Перейти до змісту

400km 2013.07.06-07 "Рассвет на перевале"


AB73

Рекомендовані повідомлення

2013.07.06-07 400 км

400 км в зачет AUDAX CLUB PARISIEN от Lviv Bicycle Club

Марафон, уже ставший легендарным.

Марафон, в котором стартуют лучшие, а финишируют - сильнейшие.

429946_198915296928924_1466933781_n.jpg

  • 8 перевалов
  • 4 255 метров набора высоты
  • 3 области: Львовская, Ивано-Франковская, Закарпатская
  • 286 метров македонский, 14500 метров турецкий, остальное 100% украинский асфальт
  • лучшее время: 15:07
  • старт в 3:00

СПРАВОЧНАЯ

ЭТО ДОЛЖЕН ЗНАТЬ КАЖДЫЙ

РЕГИСТРАЦИЯ

ТРЕК/КАРТА/МАРШРУТ

FACEBOOK

ПОЛОЖЕННЯ

Внимание! Количество участников ограничено 120.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я, Вовчик, Андрюха вже зарегались..., за доїзд домовились з одним кльовим чуваком...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"остальное 100% украинский асфальт" - розсмішили)) на ділянці Старий Самбір - Самбір - грунтова дорога із залишками асфальту (20 км, машиною 2, рідко 3 передача), Турка - Старий Самбір (55 км) - після бомбардування, Самбір - Львів - трохи краще, але иожна піймати ямку, яка залишить без коліс.

В порівнянні з минулим роком (цією трасою проходив марафон, тема на борді є) - не дорога, а .опа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую.))

Ну.. значить вибір техніки... сосіс, пластмасовий байк і найнер.. для цього бревету правильний. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погодка радує шо піпєц!

Субота:

Порадовав нас безоблачным утром, погода изменится уже в середине дня и небо во Львове покроется тучами, которые продержатся до вечера. Дождь c грозой, который начнется во второй половине дня, к вечеру сменится на мелкий дождь.

Неділя:

На протяжении всего дня небо во Львове будет покрыто облаками. Утром ожидается дождь, после полудня - дождь c грозой, ближе к вечеру - мелкий дождь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середині дня суботи.. дасть Бог.. будемо біля Ужгорода.)))

Мож вийде між каплями.))))))

Як буде удача на нашому боці.. то про скочимо між краплями.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми повернулись! Щоб одним реченням описати... На запитання "А ми швидко в бусі заснули на зворотньому шляху?" я відповів: "Ви заснули, коли я ще не завівся!" В опщєм це жесть. В Лєкса дупа роздулась так, шо він тепер в кіно буде купляти два квитки був посттравматичний синдром, коли виявилось, що до фінішу не 300 метрів, а 17 км.(вже в новинах передають, що на заході Львова шалена міграція тварин і дерева в'януть від невідомої аномалії), Андрюха з Вовіком на перевалі від задоволення заснули на асфальті, а в Тані новий нік BlackCrow, патамушта "я сільная, я смєлая, я винослівая! ...но такая ....... © анігдот"

:) шутка, канєшна, але загалом "це був *************** © велогони"

Зато фінішували, навіть зовсім не останніми(про сходження взагалі помовчим)

хто проїхав - вже переміг! Малацци, я щітаю!

Ну а найбільше втомився звісно я - ДОБУ чекати на фініші!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми повернулись! Щоб одним реченням описати... На запитання "А ми швидко в бусі заснули на зворотньому шляху?" я відповів: "Ви заснули, коли я ще не завівся!" В опщєм це жесть. В Лєкса дупа роздулась так, шо він тепер в кіно буде купляти два квитки був посттравматичний синдром, коли виявилось, що до фінішу не 300 метрів, а 17 км.(вже в новинах передають, що на заході Львова шалена міграція тварин і дерева в'януть від невідомої аномалії), Андрюха з Вовіком на перевалі від задоволення заснули на асфальті, а в Тані новий нік BlackCrow, патамушта "я сільная, я смєлая, я винослівая! ...но такая ....... © анігдот"

:) шутка, канєшна, але загалом "це був *************** © велогони"

Зато фінішували, навіть зовсім не останніми(про сходження взагалі помовчим)

хто проїхав - вже переміг! Малацци, я щітаю!

