Перейти до змісту

Кто может обрезать симку под слот micro-SIM


Рекомендовані повідомлення

Кто может обрезать симку под слот micro-SIM за отдельную конешно плату или где можно недорого обрезать? так как в АЛЛО предлагают 45грн в мобилочке 40грн оО, я понимаю что это как бы немного ювелирная робота, но всёже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сервісному центрі оператора замінити можна. В Київстарі за 20 грн замінив.

І не боїшся, що чіп пошкодиш, і перехідник дають на просту карточку.

d1990070fced.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МТС на халяву міняє.

та ну? тогда отлично, завтра поеду в МТС. Всем спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну? тогда отлично, завтра поеду в МТС. Всем спасибо.

Только в главный офис, который возле фуджи на Воли, с собой надо иметь паспорт, так как прийдеться звонить оператору делать заявку.

Думаю карточки должны быть.

Ну и плюс, в салонах МТС (не главном) обрезают за 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не помиляюсь, то треба спочатку свою заблокувати. подати заявочку оператору на блокування сьогодні, свої паспортні дані обовязково. і завтра в годин 10 з паспортом в МТС. дадуть нову карточку, але незнаю чи під мікро сім..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову картку в МТС дадуть безплтно, правда, чекати її (якщо чекати мікросім, а не обрізати) доведеться 2-3 тижні. Місяць тому така ж фігня була, то мені обрізали картку за 30 (!) гривень. 30 сек. роботи - 30 гривень. Сталіна на них нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто может обрезать симку под слот micro-SIM за отдельную конешно плату или где можно недорого обрезать? так как в АЛЛО предлагают 45грн в мобилочке 40грн оО, я понимаю что это как бы немного ювелирная робота, но всёже!

В цумі, одразу при вході справа якійсь зелений магазинчик - там хлопці казали що 29,00 коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також 2 місяці назад довелося міняти звичайні SIM на micro-SIM (київстар і МТС). Київстар замінив на вул. Л.Українки за 20 гривень, а МТС обрізали за 30 на Волі, в магазині МТС(за поворотом на Шопена в сторону ВДУ). На рахунок заміни, то говорили, що прийдеться чекати 2 тижні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pOlYf.jpg

Кусачиками чи ножницями - роботи на 0.5хв

Економиш 45 грн

Постав собі пива ;)

+, делал сам тоже, /сложного ничего нет, если что-то делали руками/

MicroSIM.pdf

подобная тема уже подымалась -- и кто-то даже предлагал свои услуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову картку в МТС дадуть безплтно, правда, чекати її (якщо чекати мікросім, а не обрізати) доведеться 2-3 тижні.

Подзвонив оператору ввечері, залишив заявочку, і на наступний день маєш карточку. Так було в мене :)

Чекати прийдеться якщо їх немає, прийдеться чекати 1 тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову картку в МТС дадуть безплтно, правда, чекати її (якщо чекати мікросім, а не обрізати) доведеться 2-3 тижні.

Подзвонив оператору ввечері, залишив заявочку, і на наступний день маєш карточку. Так було в мене :)

Чекати прийдеться якщо їх немає, прийдеться чекати 1 тиждень.

Стару картку при цьому блокують? І взагалі чи можна якось отримати в оператора робочий дублікат сімки, хоча б для інтернету? Кумарить перекидувати картку в 3G-модем планшета з телефону і назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявку я лишив ввечері через офсайт МТС, з тим проблем не було, однак мікросімок на місці (себто в луцькому офісі) не виявилося. Принаймні мені так сказали. Тому наступного дня я забрав новеньку повнорозмірну сімку і мусив її обрізати за 30 гривень. Що цікаво, що картку видають в одному офісі, а обрізають в іншому. Так-от.

2 nickel Я б радив написати в чат представнику МТС, звідти допомоги діждетесь швидше, ніж від місцевих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в магазин в Варшавському або в Адреналіні, або в Гостинці де продають все для айфонів, там безкоштовно обріжуть тобі сімку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стару картку при цьому блокують?

Так блокується одразу, як на руки видається нова.

Питав в дівчат, чи може працювати дві, хоча б не одночасно, вони сказали, що не може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і в мене катер, типу "дирокол" є, кому треба звертайтесь і обріжете собі безкоштовно)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час обідньої перерви ради цікавості зайшов у Київстар на Лесі Українки, за 5 хв. і 22 грн., отримав запасну сімку-мікросімку. Думав замінити свою, але сказали, що нема змісту, хоча думав, що сімки бувають нової та старої прошивки, що впливає на якість роботи зв'язку. Буде запасна, на провсяк випадок))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...