, наприклад в голівуваді охорогець каже людині яка була не по "формі" вдіта "Ну сдесь же люди", і не пустили. А іншого в такій самій "формі" пустила. Виходить один людина, а інший ні.

це називається не ДРЕСКОД, а ФЕЙСКОНТРОЛ. ;)

якщо воно хотіло роздути скандал, то яка різниця дрескод чи фейсконтроль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно хотіло

давайте не будемо ображати людину, адже на його місці міг опинитися будь-хто з нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно хотіло

давайте не будемо ображати людину, адже на його місці міг опинитися будь-хто з нас

ха-ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RojkFV, Ой, то це був ти?? А чого признатися боїшся? Одразу дівчат ображати берешся?? Може когось із хлопців образиш га? Чи так як автор сюжету, будеш кликати міліцію на допомогу??

А Хамло в нас одне на всю борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось так працює "охорона" в деяких московських клубах:

Не московський клуб. А десь в "глубінкє". Почитай коменти, вразить! 90% із охоронців немає живих!

Опубликовано 13.10.2012

Все ребята живые. Живут не плохо. Люди, которые пишут, что они умерли, врут. Приезжайте в Кемерово, найдете этих охранников живыми, радостными и здоровыми.

Почитай там все пишет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...