Перейти до змісту

День боротьби з тютюнопалінням


Ko3bMa

Рекомендовані повідомлення

а поподробней? :_02: , ще такого не чув , щоб від куріння кодували

Надія Бурмака і її лікарі кодують від куріння, алкоголізму і ожиріння. В Луцьку бувають через суботу на пр. Волі, ціна 950 грн - дорого, але ефективно. Можна закодуватись і дешевше, але не в Бурмаки. Якщо в бордівців буде багато питань, то розпишу деталі тут, а ні то в приват стукай. Я не кодую, я поцієнт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, а какие последствия? В смысле нервы, сонница-безсонница, прочее?

Нерви, звичайно, краще чимось заспокоювати, Бурмака навіть якесь заспокійливе продавала настояне на воді, яке в аптеках зазвичай на спирту (для алкашні таке не можна), але я його не купував - тільки хардкор. Ночами цуко сниться шо куриш, але то незалежно від того кодувався чи сам кинув. З часом все менше і менше. Ну і шлунково-кишковий тракт десь за тиждень адаптується до роботи без стимуляторів. В остальному полегшення з першого ж дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодирование было медикаментозное или гипноз?

Без медикаментів, Бурмака називає свій метод "агресивна психотерапія", навіть запатентувала його. Ну але це не гіпноз в кіношному розумінні цього слова - в транс не впадаєш, все бачиш, все чуєш. Правда не завжди розумієш, мене якийсь чурканерускій кодував, я його акцент ну ніфіга не розумів. Сказав йому, він розказав, що до них і іноземців приводять, які ні російською ні українською не розмовляють, але вони діють на свідомість, тому розуміти не саме головне. Фішка в тому, що "кодуванням" вони забирають тягу до куріння, до алкоголю, до їжі - хто від чого кодується. Тобто до кодування ти хочеш курити, заплатив бабло і вже не хочеш. Зірватися можна тільки сильно набухавшись, коли свідомість вирубається і працює підсвідомість, тому й у ві сні ми часто "куримо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, стрьомно якось. заплатиш 76 пачок Честера якійсь з бурмак (я їх завжди плутаю з тою львівською безголосою марійкою бардихою), а вони тобі навіють до кононовічів вступити в продавці пива в парку чи в молоді регіони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не агітую, чоловік спитав - я відповів. Сам люблю покурити, але швидко втягуюсь до пачки в день, а для мого туберкульозу то шкідливо, а я його теж люблю :)

Та й можна то фсьо не за 76 зробити, а за 16. Або взагалі до коваля звернутись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочешь бросить курить? отдай долги. я серьёзно. избавься от ситуаций в которых "должен" курить. с сотрудниками под офисом, за компанию, после ста грамм, когда устал или в непонятках, когда хочешь потянуть время или типа сосредоточиться. у меня получилось сократить за год с двух пачек в день до двух сигарет, а потом уже просто. не курить по выходным, например. или исскуственно создавать какие-то сложности, например курить только в дворовой беседке, куда надо одеваться-спускаться-подниматься. сам не заметишь, как пачки хватает уже на неделю. дальше самое сложное – бросить совсем. с учётом различных отговорок, занимает несколько лет. зато потом – свобода, огромные лёгкие и легальный повод дать пинка соседу, что курит под подъездом :smile3: сила воли? никогда не слышал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З початку застосовував правило, не курити ТІЛЬКІ СЬОГОДНІ. Далі , насіння соняшника , цукеркі.... Місяць снилось, що курю :_02: Навіть(не важайте релігійною пропагандою), звертався до Бога, так достала ця залежніть :_02: . Що спрацювало?Не знаю :_02: Але, не курю. Сила волі?)) Сумніваюсь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте краще пораду як кинути палити, вже рік збираюсь і ніяк неможу :0157: , може якісь "припарати" порадите, народні методи і т.д. (сила волі некатить :_07: )

не читай ніяких тупих книжок, не дивись таких же фільмів, якщо захочиш, то кінеш. Я коли вирішив кінути палити - просто взяв і перестав курити....=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, в нас тут один вже плакав сторінок багатєзно як йому тяжко і скільки він не курить.

Хочеш кинути - то кинь і не вий*буйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так вже це і тяжко як знається, але поки не спробуєте все рівно не дізнаєтесь... Рекомендував би не зменшувати кількість нікотину в день а зранку повністю відмовитись і чимось постійно себе займати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...