Перейти до змісту

Чемпіонат України сезону 2013/2014


pura

Рекомендовані повідомлення

чи то в нас чемпіонат сильнішає, чи колишні гранди слабшають турнірна таблиця виглядає незвично. А от блохіна потрібно гнати з ДК, при ньому команда опустилась ще ниже ніж це було за період керування двох Москалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 256
  • Створено
  • Остання відповідь

Мбокані, Ленс ,Ідеє це далеко не ті люди ,з якими можна заняти хоча б друге місце в ЧУ сьогодні.

А оскількі готові сильні гравці вже не підуть у ДК , котре не грає в ЛЧ-вихід лише знаходити нерозкручених майбутніх зірок.

Проте це не з Блохіна талантом, і не з жахливою службою селекції ДК, яка просто доїть Суркісів.

В цьому році ДК взагалі буде без медалей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене інтрига в ЧУ вмерла.Лишається питанням,чи буде Шахтар 2-им.За Динамо прикро,але все закономірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian,

не треба ляля, вся гра вчора будувалася на фланзі ленса, і якби не він то було б ще гірше, як футболіст він дуже хороший, а де була зірка українського футболу - ярмоленко? вже 4 чи 5 гру поспіль.

І якби металіст не забив в деякій мірі випадковий гол, гра би закінчилась 0:0.

Я впевнений в Блохіні як в тренерові, потрібен час.

А якщо Ви такі всі розумні тренери, то чому б Вам не піти потренувати щось? Це стосується всіх інтернетових критиків, ах%$нних футболознавців

Як швидко все міняється, 6 років назад всі кричали що Блохін найкращий тренер.. стид і срам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так точно.І я один з тих,хто деферамби співав Блохіну.Але тут і сліпому видно,що тренер він нулячий.Але ні два чоловіка цього не бачать: Волинянин і Суркіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,

Не бачу ні одного доказу що він "нулячий" тренер, згадаємо можливо Рамоса? Я сумніваюсь що хтось може йому в чомусь дорікати, з тим рівнем футболу який показує Дніпро, і скільки він тренер рік? 2? 4 буде скоро

а той же Ленс вище згаданий, який, як тут було згадано "грає за гроші", ні разу не правда, гравці такого рівня в будь-якому клубі будуть отримувати свою визначену з\п, я сумніваюсь що щось зміниться якби він отримував не 50к а 60 наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так точно.І я один з тих,хто деферамби співав Блохіну.Але тут і сліпому видно,що тренер він нулячий.Але ні два чоловіка цього не бачать: Волинянин і Суркіс.

Якщо через місяць чи коли там Кличко програє Повєткіну, я думаю Ви будете одним з перших хто буде кричати "Кличко мудак нічого не може і нічого не показує\показував"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більше футбол до вподоби.А Клічко і так виграє в Повєткіна.

Я ж кажу,вже і сліпий побачив.ФК "Москва","Чорноморець",тепер"Динамо".Ще докази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу,вже і сліпий побачив.ФК "Москва","Чорноморець",тепер"Динамо".Ще докази?

це не докази, як Ви можете стверджувати що Блохін "нулячий" тренер це взагалі нонсенс, якби ще там працювали, знали би процес, добре, а те що там Мілевский написав що той курить і п'є каву на тренуваннях, більшого я і не очікував від людини яка на представлення тренера приходить в банному халаті.

мало хто дивиться об'єктивно на гру ДК, всі звикли перемагати.

Далеко ходити не треба по-вашому судити то Гус Хіддінк теж нулячий тренер? Прийшов в збірну Росії "нічого не зробив і пішов".

Гвардіола теж нулячий тренер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та до чого тут Мілевський?Припиняємо цю демагогію.Динамо?Перемагати? Ми з Вами напевно різний футбол дивимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BOLUH9HUH, а ти наведи його досягнення як тренера, що він показав? зі збірної на чемпіонаті тоді просто пофартило а більше результатів у нього немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба ляля, вся гра вчора будувалася на фланзі ленса, і якби не він то було б ще гірше, як футболіст він дуже хороший, а де була зірка українського футболу - ярмоленко? вже 4 чи 5 гру поспіль.

За Ярмоленка згідний-він вже з два роки грає епізодами.

А про стан справ яскравоговорять твої ж слова ,, було б ще гірше,,

Насьогоднішній день ніхто не дасть команді топ класу роки на побудову команди.

