Перейти до змісту

Чемпіонат України сезону 2013/2014


pura

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 256
  • Створено
  • Остання відповідь

Елано - продали.

А якщо Мхітарян втече - не засмучуся точно.

Бо не копай яму комусь (Волинь, Майкон) або справедливість існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ви помітили, як "Динамо" активізувалося, вже третього атакуючого гравця підписує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпионат Украины покажут каналы Ахметова и Коломойского

Цитата

Каналы 1+1 и 2+2 получили права на трансляцию домашних встреч Металлиста, Динамо, Днепра, Волыни, Карпат и Арсенала, сообщает издание Вести.

На Украине и Футболе захотели себя видеть Шахтер, Металлург Д, Металлург З, Заря,Ильичевец, Севастополь, Черноморец, Таврия, Ворскла и Говерла.


Один из матчей тура покажет и Первый Национальный, однако этот нюанс пока до конца не согласован.

Матчи с участием украинских команд в еврокубках каналы распределят в соотношении 50 на 50.

http://sport.bigmir....-i-Kolomojskogo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемпіонат Коломи і Ахмета.

З 14-го знов почнеться харево між Шахтарем-Ільлічівцем- Севастополем-Зорею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ташуев возглавит донецкий Металлург

Российский специалист заменит Юрия Максимова на посту главного тренера украинского клуба.

261125.jpg

Тренер белгородского Салюта Сергей Ташуев покидает клуб и готов подписать контракт с донецким Металлургом, сообщает ТРК Мир Белогорья.

Напомним, что Ташуев работал главным тренером Салюта с 5 июня 2012 года. До этого он занимал аналогичную должность в таких футбольных клубах, как Спартак-Нальчик, Краснодар, Спартак-МЖК, Звезда (Серпухов), Автодор.

Напомним, после ухода Юрия Максимова исполняющим обязанности главного тренера Металлурга назначен Владимир Пятенко.

що за "ху" і звідко воно взялось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця- жоден тренер не допоможе команді за якою нема вболівальників, а гравці просто відбувають номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хачеріді заслуговує у ДК на більшу платню, ніж отримує Велозу приміром.А платять йому раза в три менше, от і вся пісня.Бідне Динамо.

Ходять слухи ,що Фірташ має купити ДК, може розжене там сонм прихлєбатєлєй та модернізує менеджмент, бо скоро й бронзи не матимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Динамо:Чорноморець - 1:2

це піпец....

відчуваю що Блохіна поженуть...

гри взагалі немає...ні пасу..ні передачі норм..

звязки гри немає

таке відчуття що вони один одного перший раз бачуть..

нема слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди казав - Блохін не тренер. І тут справа не скільки в гравцях, а в тренері - його установках, тактикою та стратегією, баченням самої гри.

Зі ЗбУ - йому просто повезло. Тоді такий склад був хороший. А потім...? А потім була ФК "Москва", яку Блохін "благополучно втопив".

Ніхто не применшує генія Блохіна як гравця, але він не тренер. Класний гравець - це не завжди класний тренер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ШД і МХ є теж нові гравці, але ж там вони грають і ніхто не ние про непорозуміння, Блохін тренер по фіз-підготовці а не по стратегії атаки і оборони. Суркіс як сліпе котиня, стільки грошей і все в "око". Надіюсь до кінця року його змінять і велике ім'я Динамо буде нависоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не тільки в Блохіну...проблема в Суркісах. Хєрові менеджери вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки толкових гравців накупувати,силенну купу грошей вивалити... А результату- ПШИК!

Что то ,не то. Блохіна,як тренера,в утіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема набагато глибша та системніша, ніж сам тренер. Сама організація клубу прогнила наскрізь, Українські гравці , що лягають кістьми за ДК в результаті отримують вдвічі меншу платню та всі шишки.+ довге очікування в запасі. Натомість перші ролі відводяться другосортним варягам, купують яких,схоже таємні вороги ДК , а не служба селекції.

Думаю ,лише зміна власника клубу дозволить піднятися ДК з колін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю ,лише зміна власника клубу дозволить піднятися ДК з колін.

А давайте "пожуємо"... Київ VC Донецьк. Що не так?

До біса клуб,який тянуть за вуха рефері,і любими мутками (див. способами) роблять чемпіонами.А виходять на Европу,і глянь!!!,щось не грається. І мнячик не залітає,куди потрібно...

ЗЮ. А хто купить? Фірташ? Кине під ноги,в угоду "татаріну".Ще хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Суркісів по любе закінчаться гроші та терпіння.

Спочатку ДК не могло скласти конкуренцію ЩД, потім МХ, а тепер вже і ЧО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всерівно аболіватиму за "Динамо".

ЗЮ. Країна бля.....ська. І хто знає,де б був той льопаний "Шлюхтьор",аби "татарін" Брагіна не взірвав би...Під себе не підм"яв би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЮ. А хто купить? Фірташ? Кине під ноги,в угоду "татаріну".Ще хто?

Не кине, бо вони "закляті друзі". Не дивлячись на те, що "їдять з одного корита" і підтримують одну і ту ж саму "особу".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивився, я щось останнім часом тільки за "Волинь" вболіваю, на всіх нервів не вистачає :) Буду підтримувати "Динамо" в євробкубках, а ЧУ мені тільки цікаво тільки їхні матчі з ШД, колись вже таки ця серія має закінчитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суркіс звільнив Блохіна. Великий гравець так і не став хорошим тренером.

звідки інформація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://blog.isport.ua/rammsh/football/69165.html

Ну була ж команда, що складалася з українців і приносила результат(

Розумію, що багато з того часу змінилося, але не вірю, що не можна повторити той же результат. Не вірю і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут вже і інші чутки пішли - про бійку в роздягальні ДК:

Російський коментатор: "Кажуть, у роздягальні "Динамо" Київ був бокс"

У роздягальні київського "Динамо" після поразки від "Чорноморця" (1:2) сталася бійка.

Про це у своєму Твіттері написав російський коментатор "НТВ-Плюс" Алєксєй Андронов.

"Кажуть, у роздягальні "Динамо" Київ вчора був бокс. Після гри", - написав він.

"Але тут кулаками справі не зарадиш...", - додав Андронов.

При цьому журналіст зазначив, що знає між ким саме виникнув конфлікт, але на став називати прізвища.

Нагадаємо, Євген Хачеріді попросив заміну, посилаючись на травму, але Олег Блохін вважає, що нічого у захисника немає.

Я думаю, що чутки про відставку Блохіна звідси:

Журналисты о поражении Динамо. Мысли вслух

Журналисты еще перед матчем начали прогнозировать, что будет с местом главного тренера и делиться своей инсайдерской информацией.

1ff7f0.jpeg

1ff7f2.jpeg

2013-08-12_1128.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...