Перейти до змісту

Чемпіонат України сезону 2013/2014


pura

Рекомендовані повідомлення

Яка видовищна гра Дніпро-Металіст... 20 хвилина і вже 2:0.. Гравці надзвичайно заряджені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 256
  • Створено
  • Остання відповідь

Швидко вирішили:

Прем‘єр-ліга: Матч Дніпро - Металіст повинен бути дограний

7 жовтня відбулося засідання Дирекції Прем‘єр-ліги щодо ситуації із припиненням матчу 12-го туру Чемпіонату ПЛ між "Дніпром" та "Металіст".

Беручи до уваги обставини, що виникли на стадіоні "Дніпро-Арена" перед початком другого тайму матчу, на підставі документів, отриманих від офіційних осіб матчу, керуючись Регламентом змагань, було постановлено:

1. Матч "Дніпро" - "Металіст" повинен бути дограний, починаючи з другого тайму. 2. Дата і час догравання матчу будуть визначені додатково.

Нагадаємо, матч "Дніпро" - "Металіст" було припинено за рахунку 2:1 на користь дніпропетровської команди в зв'язку зі зникненням освітлення на стадіоні. Відновити електропостачання вдалось лише через годину, однак на той момент арбітр та делегат ФФУ прийняв рішення припинити матч. Одразу після цього ФК "Металіст" закликав зарахувати "Дніпру" технічну поразку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М.Б.Маркевич вимагав покарати ДД технічною поразкою, але після рішення УПЛ відреагував так:

fbcdnsphot_3563640_9297137.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ми оминули увагою такі звичні футбольні рахунки як 9:1 і 7:0 :) Хоча я не люблю "Шахту", але такі команди як "Арсенал" і "Метадон" невідомо кому потрібні, хай би так дружненько вилетіли. Краще, ніж команда з історією "Таврія", запорізький "Металург", який постійно дає гарних своїх вихованців, "Говерла" чи тим більше рідна "Волинь"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рахунки вражаючі. але і клас команд не порівняти. Там з\п не дають, а в тих команда хз.

Блохін реабілітувався, а того загнали під плінтус.

От те що Маркевич зрозумівши, що матч буде або може бути програним, каже щоб зарахували поразку Дніпру, то тут він не прав.

Або Ворскла, Сачко рулить і за це йому зачот. Єдине те, що на весні команду або будуть давити або ще якась оказія зявиться і захоче в єврокубки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М.Б.Маркевич вимагав покарати ДД технічною поразкою, але після рішення УПЛ відреагував так:

fbcdnsphot_3563640_9297137.jpg

455320_budem-razbiratsya_demotivators_ru.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добкин назвал болельщиков "Днепра"

уродами

glavnoe.ua/news/n150689

от чого їм блєать можна всяку уйню тріпати, відповідальності ніякої. А настоящих вболівальників постійно притягують до відповідальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легше знайти людей, яких Добкін не обзивав. І скажіть, що Металіст з Добкіном, Кернесом, Стороженко не є командою гандонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що той клоун башляє футбольним сайтам, щоб ті друкували цитати з його твітера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все таки не розумію, обзивайте Добкіна як хочете. а чим же вам команда не вгодила..там грають гравці національної збірної України і хоч з поваги до них можна не вживати таких слів. а то в підсумку вийде, що у збірній грають .... (не хочеться навіть цитувати)

П.С. особисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мені з натуралізованих гравців і чого я їх поважати маю? Вони мають наше громадянство лише через ліміт а не якісь патріотичні пориви. На місце Едмара є Гармаш, Ротань, Сидорчук, Степаненко, Тимощук, Безус і ще з 5 різних Дедечків. Скільки Девіч за збірну забив? Зате постійно чи то травми чи застуди чи весілля. Як тільки їм в Харкові платити перестануть - звалять в свою Бразилію-Сербію і нах. їм та Україна треба. Скількох молодих гравців виховав МКГ? Мирон теж збірну кинув, бо бачиш-ти, попалили, що вони з карпатами договорняк грали. Історію з тим як Шарпар не грав за Волинь проти Металіста нагадати? Може в якихось словах помилюсь, але тоді після гри Кварц сказав щось приблизно таке: "Ето страшниє люді, єслі раді рєзультата нада запугать - будут пугать, нада убіть - могут убіть". Це про Краснікова було. Так що хто хоче - поважайте собі, діло ваше, а для мене цей металіст - КОМАНДА ГАНДОНІВ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Едмара я не рахую таким вже і заробітчанином. Все-таки людина тут вже пустила коріння, одружився на українці і має дитину тут, та і по біографії виступів за українські клуби він не особливо то бігав за грошима на відміну від Девіча. Та і в іграх за збірну ІМХО бажання грати в нього проглядається більше аніж в того ж Ракицького.

