Перейти до змісту

Катаємось


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ремонтували Танюшкіні гальма........Вона закрутила не сильно, та достатньо для себе, але не для мене :D

Я нажав і прррррррррррррррр колодки по пістонах.... мля..... закрутив одну....... шмяк зігнув другу...... матюкався....

Поки лагодили наші поїхали....... коли ми виїхали на трасу подзвонив Діфото, що він вже біля Лучеська.

Танюшка стала за моно і всю дорогу "хавала" грязюку з під мого заднього колеса :lol: . Догнали наших на кругу при в"їзді в Луцьк.

Я додав швидкості погнав до Ді, а танюшка залишилась з групою. На зупинці весело спілкувались десь до 23:30 пили сік :D, у Діфото почалась істерика на одну фразу і він розбив, випадково бутилку ...... соку. Роз"їхались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, повставали ??? Як враження від поїздки ?

Фари Cubelight II - це зло. Одна сігма впала в Кmd на мосту і розсипалась на деталі, а потім і моя суко, коли я стрибнув з тротуару на бруківку біля пошти на Кривому валу, відділилась від руля і гепнулась з всієї дурі в землю. Я від неї не відстав, затормозив на слизькій мокрій бруківці і теж слєгка ..бнувся. Приїхав додому, прийняв душ і спати. Все класно, тільки треба байка відмити. Брудний, як чорт.

P.S. Всім доброго ранку. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви, хлопці, все ломаєте! В мене сігма вже роки три рулить... і рулить, я вам скажу... і буде рулити :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Приведко!

Виїхали як завжди з запізненням на цілу годину, якщо не на півтори.

Ждали Діфото Лекса і Таню.

В звязку з тим що швидко темніє і насуваються хмарки вирішили їхати в гаразджу. Туда назад + попити пива біля озера.

А не на запланованований марафончик по гірках.

Повалили, біля Вопаку на Київській зустрілись з Танею та її сином, згодом підїхала Іра. Діфото намалювався біля Лучеська.

На виїзді з Луцька нас з Мартензом замахав китайській 2вухпідвіс своїм скрипом. Вирішили троха його модернізувати.

Стали на заправці і відключили передній переклюк, поставили цеп на велику зірку. (Передній переклюк не працював зовсім)

Темп став кращий :lol:

Весь народ ломанувся через Ліс. Я, та Іра повели Вікторіуса на китайському чуді по дорозі на гаразджу.

Ліс для нього був би жахом. (ги. чи для нас) :D

Приїхали в Гвардієць майже одночасно. По дорозі ми їхали 20 км за годину і 30 з гірок :D

Приперся Лекс, запалили вогонь, пожерли, попили пива, покричали ;)

Виїхали назад, в лагері загубили Вікторіуса ;) Вернулись забрали :)

Лекс загробив Тані тормоза лишився ремонтувати.

Я з Джурою став на педалі і до виїзду на трасу летів за ним колесо в колесо на швидкості бльзкою до 40 км за годину. Мартенз невідставав! :)

На виїзді зачекали, стали в групу і повалили на Луцьк. Вікторіус скрипів перед нашим носом :)

Вже під Луцьком дорога була мокра від дощу, а вимазуватись бажання небуло, плелись 10-15 км за годину. Таким темпом доїхали до Лучеська.

Там потусувались біля кіоска і додому!!!

По дорозі загубив фару (богу дякувати жива :) )

Ось такий вівторок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїхатись по нічному лісі без хвари то є дуже весело, при чому там де були колись викопані невеликі ямки зараз попереривали весь ліс і було реально стрьомно їхать над прірвами, які в темноті виглядали просто таки дірками в пекло :)

зато колод через дорогу стало на мій погляд менше

серед кущів і дерев маячили якісь тіні, а вдалині моргали червоними очима якісь черті і голосно сповіщали про свій шабаш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...