Перейти до змісту

"Чистимо" Windows 7


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Це типу хтось погриз сімку??? Що вирізали? Що додали?

це типу засіб для гризіння сімки

береш дистрибутив, що не треба вирізаєш, що треба додаєш

Де гарантія НЕ криворукості автора?

ти будеш автором, і руки теж будуть твої :)

пс це сімковий аналог nlite

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Так на хабрі в коментах пишуть що це актуально лише для вісти, а на 7 там децил виходить в результаті. І автор на хабрі теж на вісті робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вік Терабайтних вінтів - це, звичайно ж сємєчкі. Але мова йде саме про роботу системи. Її швидкодію (не залежно від HDD чи SSD).

Мабуть твіки, тонка настройка, все ж рулить. Але для Системи все ж необхідно гіг 120. Для повноцінного комфорту. + Проги і оновлення і т.д.

що не треба вирізаєш, що треба додаєш

Ще треба знати ЩО викинути без падіння системи. І що тобі потім зможе знадобитися. Щоб до власноруч створеного "огризка" не ліпити латок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підозрюю це в 7 поправили трабли з цією текою, тому і нема результату і відповідно оптимізувати там нема що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хз-хз... В мене сімка завжди ставиться на 80Гб розділ, ніколи не вимикаються оновлення і т.п. І все працює і не особо росте в розмірах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж не раз думав над тим, як почисти ОС котра вже більше 2 років працює на ПК. Спробував знайти в гуглі відповідь не це питання. На статтю на хабрі одразу потрапив, та всі маніпуляції що там вказані нічого не дали. Далі знайшов програму Wise Disk Cleaner. За перший запуск вона мені звільнила 8ГБ! :) Причому я не користуюся функціями відновлення системи і так далі. Перед чистою я видалив весь кеш з браузерів. Весь мотлох лишається від пакетів оновлення системи, софту та драйверів. Також іноді краще самому пройтися по папкам і видалити різні пекати від програм. От наприклад в системі є папка .......Windows\System32\DriverStore\FileRepository\ Ніколи не звертали увагу що там лежить? В цій папці зберігаються всі попередні пакети драверів! Там nv_dispi.inf_amd64_neutral - це більш ранній пакет драйверів до відео карти. 280Мб займає. Уявить що буде якщо ви оновите 10 раз до відахи дрова? От і маєте дарма витрачене місце на диску. Я як правило лишаю лише один самий останній пакет драйверів на всяк випадок, щоб не було проблем з оновленням. Всі старші за датою видаляю. Це теж може зекономити трохи місця. Але там треба розуміти що робиш. Інакше резервуєте лишитись без можливості відката системи у наслідок встановлення не правильного драйвера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на хабрі в коментах пишуть що це актуально лише для вісти, а на 7 там децил виходить в результаті. І автор на хабрі теж на вісті робив.

для вісти була інша приблуда vlite, в мене виходив образ десь до 300 мег

власне я se7enlite-ом не користувався, брехати не буду (в мене стоїть погризена w2k3)

але читав в неті відгук що після обрізки інсталяха сімки (sp1) важить десь до 1.5 гіга, а папка windows після інсталяції - 4 гіга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікаве питання, сам би хотів би взнати якийсь ефективний рецепт, зараз подивився папка windows займає 18,4 Гб як на мене то є занадто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Объясните. А нахрена это задротство с мегабайтами? Ну 10 гиг занимает. Ну 30. Ну 50. И что?

Да поставьте отдельный винт под систему на 250-320 Гб и не парьте мозг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я колись просто через Acronis здається брав шмат вільного місця з одного розділу і переносив на інший. Ну це вже радикальні методи і то було за часів HDD з 80 гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да поставьте отдельный винт под систему на 250-320 Гб и не парьте мозг.

Acronis здається брав шмат вільного місця з одного розділу і переносив на інший

Процитую себе ще раз. І цій же темі! ВИ, хлопці, не уважні, не стежите за ходом думок!

У вік Терабайтних вінтів - це, звичайно ж сємєчкі. Але мова йде саме про роботу системи. Її швидкодію (не залежно від HDD чи SSD).

Умовно кажучи, підняти 15-гігову брилу-систему, і таку ж 8-гігову?

Є різниця?

Суть жеж не в місці на диску а у розмірі системи. Про те, що вона потовстіла, і їй час схуднути! Шукаємо рецепти! ("Глистів" не пропонувати! :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользуйтесь портабл софтом и папка не будет расти так быстро.Найдите безопасный клинер, переставляйте виндоус раз в несколько месяцев- и ваша попка будет сухой и шелковистой и о толстой winsxs вы забудете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грамотна розбивка вінта + грамотна установка потрібних програм і налаштована система і вам не прийдеться одного дня рвати п"яту точку щоб звільнити хоч пару Мб... Та і переставити систему в особливо важких випадках легше ніж "чистити"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умовно кажучи, підняти 15-гігову брилу-систему, і таку ж 8-гігову?

Є різниця?

Ну да, система не может работать, не поднимая весь созданный ею мусор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, система не может работать, не поднимая весь созданный ею мусор

Може, але от якраз те сміття і треба прибрати. І об'єм вінта тут не при чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такая "чистка" у меня ассоциируется с "паранойей" :)

Но это мои проблемы, вы ими не заморачивайтесь - вам и своих выше крыши :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такая "чистка" у меня ассоциируется с "паранойей"

Паранойя - це обгризання Вінди, задля економії місця. Він 7 на 40-гіговий вінт.

Я ж веду мову про полегшення системи вцілому.

Ладно. Кому цікаво відпишуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував я якось вінь7 обрізати (оту папочку, що на 18 гіг). глюки потім полізли. дрова почали злітати, обнови не йшли.

прийшлось переставляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме ламаю голову над цим питанням. Вінда 7 стоїть на диску обємом 80 гіг, і за останніх кілька місяців вільного місця зменьшилося із 15 до 3 гіг, при тому, що ніякого софта не встановлювалося, більшість обновленнь відключені, залишені лише необхідні. Стандартними методами вдалося звільнити 0.17 гіга. Можна, звісно, і переставити, і виділити більше місця (давно пора :) ), але хочеться дійти до суті - куди дваються мегабайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може спробувати юзати не ентерпрайз а хоум едішин - вона повинна меньше місця забирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой уважающий себя человек в Украине поставит хоум едішин? Только ентерпрайз, на крайняк проффесионал...

Згідно порівнюючої таблиці версій W7 в Home Premium є все необхідне пересічному користувачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От в мене вже більше року "домашня розширена", до того була "максимальна", але я зрозумів, що не використовую дуже багато функцій які там присутні і того що є в домашній мені цілком вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...