Ну а найбільше втомився звісно я - ДОБУ чекати на фініші!!!

Ти таво... мою цраку нє трош..)))))) З нею доречі.. все люкс.. і взагалі сьогодні організм лише чуть напрягся, коли я зранку сів на вел.. але я його вмовив, що їхатьи до роботи 2.5 км і його попустило.)))))

На диво.. ВСЕ ОК... по сходах бігається легко і невимушено.., крепатури майже немає.. тільки мязи внизу спини і нижнього пресу відчуваються..., а також чуть 4 головий мязи лівої ноги яку я чуть більше загружав, щоб не посипалось праве коліно.

Коротко..

Чуть не проспали старт..)))) Вразило кілька чоловік.. які їхали без касок. бюез велоформи, без фар і навіть без маячків.((( На КП1 так нажерся.... що "видихував" ту відбивну паро годин.. не їхалось ні разу після такого насичення.))) Їхалось.. класно... дружно, з милуванням офігенними краєвидами, чекали одне одного, ділись всім чим було.. одним словом КОМАНДА.)))

Дороги.. а вірніше їх відсутність родзинка цього маршруту. Якби він пролягав по хороших дорогах на спусках би відпочивав, а не матюкаючись і всіма відомими способами оминаючи ями, машини, пісок, гравій і калюжі.. шукав найменш рівний напрямок руху.))

Перевал Ужок.. жестяра ще та.. не один учасник там капнув.. як фізично .. так і морально. На КП2 прикотили в хорошому гуморі... правда дехто вже в гірку йшов пішки.. і навіть страшилки про чувака в чарних носках до колін, який от от дожене... не налякали.)))))

З КП2.. їхалось дуже класно.. вели групу з Вовчиком.. десь 80 км. Доречі.. на асфальт лягали я і Вовчик. )))

Напрягала тільки дорога.. як після бомбардування ще танки пройшли.. дупа повна.. а на одному з мостів було просто грунтовка перемішана зі щебнем і кусками асфальту.

Зробив помилку.. що, коли стемніло.. я не змінив скло на окулярах на прозоре.. а їхав у склі для сутінок... як результат мій ХМЛ світив постійно у максимальному режимі.. і показів спідометра не було видно.. бо вони цей спектр якось сцуко прекривали.. і це помножене на втому дратувало.. бо не бачив скільки проїхали і скільки лишилось.. а знаки вже знущались з нас як хотіли.. показуюч явно брєдятіну всяку.))))

Заіпав той світлофор.. який сцуко видно кілометра за 4 напевно.. і який падло не наближається...))) а за ним ще треба 2 км їхати.. плюнув сунути, почекав Танюшу...і з нею докотили.)

По компу було 409 км, середня 24 вроді.. і 18 годин в дорозі.)

Хаванули.. потранділи, поматюжились... дуже, доречі сподобалась спокійна і ввічлива поведінка Мирослава, зпакувались і погнали... В Луцьку з Танюхою вмазали по 50 під піцу з пивком... і з довольними рожами порозкатували додому.)))

ЄЄЄЄЄЄЄЄ

Дякую Танюша, Вовчик, Андрюха за групетто... і особлива подяка Ді за те, шо ти в нас є такий пистатий чувак.)))

З.І. Доречі.. пів України вже знає.. де можна замовити такі п.. ті хфутболочки...))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не їжджу, зате марю тим ніби катаю велика)) приємно читати такі теми, радий що всі здорові і в доброму гуморі повернулись.

молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я пару слів скажу... Підготовка до марафону....звонить за день до того дійства Вовчик і каже....їдем.будем помаленько крутити....ніхто нікого не кине....ну їдем то їдем....Прийняла рішення, а потім почала вчитуватися в умови, вдумуватися)))) Лекс сказав про шосер забудь ...прийшлося в останній вечір купувати в Ярика дорожні покришки, за що йому велике дякую), і мому чоловіку який оперативно перезув підвіс.

Потім БУС ДІ...і зондер команда))) ..якась аж рідна атмосфера і радість за те що, є такі веселі і безбашенні друзі. в Рівному підсіло ще 4 -ро учасників, які всю дорогу страхали умовами марафону, і казали задумайся поки не пізно- "В минулому році ні одна "дєвачка не доїхала" і купа хлопчиків зійшло.

