Jump to content

Притулок для собак потребує допомоги


maks93

Recommended Posts

0pkCFAQKxXA.jpg

Друзі!

Багато із нас мають вдома домашнього улюбленця. Зазвичай, вони стають членами сімей. Однак бувають бездушні люди, які викидають тварин на вулицю. Можливо, тому росте кількість безпритульних тварин у нашому місті. І часто, коли зустрічаємо собачку чи котика, які не мають господаря, у кожної небезсердечної людини виникає бажання дати або ж знайти їм прихисток. Однак, на жаль, з тих чи інших причин ми не можемо забрати додому усіх безпритульних тварин. Для цього у Луцьку був створений притулок, що знаходиться по вулиці Мамсурова 9. Працівники установи із усіх сил намагаються допомогти тваринам вижити та знайти їм господаря. Однак фінансування, що надходить зі сторони держави, недостатньо. Притулок потребує певної допомоги і від нас, жителів міста.

Допомога може бути різною. Ми не просимо грошей. Передайте нам будь-які предмети, їжу чи матеріали, які можуть бути використані для підтримання приміщень притулку у належному стані та утриманні безпритульних тварин. Те, що не потрібно вам, може дуже знадобитися ще комусь. Транспорт забезпечимо.

Отже притулок потребує:

- холодильника, морозильних камер

- тачку для вивозу сміття

- лопати, шуфлі, граблі, вінники

- тирса, сіно, солома

- миски для харчування собак будь-якого розміру

- металеві обручі для літньої пічки

- цемент, пісок

- шифер, металопрофіль

Незалежно від Вашої позції щодо бездомних тварин, теба розуміти всю відповідальність. Не будьте байдужими. Кожна істота заслуговує на життя та турботу.

Волинська обласна молодіжна громадська організація

«Батьківщина Молода»

М. Луцьк, вул. Ковельська, 2, 4 поверх, 28 каб.

http://vk.com/typical_lutsk

http://bm.volyn.net/...ebuje-dopomohy/

https://vk.com/batkivshchunamoloda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 years later...
  • 6 months later...

ДЕРЖАВА ВИДІЛИЛА ПІВМІЛЬЙОНА НА ПРИТУЛОК БЕЗДОМНИХ ТВАРИН У ЛУЦЬКУ

Цитувати

Міністерство екології та природних ресурсів України виділило 500 тисяч гривень на притулок бездомних тварин у Луцьку. Про це стало відомо 22 серпня під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Директор комунального підприємства «Ласка» Богдана Новарчук розповіла, що Міністерство вже виділило 500 тисяч.

«Вже все підписано, залишилася перекидка коштів на виконком», - констатувала Новарчук. Вона також повідомила, що відомство виділяє кошти лише за умови співфінансування, тож «Ласка» просить 200 тисяч гривень у міської ради. На переконання Богдани поварчук, за ці кошти цього року планують збудувати карантинне відділення (700 тисяч) або ізолятор (мільйон 195 тисяч гривень) для тварин.

«Якщо кошти дасть ще обласна рада, то будуватимемо ізолятор, якщо ні – карантин», - запевнила директор комунального підприємства.

 

Link to comment
Share on other sites

Були недавно в притулку. Взяли собі собача. Ще досі виходжуємо. Блохи, лишаї.а запах, що в'ївся в шерстку малюка. Навіть через тиждень постійного купання його ще було чути.

Від самого притулку враження гнітюче. Жара надворі. а сучки з щенятами сидять в клітках. Без вигулу. В страшному смороді.

Працівники роблять все, що в їхніх силах, але що можуть зробити кілька людей. Їм медалі треба давати за працю в таких умовах. Одне варіння їжі на грубці, яка димить на всю, чого варте.

Я чомусь не впевнена, що варто собак поголовно відловлювати і тримати в притулку в таких жахливих умовах. Мабуть краще було б стерилізувати підліковувати і відпускати назад

 

Link to comment
Share on other sites

Я взяв собачку з притулку в Рівному (вірніше з Здолбунова), то вже два рази мені передзвонювали з ГО "Зоозахист-Рівне", котрі займались стерилізацію цієї собачки, цікавились як вона себе в мене почуває і щоразу просять, що якщо раптом передумаю, щоб не викидав на вулицю, а повернув назад...

Люди, які займаються цими притулками, люди великої душі! Я б так не зміг... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин

Цитувати

04 грудня

Директорка комунального підприємства «Ласка», яке опікується притулком для тварин, виклала у соцмережу світлини із будівництва нових приміщень.
    «Триває та підходить до завешення будівництво ізолятора та іншого приміщення, де буде кімната для ростину трупів та морг», – зазначила у підписі до фотографій Дана Новарчук.
Нагадаємо, на розбудову притулку для бездомних тварин запланували 11 мільйонів гривень. Роботи виконують працівники ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536".
    Гроші на притулок надаватимуть "порціями": 500 тисяч цьогоріч виділила міська рада, ще 500 тисяч гривень дасть Міністерство екології до кінця року і не менше одного мільйона – наступного року.
    Крім того, у дописі в мережі Фейсбук Дана Новарчук поділилася приємною звісткою про те, що «Ласка» виграла черговий грант і наразі підприємство має уже два гранти на етапі підписання угод.
«Поки не підпишемо угоду – нічого детально не розповідаю», – вирішила не ділитися деталями директорка «Ласки».

