Перейти до змісту

Продам аккаунт (64% Кпд - 1640 Броня 8 500)


Nexy

Рекомендовані повідомлення

Продам аккаунт http://worldoftanks....0-Vtoroy_nosok/

64% статистика

1640 - Кпд

vtoroy_nosok.png

8 500 - Броня (V - Виртуоз)

classVf.png

Аккаунт побував в таких кланах як - ACES (ТузЬІ) RED-Z (Ред GRA) CAIM (Каймани) NSTR і в інших дуже відомих

кланах. Також цей ак входить в топ 8 000 кращих.

На аккаунті присутня така техніка як - T57; T110E5; Foch 155; GwtypE; E-50M; M46; FCM 50t; Jagdtiger та 8,8

cm Jagdtiger

Аккаунт продається з милом.

Ціна космічна - 1 800 гривників з продажом я не поспішаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо твій нік в танках NewNexy, то ви не токо знайомі, а ще й пили пиво в "Хмельницькому", та воювали разом в Булах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він він, ще він був ZoNexy, а то вже твінк :)

:0152: Згадав. Твінк? Поясни мені що таке "твінк" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію зміст - це другий акк. Зазвичай буває що перший продають, на ньому стата може бути люба, а на другому аккаунті гравець зразу купляє прем 8 левела, за пару тисяч боїв викачує парочку топів і стата/КПД в нього зашкалює, бо він вже знає що до чого, має прямі руки і не робить помилок які знижують КПД. Купу разів бачив в рандомі чуваків з 2-5к боїв і з чумовою статою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію зміст - це другий акк. Зазвичай буває що перший продають, на ньому стата може бути люба, а на другому аккаунті гравець зразу купляє прем 8 левела, за пару тисяч боїв викачує парочку топів і стата/КПД в нього зашкалює, бо він вже знає що до чого, має прямі руки і не робить помилок які знижують КПД. Купу разів бачив в рандомі чуваків з 2-5к боїв і з чумовою статою.

Майже так, до чого тут я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже так, до чого тут я?

ну ти ж спочатку був ZoNexy а потім став NewNexy (якось так), чи нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже так, до чого тут я?

ну ти ж спочатку був ZoNexy а потім став NewNexy (якось так), чи нє?

Ну так це одне.. в мене на ньому було 51% і я його продав.. Думав все, я вільний! Проте не все сталося як гадалося.. знову підсів і ось результат.. У перші дні на цьому аккаунті стата було 54-55 і в мене не було прем-аккаунта і прем-танка.. Я навіть не тямив що за кпд і грав не замислюючись над цим. Якщо детально розглянути стату, то видно що перші танки були не дуже.. Наприклад це Е-50 на якому в мене тільки 1600 сер. дмг. за бій, а якщо взяти М103 чи Т54Е1 які я пройшов пізніше то там 2500-2600 сер. дамаг.. Тобто я грав і піднімав свій "скіл", а не одразу сів на аккаунт з премом і прем-танком і не почав творити чудеса.. Це все різні речі.. Ну а "твінк" - це поняття у всіх іграх різне, наприклад в танках це аккаунт, де людина сідає вже з прямими руками і нагібає, нажаль у мому випадку це не так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов"язково з прямими руками, може бути просто з прямішими ніж в любого іншого гравця з 1 чи 2 чи навіть 5 тисячами боїв. Просто ти знаєш що до чого, що треба качати а що ні, до чого руки лежать, навіщо донатити і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов"язково з прямими руками, може бути просто з прямішими ніж в любого іншого гравця з 1 чи 2 чи навіть 5 тисячами боїв. Просто ти знаєш що до чого, що треба качати а що ні, до чого руки лежать, навіщо донатити і тп.

Знаючи що треба качати з я б не качав е50 и ягу.. Просто "твінк" це не про цей аккаунт, а ось якщо я його продам і створю новий, ось це вже буде твінком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...