Безсонна ніч... Можна було поспати пару годин в бусі до старту, але я вирубитися так і не змогла, мабуть передстартовий мандраж і сумніви щодо "власних сил" не давали мозгу відключатися.

Три ночі. Темнота)))Старт. Понеслось. Учасники гнали спочатку так ніби виїхали на "розділку" 10 км)))....Ми собі вибрали "комфортний темп" і крутили помаленьку. Дорога як після бомбардування. Шосеристи постійно проколювалися і бортувалися. В трясці на ямах губили болотники ліхтарики маячки і купу всякого добра))) Кайф ...їхати краще ніж чекати старту))... І тут , як обіцяли "світанок на перевалі" ... Перший перевал--- це перший ШОК....думала на тому тягуні і зійду....До речі в Карпатах перший раз з велом була. А попереду ше 7 перевалів))))) Але як після дощу веселка, так після тягунів спуск))) Це були самі кращі спуски в мому "веложитті". На підвісі я себе почувала "королевою автостради" . Якщо виїздажла на верх..повзла на 1.2 -1.3...берегла енергію і мязи ніг....то серпантини були з швидкістю більше 60 км в год)....Їхали майже постійно разом. Класно коли є така команда, ділилися водою, харчами , вітамінками. Для нас було головне пройти до фінішу. Про результат часу ніхто і не задумувався) На першому КП мене перепитали , чи не хочу я зійти. Я посміялась на це, і отримала у відповідь , що наша команда "САМА КОЛОРИТНА")))) Пару годин в нас пішло на сидіння на КП.. на магазини, де доганялися харчами, так як на салатику і супчику, що нам давали організатори , далеко не заїдеш....на бари (пацики пива випили певно більше ніж я джерельної води за дорогу",(на печиво банани і шоколадки , які ми постійно точили---я ще довго дивитися не захочу) на купання в річках ,спілкування з аборигенами, технічну допомогу учасникам ( "в яких вел перестав їхати") . ПРИРОДА---КРАСОТІЩА НЕЗЕМНА.... Переживала що на прикордонному пункті мене не пропустять, так як паспорт вдома завтикала, але прикордонники і не спитали ті документи))). На другому КП ...це 285 км....в принципі вже накаталися по саме "не хочу" а тут ще 115 попереду, але 115 по прямій дорозі!!! і з них до Самбора постійний спуск...Відсутність попереду перевалів надзвичайно радувала. Лекс і Вовчик стали спереду і вели пілотон , до нас приєдналося ще пару чоловік, які певно самі фіг би так швидко добралися до фінішу. Андрюха спочатку зробив ривок, виїхав сам вперед , але певно зрозумів що самому надриватися важко, і вернувся в сімью. Останні кілометри були самими важкими, навіть не фізично а морально. Пройдено 380 а якісь 20 по рівнесенькому асвальту здавалися безкінечними. Чуть не галюцинації про знак ЛЬВІВ))) Із за цих галюцинацій пацани почали фінішувати....причому пару раз.....а до фініша то ще далеко...))))) Фініш. Всі живі, здорові, неушкоджені. УРА) На фініші для "дєвачек" - дають шоколадку СВІТОЧ....я її отримала і подумала.....скільки я заради такого приза проїхала і витратила коштів на цей марафон......ЖАРТ ..Звичайно не заради шоколадки. Це шикарний досвід, це випробування характеру, це чергове переконання у надійності моїх друзяк. САША ВОВА АНДРЮХА---пілот Діма дякую!!!!!!! Люблю вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фініші для "дєвачек" - дають шоколадку СВІТОЧ....я її отримала і подумала.....скільки я заради такого приза проїхала і витратила коштів на цей марафон......ЖАРТ ..Звичайно не заради шоколадки. Це шикарний досвід, це випробування характеру, це чергове переконання у надійності моїх друзяк.

Ну вот, после своих 400 ты сама ответила на вопрос, который задавала мне на старте моих 300

"НУ НАФИГА ОНО ТЕБЕ НАДО????????????"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 400 км за тиждень не проїжджаю :_07: навіть, якщо сильно цього захотіти, сумніваюсь, що зміг би :_11:

Успіхів і якісної дороги всім учасникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...