А от Девіч то да, який нафіг він українець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей товариш теж тут коріння пустив, одружився на українці, і дітей має тут. Будем його Українцем вважати?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народжений в Україні, якщо за кордоном - то в сім'ї етнічних українців, на крайняк в ранньому віці переїхавший в Україну. Щоб людина в школі вірші Шевченка вчила і знала хто такі Богдан Хмельницький та Іван Мазепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі я не розумію цих розмов навколо натуралізованих Українців, якщо людина має бажання виступати за збірну, то чого б ні? Що заважає нашим гравцям показати що вони кращі того ж Едмара і зайняти його місце в збірній? А то виходить давайте виженемо чорного і дамо місце нашим, а як до діла то давати це місце і нема кому, а грати то треба. І знов таки питання хто більший українець то й хто бажає грати в збірній Україні, чи той хто сказав що краще б виступав за збірну Росії?

olsad, отаких Сіанкамів народжених в Україні є багато, то українці вони чи ні? В нас тут зараз мабуть половина молоді Шевченка не вчила, а частина і не знає хто він такий, а про Мазепу і Хмельницького я взагалі мовчу, то що виходить вони не українці?

А так кльово в нас виходить, ми вважаємо українцями тих хто "болт" ложив на Україну і не приймаємо тих хто бажає працювати на її благо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть, ви з футзальної збірної Росії не насміхаєтесь. Коли кобзон гімн співає - а там негри стоять і про банани думають. В нас такою стає національна збірна, були мілевський і алієв, зараз Едмар і Девич, ще не дай Бог буде Тайсон. От вам приноситиме задоволення перемога тієї збірної? По суті, футбол на рівні збірних лишається останнім окопом того футболу, яким він повинен бути - коли все має вирішувати майстерність і віддача, а не купа грошей і зарплати. Натуралізація цей окоп руйнує. От візьмуть завтра в ПАР чи на Кіпрі, натуралізують 11 бразіл і виграють ЧС. І шо, від того ці країни футбольними стануть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть, ви з футзальної збірної Росії не насміхаєтесь. Коли кобзон гімн співає - а там негри стоять і про банани думають. В нас такою стає національна збірна, були мілевський і алієв, зараз Едмар і Девич, ще не дай Бог буде Тайсон. От вам приноситиме задоволення перемога тієї збірної? По суті, футбол на рівні збірних лишається останнім окопом того футболу, яким він повинен бути - коли все має вирішувати майстерність і віддача, а не купа грошей і зарплати. Натуралізація цей окоп руйнує. От візьмуть завтра в ПАР чи на Кіпрі, натуралізують 11 бразіл і виграють ЧС. І шо, від того ці країни футбольними стануть?

Скажіть расизму "НІ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, я не кажу що натуралізація це добре, але я думаю маємо враховувати те що причини можуть бути різними, і якщо Девіч чи Тайсон там будуть грати за гроші і не рахуватимуть що вони Українці то це одне, а коли Едмар в інтерв'ю говорить що він вважає себе Українцем і радий виступати за збірну, то чим він гірший того ж Ракицького який вважає що Донбас то не Україна?

Для мене все одно якого коліру шкіра, головне що це за людина і ким вона себе вважає.

А по зарплатах, яка різниця хто буде грати за гроші Вася Пупкін чи Тайсон, якщо обом пофігу на країну а головне гроші? А в нас воно так і є, бо частина землю гризе на полі, а друга номер відбуває бо в клубі платять більше і нах та збірна.

Ну і знов таки я повторюсь, що мішає нашим українським гравцям зайняти місце Едмара і Девіча? А мішає те що за збірну треба їхать грать і витримувати конкуренцію, а нафіга якщо і в клубі зарплату платять, от і виходить що гравців які хочуть і готові захищати кольори збірної одиниці, а інші або не хочуть або не дотягують до рівня збірної, от і питання хто нам українцям винен, що на наше місце приходять іноземці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...