Перейти до змісту

Укртелеком+АОН


ThinkMaster

Рекомендовані повідомлення

Зараз в Луцьку йде переведення більшості номерів на цифрові АТС, відбувається зміна номера з 5-ти значного на 6-ти значний.

Цікавить як зараз в нашого телекома в Луцьку ситуація з підтримкою функції "автоматичного визначення номера абонента". Чи підтримують ці нові цифрові АТС стандарт FSK Caller ID. Якщо так, пишіть в кого на яких номерах це щастя працює (перші 2 цифри номера). Також цікавить досвід активізації данної послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тел. на 71-... визначає почті всі пяти значні, а з з шісти значних тільки Луцького району - ті що раніше починались з 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони мали всі номерни переводити на 6 ти значні, але то через роки 2 не раніше буде.Можу трохи більш про це дізнатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце добре було б пробити все: як і коли??. :)

А то всі в нічого незнають точно, а тему забивають. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не совсем понял вопрос, так что просто расскажу как у меня АОН работает:

телефон Мэлт-2500, куплен давно

в нём есть настройкака "количество цифр в номере" если установить 7-мь цифр на 5-ти значной "номерации" то перед номером добавится 22,

сейчас у меня в настройках стоит "6-ть цифр", 6-сти значный номера определяются нормально, а перед 5-ти значными - добавляется "2"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цей рік може поміняється всього навсього 2000 номерів. А на всі треба років 5!!! Як мінімум. Доміняють 3 ки спочатку, 2 ка майже до кінця замінили, але ше є. А потім аж 6 ки будуть а 5 ки в самом кінці будуть. Ше Струмівку мають міняти зара.А цей стандарт Caller ID визначає номера, але не всі. Номери що перейшли на 73 не визначаються, і ше якісь, таких багато. Тобто частково підтримується ця функція, але небагато номерів визначає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За цей рік може поміняється всього навсього 2000 номерів. А на всі треба років 5!!!  Як мінімум. Доміняють 3 ки спочатку, 2 ка майже до кінця замінили, але ше є. А потім аж 6 ки будуть а 5 ки в самом кінці будуть. Ше Струмівку мають міняти зара.А цей стандарт Caller ID  визначає номера, але не всі. Номери що перейшли на 73 не визначаються, і ше якісь, таких багато. Тобто частково підтримується ця функція, але небагато номерів визначає.

<{POST_SNAPBACK}>

Про Струмівку можу сказати, що мені вже поміняли, тут номера починаються на "7059".

Так що ж треба зробити, щоб номер був в стандарті Caller ID? Достатньо прийти в сервісний центр та написати відповідну заяву? Чи офіційно це не роблять і треба через знайомих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 7-ки на 7-ку ни наш родной АОН, ни Caller ID не определит. Потому как нечего там определять (за исключением редких случаев, типа луцкий район)

Я когда-то, больше года назад, зашел специально, чтоб узнать, можно ли эту проблемку решить, так мне открыли папочку и показали какое-то отксеренное постановление кабмина (!) - (х** их знает) и обьяснили, что, мол, пока официально не разрешат определение по какому-либо стандарту, до тех пор и не будет нифига определяться (ну, это для обычных юзеров, конечно. У ментов и других интересных служб все определяется, разумеется :)). В то же время мне так и не смогли внятно обьяснить, почему, например, мои родственники, которые сидят на 5-значных номерах, прекрасно мой номер определяют... Равно как и я их... Мутят че-то, гады... Аппарат Panasonic KX-TCD 510, DECT-совместимый, напичкан всем, что только можно представить в домашнем телефоне. Определяет даже некоторые междугородние, а 7-ку - фиг :)

Да, забыл сказать. Телефон на 71

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
За цей рік може поміняється всього навсього 2000 номерів. А на всі треба років 5!!!  Як мінімум. Доміняють 3 ки спочатку, 2 ка майже до кінця замінили, але ше є. А потім аж 6 ки будуть а 5 ки в самом кінці будуть. Ше Струмівку мають міняти зара.А цей стандарт Caller ID  визначає номера, але не всі. Номери що перейшли на 73 не визначаються, і ше якісь, таких багато. Тобто частково підтримується ця функція, але небагато номерів визначає.

Caller ID ніколи нічого не визначав і визначати не буде, це всього навсього Caller ID. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
не совсем понял вопрос, так что просто расскажу как у меня АОН работает:

телефон Мэлт-2500, куплен давно

в нём есть настройкака "количество цифр в номере" если установить 7-мь цифр на 5-ти значной "номерации" то перед номером добавится 22,

сейчас у меня в настройках стоит "6-ть цифр", 6-сти значный номера определяются нормально, а перед 5-ти значными - добавляется "2"

Так і повинно бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
С 7-ки на 7-ку ни наш родной АОН, ни Caller ID не определит. Потому как нечего там определять (за исключением редких случаев, типа луцкий район)

Я когда-то, больше года назад, зашел специально, чтоб узнать, можно ли эту проблемку решить, так мне открыли папочку и показали какое-то отксеренное постановление кабмина (!) - (х** их знает) и обьяснили, что, мол, пока официально не разрешат определение по какому-либо стандарту, до тех пор и не будет нифига определяться (ну, это для обычных юзеров, конечно. У ментов и других интересных служб все определяется, разумеется ;)). В то же время мне так и не смогли внятно обьяснить, почему, например, мои родственники, которые сидят на 5-значных номерах, прекрасно мой номер определяют... Равно как и я их... Мутят че-то, гады... Аппарат Panasonic KX-TCD 510, DECT-совместимый, напичкан всем, что только можно представить в домашнем телефоне. Определяет даже некоторые междугородние, а 7-ку - фиг :(

Да, забыл сказать. Телефон на 71

На нормальній цифровій станції можна заборонити видавати номер "А", що і спостерігається із згаданою Вами цифрою "7".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не совсем понял вопрос, так что просто расскажу как у меня АОН работает:

телефон Мэлт-2500, куплен давно

в нём есть настройкака "количество цифр в номере" если установить 7-мь цифр на 5-ти значной "номерации" то перед номером добавится 22,

сейчас у меня в настройках стоит "6-ть цифр", 6-сти значный номера определяются нормально, а перед 5-ти значными - добавляется "2"

Постав не 2 а 22 і буде Ок.

А в мене також як телефон поміняли на цифровий, то АОН бульшу половину перестав визначати. Отакі парадокси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Декому я так зрозумів не доходить те що я пишу. На тел. станціях заборонили CallerID та будьякий інший в москальському розумінні АОН, правда не на всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

аоны нужно регистрировать,

и увеличивается абонплата на 1грн или около того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...