Перейти до змісту

Де в Луцьку є дитячі роликові ковзани?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Попросили мене дізнатися, де в Луцьку можна купити дитячі роликові ковзани на дівчинку 9 років.

Якщо хтось знає - буду вдячний за назву магазинів і адреси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Год назад у меня был тот же вопрос, в итоге ролики мы купили через Борду в Барахолке))))План Б был купить через интернет, Аукро или Кидстафф, будет качество за разумную цену, чего не могу сказать о Варшавке и Тигресе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, якщо такого плану точки, то ще Епіцентр забули.

Arven Rivendell, цілком згідна, в таких місцях не варто чекати якості, а так купите нормальні, то і покатається довго, та ще й продасте коли виросте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував у Олімпії,маг спорттоварів біля фонтану на пр Волі..Задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, якщо такого плану точки, то ще Епіцентр забули.

Arven Rivendell, цілком згідна, в таких місцях не варто чекати якості, а так купите нормальні, то і покатається довго, та ще й продасте коли виросте.

Звісно, якщо мова йде не про Rollerblade, а щось простіше. Rollerblade напевно на Варшавці і Тигресі не знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, Дякую за підсказку, собі теж хочу. Піду подивлюсь. Але дивлячись на нашу місцевість...де на них їздити, простіше і комфортніше велосипед...

Skorpio76, на Варшавці є цікава точка, біля зупинки(поряд свіжа рибка)ряд який тянеться вздовж дороги, зимою брала там лижі до собачки(вони невбиваємі)Можливо там зараз і роликі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна деталь в роликах власне самі колесика,краще щоб були залізні,ну і щоб можна було потім купити на заміну.Зношуються вони у нас як і підвіска в машинах, дуже швидко.В неспеціалізованих ,або іграшкових магазинах ролики будуть самі дешеві, іграшкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупал малому на базе возле мясокомбината, колёса - метал+резина, размер регулируется на пару позиций, сам ботинок тоже из хорошего пластика, катался малый много (как на улице, так и в Адреналине) - роликам уже 2,5 года и до сих пор живи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два тижні назад, забігав на секонд на Старому ринку, там було багато роликів в одній точці, на мене (42 розмір, фірми Bauer) коштували 200 грн., це я навіть не торгувався, стан класний і дитячі там теж були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Але дивлячись на нашу місцевість...де на них їздити, простіше і комфортніше велосипед...

Їздити є де, от би ще дружну банду зібрати :) як велосипедисти))

З власного досвіду - не раджу купувати дорогі ролики для 9-річної дитини. Все таки нога швидко росте, і "вбити" вона їх не встигне. Тим більше, дівчинка. Ми своєму купували з регулюванням розміру - все одно вже майже виріс :) Скоро будемо купувати нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляли (ой, Дід Мороз купляв) в Глобусі, в спорт. магазині. Чеський вир. TEMPISH, розмір 34-37 (втіхаря і я вдягала, поки мала не бачить), колеса гелеві, їздять тихенько і вдома по ламінату (без ущерба імущєству), і по нашому китай. асфальту, і на роллердромі. Ціна 500 НО!!! фішка в тому, що кріплення (міцне!) міняється на коньки. Довго сумнівались чи брати, бо ж в курсі, що "фотоап. має бути фотоап., а камера камерою". Те, що дивилась в інт. - все Китай, навіть в спортмагазинах. Чисто роликами коштували біля чи за 200. Коротше кажучи, на мій погляд непрофесіонала ролики шикарні, дітьо (теж дівчинка 8 р.) страшенно задоволена. Хороших Вам покупок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго часу доби. А чи хто бачив у нас в місті такі ролики?

19489.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...