Фото  

original-photo.jpg

original-1.jpg

Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
 
Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
 
Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
 
Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
 
Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
 
Показали, як розбудовують луцький притулок для тварин
Hide  

 

Link to comment
Share on other sites

Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак

Цитувати

Депутат Луцької міської ради Борис Смаль "проінспектував" притулок для тварин.

original-photo.jpg
Фото та враження від побаченого депутат виклав на своїй сторінці у Фейсбуці.
"Сьогодні відвідав притулок для тварин (КП «Ласка»). Відвідав не дуже цивілізовано, бо без попередження. Каюсь. Але інакше не зміг би відверто поговорити з персоналом", - пише Борис Смаль.
Під час візиту депутат дізнався про зошит в якому записують тих, хто здає тварин.
"Звичайний зошит – не спеціальний журнал. Сфотографувати не дали. Не можна, бо справжній журнал теж є, але не тут. Запитав, чи потрібно платити, щоб здати тварину. Відповіли - «Ні, не потрібно!» А от продукти сфотографував. Сосиски на асфальті, кури в пір’ї в непрацюючому холодильнику, хрін (!)", - обурюється він.
"А на сайті підприємства кращі фотки. Коли був день депутата, теж було все гарно, доріжки дезінфекційні були…" додає депутат.
У дописі Борис Смаль зазначив, що залишивши територію підприємства, зателефонував і знову запитав, чи можна здати собачку і скільки це вартує. Отримав відповідь: «Два мішки крупи, або 300 гривень».

Фото  
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
 
 
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
 
 
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
 
 
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
 
 
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
 
 
Депутат шокований побаченим у луцькому притулку для собак
Hide  

 

 

Нічого шокуючого: директорка луцького притулку для собак відповіла депутату

Дана Новарчук, директор комунального підприємства "Ласка", вважає, що нічого шокуючого усередині притулку нема.

original-photo.jpg

Цитувати

Про «жах», побачений на «Ласці»

Богдана Новарчук 
Директор комунального підприємства "Ласка"

 

Що шокуючого у тому, що для тварин надають багато м"ясної продукції? 
    Про те, що в нас нмає морозильної камери я неодноразово писала на своїй сторінці у ФБ. Волонтери та небайдужі до проблеми відгукнулися та допомогли придбати дві морозильні камери(780 літрів і 900), але звісно, що їх не вдосталь. Влітку продукція дуже псується тому, витрачаючи великі кошти на пальне, мусимо возити маленькими порціями щодня.
    Взимку ми зберігаємо їжу на цементній підлозі, я особисто виставляла такі ж фото, де їжа таким чином зберігається, з проханням допомогти закупити велику морозильну камеру -типу кімнати. Організація Нейчевоч після приїзду Браєна (аудит- перевірки непланова) пообіцяли допомогти і дотримали слова. 
    Якраз панові Смалю я сьогодні розповідала, що закордонні наші спонсори погодились на купівлю такої великої камери, її приблизна вартість 100 тис. грн (в залежності від розмірів та ваги).Коли люди намагаються допомогти вони вирішують проблему, а не просто виставляють фото і розводять руками. 
    Це прекрасно, що тварини мають стільки м"яса, але я розумію, що з бюджету міста 100 тис. грн ніхто не виділить на камеру. Тому ми виходимо з положення взимку таким чином - економлячи бензин. Вся продукція перед тим як подаватися тваринам миється і вариться. Щодо коштів,то безпритульні тварини приймаються безоплатно, домашні платно - це теж не секрет. 
    В Луцьку 10 000 домашніх тварин, якщо кожен третій захоче свою домашню тварину віддати, КП "Ласка" не зможе прогодувати тварин, тому власник повинен привезти крупи для свої тварини або оплати за те, що сам не взмозі подбати про свого домашнього улюбленця. В цілому світі так працюють - ми не можемо прогодувати всіх домашніх тварин та зробити їм безкоштовну стерилізацію та вакцинацію . 
    Коли домашня тварина потрапляє на КП її так само вакцинують та стерилізують - місто не покриває цих витрат , лише на безпритульних. Тому власник зобов"язаний оплатити ці послуги або привезти крупи. 
    Цікаво, що пан Борис Смаль не сфотографував товстих, щасливих тварин і чистоту на території, сьогодні, вчора та позавчора приїздили журналісти з Інтернет видань та телебачення вони все також знімали і кожен висловлював свою думку про, те які тварини нагодовані, який у них гарний вигляд і чисто у вольєрах та на території.

 

Link to comment
Share on other sites

Знаю Бориса - хороший чоловік, якщо і зробить, то хвалитись не буде. А ось пані Дані, на мою думку, і нова камера не допоможе. Якщо в людини безлад, а вона шукає виправдання, то і надалі так буде.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...