Перейти до змісту

Водіям присвячується. (Культури водіння та поваги на дорозі пост)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Польща. Краків. Далі на відео:

http://www.youtube.com/watch?v=VEOIHajNmJQ

і ще один яскравий приклад:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей думалка інша. Може й наші колись до того доростуть <_<

Але можна було б і в "Авто" створити, ба навіть в тему з відео. Флейм ітак закаканий
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам лично видел такое в Гданське, была пробка в 3 ряда... все разъехались влево и вправо, + большой автобус выехал на тротуар чтобы освободить проезд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво подивитись на аналог відео №2 в Україні, як воно виглядає із швидкої допомоги, а не аварію на трасі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чого? Коли приїжжали риги з антифашистами, то по Кузнєцовській теж так пропускали швидку.

Всетаки хочеться вірити, що культурних водіїв на дорогах більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидка допомога - це, як написано в одному з коментів під відео - Водители пропускающего транспорта поучавствовали в спасении.

Їхали в Будапешт по трьохполосній трасі. На одній з полос при самому в"їзді в місто був ремонт. Про кількість попереджаючих про це знаків взагалі промовчу, а от перестроювались з трьох полос в одну строго по черзі - по одному з кожної полоси, без будь-яких регулювальників. Бачила таке вперше - в мене просто не було слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей думалка інша.

+100

Може й наші колись до того доростуть <_<

Мда, такому штрафами не навчиш. Таке "з молоком" потрібно передавати.

ПС. І з власного досвіду. Коли хочу звернути з дороги, пропустити швидку, чомусь не хочуть "впустити" в свою колію. Напевно, думаю, що хочу "влізти" перед ними <_<.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей думалка інша. Може й наші колись до того доростуть <_<

Наші тільки зрозуміють якщо не пропустив швидку, вийшли два мордовороти, зламали носа і відламали дзеркала заднього виду і все, тоді зрозуміють, і це робити без розбору і не дивлячись ні на які регалії.

А так нашим ніфіга ніколи не буде ясно, тільки будуть цмокати "ой як там класно всі люди живуть", наші співвітчизники навпаки коли їдуть кудись в Європу стають культурними та ввічливими, і не смітять... а в нас можна і насрати... :( демократія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В людей думалка інша. Може й наші колись до того доростуть <_<

я, наприклад, за скільки разів, що в Луцьку їхала "швидка", не памятаю, щоб хтось її не пропустив чи не притиснувся до обочини. У нас, звичайно, не Краків і не Київ, дороги не настільки завантажені, але думалка в людей не така вже й погана. швидше є винятки, і тому не потрібно всіх під одну гребінку зачисляти в "недорослих".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само в тій же Польщі, не кажучи вже про інші країни Західної Європи, трохи не таке відношення до даїшників, працівників міліції, суду, прокуратури та навіть тих самих мед.працівників. А лікар там досить поважна та високооплачувана професія (увага, щоб не розводити срач на цю тему, одразу звертаю Вашу увагу, згадуйте не лише лікарів з обласної лікарні, а й про дільничних терапевтів, лікарів в селах тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згадалось

11953505-1354692540.jpeg

і це

Жители Днепропетровска на одном из форумов написали, что гаишники обложили матами водителя скорой, который хотел проехать по дороге с перекрытым движением из-за приезда Януковича, и не пропустили его, даже не обратив внимания на слова о том, что больной, к которому они едут, умирает.

content_1.jpg?1347522531

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо на авто з швидкими встановити відеореєстратори, а потім з відео що вийшло зайти в ДАІ то вони всеодно відмажуть кого треба. А хамидла на дорогах повно і в основному це люди з глибокого села (полішуки одним словом). Іноді їдеш по дорозі пропускають тебе автомобілісти з "іменними" номерами, а якийсь "ушльопок" на дарованій батьком машині і не пропустить, підріже і нахамить в додачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. А хамидла на дорогах повно і в основному це люди з глибокого села (полішуки одним словом).

Якось ви так усіх "оприділили"... я б сказав, майже образили.

"ушльопок" на дарованій батьком машині і не пропустить, підріже і нахамить в додачу.

Якщо самому, може, не порушувати, то й ніхто так і не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хамидла на дорогах повно і в основному це люди з глибокого села (полішуки одним словом). Іноді їдеш по дорозі пропускають тебе автомобілісти з "іменними" номерами, а якийсь "ушльопок" на дарованій батьком машині і не пропустить, підріже і нахамить в додачу.

Я полішук, і на "пацанській" 99-й їжджу - це значить, що я хамидло? Я би не привязував поведінку водіїв до географії, віросповідання, національності, етс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер повернемося на Батьківщину. Місто Харків. Ситуація знайома!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А тепер повернемося на Батьківщину. Місто Харків. Ситуація знайома!?

Похожая ситуация была со мной в Одессе на привозе. Ехал с KiLena в трамавае на пляж. И какой-то мудак припарковал джип на рельсах. Трамвай естественно не мог проехать. Три мужика немного нетрезвых вышли из трамвая ( я к ним тоже присоединился ))) и молча взяли и переставили джип на бордюр. Сигналка орала как дурная, но хозяин машины так и не вышел.. Сели в трамвай и продолжили движение. Жаль на видео не сняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер от мені скажіть, всі кричать як паршиво в україні, що всі хамлять, ніхто не дотримується ПДР і тому подібне. наче ж багато людей розуміє в чому річ, чому у нас справи на краще не йдуть? що заважає вам нам виправлятися на краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає культури,поваги водіїв до пішоходів (інших учасників руху) і навпаки . Чому бідні бо .... ітд нажаль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає культури,поваги водіїв до пішоходів (інших учасників руху) і навпаки

+100

І першим, і другим, інколи, часто, не вистачає терпіння/розуміння зрозуміти/уступити/уважити один одному(го)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...