Перейти до змісту

Чемпіонат України сезону 2013/2014


pura

Рекомендовані повідомлення

Ото КЛ видали матч - можна сказати, що на "жилах". А за пенальті я взагалі мовчу - це щось з області фантастики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 256
  • Створено
  • Остання відповідь

Цим 'Карпатам' я пробачаю нічию з 'Волинню'. Віват Галичани,молодці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цим 'Карпатам' я пробачаю нічию з 'Волинню'. Віват Галичани,молодці!!!

Кому пробачати? Ти за кого? Львівсь вівці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили повтор післяматчевий.Ця гнида циганська навіть руку не потиснула коучу Карпат.Хоча Севідов підійшов і подав.Завтра знов буде стогати,що судді топлять Шлюхтьор.Тьху!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро надіюсь, що в Україні припинився цей цирк з суддівством, і керівництво Шахтаря взяло урок у клубів Коломойського

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е-е-е, які нафіг віват галичани? Ви чьо? Потішились з програшу кротів і харош, а лемкам в наступних турах - забути радість перемог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачили повтор післяматчевий.Ця гнида циганська навіть руку не потиснула коучу Карпат.Хоча Севідов підійшов і подав.Завтра знов буде стогати,що судді топлять Шлюхтьор.Тьху!!!

да не те шо не потиснув, а ще і махав руками як ніби йому щось противне під ніс сунуть, просто ніякої спортивної поведінки, справді циган

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так за це "Цигану" має бути штраф. Кого не так давно за подібне оштрафували? Блохіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого не так давно за подібне оштрафували? Блохіна?

Павлова за подібне штрафували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Шахтарю з парочку таких вльотів і Будулай сам у відставку подасть! :)

P.S. Туда йому і дорога...! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луческу вже знайшов винних у поразці - це просто ппц:

"Карпаты - "Шахтер" 3:2. Послематчевая пресс-конференция Мирчи Луческу

Главный тренер "Шахтера" Мирча Луческу поговорил с журналистами о поражении "горняков" в матче с "Карпатами" (2:3).

"У меня комментариев нет. Если у вас вопросы, задавайте. "Карпаты" выиграли – молодцы, использовали наши ошибки. Мы сами себе забили, а не "Карпаты". Не могу комментировать игру, когда команда соперника совсем не играет, вратарь по пять минут выбивает мяч. Мальчишки вообще не подают мяч, такое не происходит нигде в мире. И тренера бегают за мальчишками, которые подают мячи, это ненормально".

"Сыграли "Карпаты" хорошо, показали характер, но должен быть фейр-плей, должно быть уважение к друг другу, не только в игре. Делали на поле все, что хотели, и симулировали, и фолы были – все, что хочешь. Мне больше комментировать нечего. Я, конечно, очень расстроен своими игроками, потому что те ошибки, которые они допустили, не допускают игроки такого уровня".

"Расслабленные вышли на поле, думали, что легко это будет. Потом, когда соперник забил голы, мы потеряли уже и организацию игры, стали нервозными, и допускали ошибки, которые не свойственными нашей команде. Ошибки допускали не только в обороне, но и в атаке. Было полное преимущество, но… Все, что было в последние 25 минут – это ненормально", - сказал Луческу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам варіант, що тепер "головна команда" - не Шахта, а Метал? ;) Ну чисто з галузі "інтриги-заговори" :) Адже всі розуміють, що Курченко чомусь той клуб придбав за свої кровні ;) І сімейний, "царський" клуб має бути чемпіоном :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зараз цікавіше інше. Донеччанам слід уболівати за ВКДК. :) Якщо Металіст перемагає - він "іде у відрив" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам варіант, що тепер "головна команда" - не Шахта, а Метал? ;) Ну чисто з галузі "інтриги-заговори" :) Адже всі розуміють, що Курченко чомусь той клуб придбав за свої кровні ;) І сімейний, "царський" клуб має бути чемпіоном :)

теж так думаю

а ще варіант, що домовились пограти в "чесний футбол", тобто без підтримки судідвства, доказом цього є останні матчі Шахтаря і пенальті в їх ворота

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота з суддями почнеться навесні, коли буде потрібно результат. А зараз команди показують ту гру на яку справді здатні. Ніяких закулісних махінацій, купівлі - продажу ігор, як на мене, до весни не буде. А от ближче до середини весни - почнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДК програло 3:0 МХ. Що з Динамо?! А, знаю - з таким підбором гравців і не поставити гру... Блохін. Мені нагадує його кар'єру в ФК "Москва".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий гол на совісті вболівальників. Ця димова завіса була серйозна і Металіст нею скориствся зповна. Мабуть Блохін зараз буде на це жалітися.

Він не тренер він фізрук-фартовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тренера з Західної України

Тому і дивно, що тренер з Західної України, тренував збірну України, а у команду запрошує тільки іноземців, натуралізовує їх, а ще плаче що ліміт йому заважає... Вибачте, але Маркевич давно "впав" в очах багатьох уболювальників і як людина і як тренер, тільки і залишилось, що він з Західної України!:)

Що з Динамо?!

А те, що поки так "керує" Ігарьок - толку з Динамо не буде!!!:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...