Краще б замість посередніх французів Блохін взяв одного, але забивного форварда. Навіть наш колишнфй Майкон приніс би користі ДК набагато більше , але нема в ДК сьогодні бачення перспективних гравців. І не намічається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого які дискусії. Я до речі і 6 років назад не кричав що Блохін хороший тренер, в успіху на ЧС-2006 є ряд факторів: пік форми ряду ключових гравців - Тимощук, Шевченко, Воронін, Гусєв; фартило тоді не по дитячому; а тренерська складова в більшій мірі, ІМХО, належала Альтману. Пригадую на ICTV програма 3-ій тайм була в ті часи - кожен день включення то з Блохіним, то з Альтманом. Блохін постійно про гарящіє глаза говорив - альтман же розказував про то як грає суперник, сильні і слабкі сторони і що треба робити для успіху. Власне, до результатів ДК зараз мені більш однаково, але чому я хочу щоб він пішов - це щоб гравці збірної грали, а не ноги волочили. Кожне міжсезоння читаєш про то, які в Києві навантаження на зборах, як їм там важко - от тільки щось я й не пригадаю, щоб ДК бодай когось сильніше у фізиці було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеє грає головою, з ногами проблема.Мбокані навпаки. Обвести один в один у Дк може лише Безус та Ярмоленко в момент прийому мяча.

От і нема кому забивати, хіба часом Аруна здалеку.

До речі ДК вперше за 23 роки програло з різницею в 3 мячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі ДК вперше за 23 роки програло з різницею в 3 мячі.

В минулому році була поразка від Шахтаря в кубковій грі 4:1, після якої погнали Сьоміна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BOLUH9HUH, а ти наведи його досягнення як тренера, що він показав? зі збірної на чемпіонаті тоді просто пофартило а більше результатів у нього немає.

Чому б не почати саме зараз?

Чи всі відразу стають суперкласними фахівцями?

Краще б замість посередніх французів Блохін взяв одного, але забивного форварда. Навіть наш колишнфй Майкон приніс би користі ДК набагато більше , але нема в ДК сьогодні бачення перспективних гравців. І не намічається.

немає бачення перспективних гравців? коли всіх кого купили до 24 років максимум. Не було бачення коли купляли Кранчара наприклад.

Чим поганий Мбокані? Чи форвард має забивати по 2 гола в кожному матчі?Таких гравців одиниці на планеті взагалі

на чемпіонаті тоді просто пофартило

переможців не судять, всім фартить. Челсі рік назад. Чи можливо не фартить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одиниці- це Роналду,Мессі, Бейл. За одного з них можна купити цілу команду Ленсів(разом із запасними)

Далі йдуть гравці рівня Ібрагімовича,Фалькао,Халка -їх вже десятки.і навіть сотні.

Та просто повернути з оренди Рибалку( який вивів словаків у єврокубки) і дати грати молодим вихованцям, ніж скуповувати цей футбольний мотлох.

В Блохіна просто з СРСР стереотип- що все імпортне краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одиниці- це Роналду,Мессі, Бейл. За одного з них можна купити цілу команду Ленсів(разом із запасними)

Далі йдуть гравці рівня Ібрагімовича,Фалькао,Халка -їх вже десятки.і навіть сотні.

Та просто повернути з оренди Рибалку( який вивів словаків у єврокубки) і дати грати молодим вихованцям, ніж скуповувати цей футбольний мотлох.

В Блохіна просто з СРСР стереотип- що все імпортне краще.

а в Суркіса що все з динамо часів СРСР краще.

а взагалі краще після шпалича потрібно було залишити лужно, він нехай вчився б а Блохіну вже давно пора на пенсію. Те що він був хорошим футболістом ще не значить що він хороший тренер, в нього навіть задатків до цього не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Суркіса максимум хватить терпіння до кінця весни, коли він побачить як динамо "облажалось"

а тут опа...і на тобі..вже є новий тренер..Шевченко...

так що ще рік з Шевченко будемо сидіти...згадаєте мої слова..)))

моя думка - треба норм. закордонного тренера з європейським поглядом на футбол...тому що ця лобановська школа..без самого лобановського вже "нє то"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказочна Русь вже так закріпмла образ Шеви.

Тепер його як бачиш- зразу чекаєш, що він почне Е ЕЕ ЕЕЕ.

От як уявити його післяматчеве інтервю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Леандро Алмейда)

Бывший защитник клуба, выступающий в настоящее время на родине за Коритибу, прошелся по тренерскому штабу киевлян.

Напомним, что динамовцы уступили Металлисту в Харькове со счетом 3:0, что и стало поводом новых записей в Твиттере для бразильца.

"Хочу поздравить Олега Блохина с результатом 3:0. Киевское Динамо не заслуживает такого слабого тренера!".

Далее последовала еще одна "заметка" от Алмейды:

"Динамо никогда не занимало седьмое место при Суркисе в турнирной таблице Премьер-лиги. Самое время убрать Блохина, а вместо него поставить хотя бы Михайличенко".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...