Перейти до змісту

Nikon d40 Ошибка. Помогите разобраться.


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

При нажатии на спусковую кнопу выдает такую ошибку: "Ошибка. Нажмите спусковую кнопку затвора еще раз"

Помогите разобраться в чем проблема и как вылечить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да при чем тут объектив? Чаще всего дохнет двигатель взвода механизма затвора/зеркала. Хотя, возможен вариант неисправности механики затвора. Или програмной шестерни.

http://photo-parts.c...r.php?part=3470

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що якісь магнітні бурі чи епідемія у Ніконів на Волині. Вже 2 випадок за три дня.

Досліджуючи інет зрозумів шо мабуть моторчик поламався він у ніконів реверсний шо пришвидшує його знос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяка не епідемія, просто фотік бюджетний, і ресурс його не великий. Після певного часу роботи двигуни виходять з ладу. Потім затвори сипляться, програмні шестерні, спалахи... А Ви думали що дзеркалка за 350 ує буде працювати вічно? )) Купуйте D300s, в ньому цей двигун більший в чотири рази, і набагато надійніший. А в Canon двигун не дохне, бо завжди крутиться в одну сторону, а не реверсивно. ( Механіка набагато грамотніше зроблена, та і електроніка теж), хоча, теж свої слабкі місця є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що якісь магнітні бурі чи епідемія у Ніконів на Волині. Вже 2 випадок за три дня.

Досліджуючи інет зрозумів шо мабуть моторчик поламався він у ніконів реверсний шо пришвидшує його знос.

Я вот тоже исследовал просторы интернета, хотелось ещё услышать мнение Лучан Никонистов, но дельных коммена только 3, и на том спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяка не епідемія, просто фотік бюджетний, і ресурс його не великий. Після певного часу роботи двигуни виходять з ладу. Потім затвори сипляться, програмні шестерні, спалахи... А Ви думали що дзеркалка за 350 ує буде працювати вічно? )) Купуйте D300s, в ньому цей двигун більший в чотири рази, і набагато надійніший. А в Canon двигун не дохне, бо завжди крутиться в одну сторону, а не реверсивно. ( Механіка набагато грамотніше зроблена, та і електроніка теж), хоча, теж свої слабкі місця є.

кожному своє, мій Д50 в свій час більше сотні тисяч настріляв і завтор був впорядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяка не епідемія, просто фотік бюджетний, і ресурс його не великий. Після певного часу роботи двигуни виходять з ладу. Потім затвори сипляться, програмні шестерні, спалахи... А Ви думали що дзеркалка за 350 ує буде працювати вічно? )) Купуйте D300s, в ньому цей двигун більший в чотири рази, і набагато надійніший. А в Canon двигун не дохне, бо завжди крутиться в одну сторону, а не реверсивно. ( Механіка набагато грамотніше зроблена, та і електроніка теж), хоча, теж свої слабкі місця є.

кожному своє, мій Д50 в свій час більше сотні тисяч настріляв і завтор був впорядку.

Хотя речь идет не вашем D50 но, тогда первые аппараты делались по солидней последующие серии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожному своє, мій Д50 в свій час більше сотні тисяч настріляв і завтор був впорядку.

Д50 в свій час позиціонувалась на ринку як напівпрофесійна камера (потім Д70), а зараз до того рівня якості механіки і Д7000 не дотягує.

Я їх перебрав не один десяток, д40, 40х, 60, 3000, 3100, 3200 зроблені дуже ненадійно і примітивно. При чому в Д40 двигун вмирав рідше, може тому що цих камер менше, а 3000 вже мруть як мухи.

Мало того, так ще коли двигун заклинює в такому положенні, що на колекторі ротора утворюється коротке замикання, то згоряє ще й драйвер, який керує роботою двигуна, і його теж потрібно міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, скільки лічильник кадрів показує? Так, для інтересу ^_^

Много и это логично, что возникла не исправность, если вы не заметили то название топика, помогите разобраться, что означает помогите понять, что может быть не исправно и как починить, а не как найти решение проблемы в гугл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, скільки лічильник кадрів показує? Так, для інтересу ^_^

Много и это логично, что возникла не исправность, если вы не заметили то название топика, помогите разобраться, что означает помогите понять, что может быть не исправно и как починить, а не как найти решение проблемы в гугл.

ми що на битві екстрасенсів? тут може бути кілька причин і полагодити можуть лише в сервісі, або той хто реально шарить у ремонті САМЕ ТАКИХ АПАРАТІВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много и это логично, что возникла не исправность, если вы не заметили то название топика, помогите разобраться, что означает помогите понять, что может быть не исправно и как починить, а не как найти решение проблемы в гугл.

Не знаєте як - так і скажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене D40 made in Thailand, 5-6 років, я і не знав, що вони ламаються :)

все може зламатись і все має свій ресурс, тим більше техніка, котра стабільно та часто використовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене D40 made in Thailand, 5-6 років, я і не знав, що вони ламаються

В мого знайомого є D40, так йому років зо 6. І теж живий-здоровий. Правда знімає він ним кадрів 30 раз на тиждень ^_^

ми що на битві екстрасенсів? тут може бути кілька причин і полагодити можуть лише в сервісі, або той хто реально шарить у ремонті САМЕ ТАКИХ АПАРАТІВ.

Що не зрозуміло? Людина хоче на халяву і вже. Для чого лишня інформація? ;)

Коротше, припиняю офтоп і бажаю ТС виявити проблему ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много и это логично, что возникла не исправность, если вы не заметили то название топика, помогите разобраться, что означает помогите понять, что может быть не исправно и как починить, а не как найти решение проблемы в гугл.

Не знаєте як - так і скажіть.

А по теме можно комментарий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нажатии на спусковую кнопу выдает такую ошибку: "Ошибка. Нажмите спусковую кнопку затвора еще раз"

Помогите разобраться в чем проблема и как вылечить?

... попробуйте зробити зйомку в режимі "М"... якщо буде знімати... проблема в об,єктиві.... якщо ні тоді в сервіс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нажатии на спусковую кнопу выдает такую ошибку: "Ошибка. Нажмите спусковую кнопку затвора еще раз"

Помогите разобраться в чем проблема и как вылечить?

... попробуйте зробити зйомку в режимі "М"... якщо буде знімати... проблема в об,єктиві.... якщо ні тоді в сервіс...

Уже все перепробовал, то что можно было проверить.

А в Луцк есть сервис Nikon?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нажатии на спусковую кнопу выдает такую ошибку: "Ошибка. Нажмите спусковую кнопку затвора еще раз"

Помогите разобраться в чем проблема и как вылечить?

... попробуйте зробити зйомку в режимі "М"... якщо буде знімати... проблема в об,єктиві.... якщо ні тоді в сервіс...

Уже все перепробовал, то что можно было проверить.

А в Луцк есть сервис Nikon?

..720088 ... перезвоніть запитайте... можливо допоможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...