Перейти до змісту

Як боротися з бжолами по сусідству?:(


Anatoliy313

Рекомендовані повідомлення

Як боротися з бжолами по сусідству?:((на дачі) надто агресивні На зауваження сусід не реагує Чи є якісь нормативи по розташуванню встановленню вуликів ?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІЯК!!!

Хай живуть.

Хай би жили аби некусали так агресіюя перевищує всі рамкі терпимого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай переставить вулики, бджоли якщо летять до вулика то вони кожного дня літають по одній дорозі до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исчезнут пчелы -- исчезнут люди!!!

Цілком підтримую але розташування в 50 м в зоні постійного скупчення людей це занадто Зокрема мене цікавлять вимоги до розведення бджіл Бжоли невинні що власник за 1-2 літри меду створює дискомфорт сусідам

Хай переставить вулики, бджоли якщо летять до вулика то вони кожного дня літають по одній дорозі до нього.

Ось у цьому і біда не погоджується хоча можливість куди перемістити має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству? :((на дачі) надто агресивні На зауваження сусід не реагує

А от мені цікаво: яким чином у розумінні топікстартера сусід мав би відреагувати?

Провести з бджолами виховну бесіду?

Заборонити бджолам літати до топікстартера?

Вичислити надто агресивних, і надавати їм по дупі?

Неясно... Був би вдячний, якби топікстартер навів свої міркування і пропозиції для сусіда.

Півроку тому був адвокатський семінар, на якому піднімалося питання використання "джерел підвищеної небезпеки. Це, згідно зі статтею 1187 Цивільного кодексу України, діяльність, пов'язана з використанням, зберіганням або утриманням транспортних засобів, механізмів та обладнання, використанням, зберіганням хімічних, радіоактивних, вибухо- і вогненебезпечних та інших речовин, утриманням диких звірів, службових собак та собак бійцівських порід тощо, що створює підвищену небезпеку для особи, яка цю діяльність здійснює, та інших осіб.

Оскільки тема доповіді була така цікава, що окремі мої колеги ризикували вивихнути собі щелепи під час позіхань, я вирішив перевести виступ лектора в дискусійну площину. Для цього піднявся, і поставив важливе питання: чи відносяться бджоли до джерел підвищеної небезпеки?

Лектор сприйняв моє питання як несерйозне, але адвокати жваво обговорювали його, та до якихось конкретних висновків не дійшли.

Тепер я бачу, що треба було наполягти на подальшому обговоренні з прийняттям остаточної резолюції з цього питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ділянці пасіки вулики слід розміщувати на¦

¦відстані не менше ніж 3 м від сусідніх садових (дачних) ділянок¦

¦льотками, які направлені від них. Огорожа навколо пасіки у¦

¦напрямку вильоту бджіл повинна бути суцільною (дерев'яною,¦

¦залізною) або живою огорожею заввишки не менше 2 м. Вулики¦

¦допускається розміщувати на садових (дачних) ділянках при¦

¦додержанні вищевказаних вимог за умови, що огорожа не порушує норм¦

¦інсоляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству? :((на дачі) надто агресивні На зауваження сусід не реагує Чи є якісь нормативи по розташуванню встановленню вуликів ?????????

Взагалі не реагує ?

варіанти два

1. натовкти сусідові морду

2. вночі відкрити вулик та злити туди відро води

і питання вирішено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ділянці пасіки вулики слід розміщувати на¦

¦відстані не менше ніж 3 м від сусідніх садових (дачних) ділянок¦

¦льотками, які направлені від них. Огорожа навколо пасіки у¦

¦напрямку вильоту бджіл повинна бути суцільною (дерев'яною,¦

¦залізною) або живою огорожею заввишки не менше 2 м. Вулики¦

¦допускається розміщувати на садових (дачних) ділянках при¦

¦додержанні вищевказаних вимог за умови, що огорожа не порушує норм¦

¦інсоляції.

Ось приблизно що я і запитував яби ще силочку на такий нормативний документ був би вдчний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіанти два

1. натовкти сусідові морду

2. вночі відкрити вулик та злити туди відро води

краще вже сусідові ніж бджолам

може є причини чому вони такі агресивні? запаху перегару вони не люблять і багато чого іншого :)

через два участкі теж є так званий пасічник рідко буває певно його жужикі літають до мого сусіда і тирять мед в його бджіл(версія мого горе сусіда) Злі і недобрі напевно від недоїдання:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству? :(????????????

А На-уя?

Пчйоли протів Мйода? - Нонсенс :0157:

Якщо є питання до неадекватної поведінки сусіда, я розумію, а претензії до пЧол :0157: Бжолкі се є Добро :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС - Вы говорите 50 метров? Я не ослышался, да Вы шутите. Да на таком расстоянии от ульев скорее сам себя за жоппу укусишь чем пчела. Есть конечно один вариант. Вы варите/выращиваете/собираете/храните на участке нечто такое за что Вас стоит покусать. Мотоцикл или скутер есть? Пол жизни дружу с пчёлами и поверьте просто так они ни кого не трогают. Да люди платят за пару тройку укусов :) а Вы жалуетесь - бесплатная пчёлотерапия - это класс. А вообще я повторюсь пчела при вылете с летка ну пусть 3-5 метров набирает высоту и шурует за мёдом и Вы ей абсолютно не интересны. Либо ищите причину в себе (французские духи с ФЕРОМОНАМИ) , либо Вам сильно хочется мёда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парфуми, запах алкоголю, запах поту, запах вашого шампуню, махання руками,призводить до пчолиної агресії ! но є свої нюанси.

Це приклад спокійної сімї !

post-11619-0-39399100-1366925507_thumb.j

post-11619-0-57728700-1366925525_thumb.j

post-11619-0-54833800-1366925542_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству? :((на дачі) надто агресивні

Так і хочеться написати: "Афтар, випєй яду!"

Бджоли чим винні?

Тай не можуть бути бджоли зараз бути агресивними, бо зараз повно роботи для них. Напевно ви їх чимось подразнюєте...

post-145-0-63126900-1367139964_thumb.jpg

post-145-0-73511800-1367139977_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене у сусіда пасіка, ніколи ніяких проблем не було.. і раптом я звернув увагу на те, що собака клацає часто зубами.. скулить і знову клацає... думаю.. шо за нах.. виходжу на вулицю і прозріваю.. РІЙ вийшов з вулика... я бігом собаку в хату.. вікна\двері позакривав.. шланга до вуличного крану і давай це все діло і себе в тому числі, рясно поливати....))) бджоли заспокоїлись, зібрались в купу прибіг сусід... вицепив матку, посадив її з частиною бджіл зразу у новий вулик, а друга частина звалила туди сама..)))

Така фігня відбулася вперше, ні до ні після більше такого не було.. Нічого поганого чи старшного я в цьому не бачу.. хоч і отримав кілька укусів... поки вони "захищалися".... ПРИРОДА !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю також пасіку , і скажу таке: якшо вулик буде знаходитись надто близько біля вас (до 6 метрів ) , і ви там постійно щось будете робити ,тоді можливі напад бджіл.А можливо ви на дачній ділянці розкидали гній ,або є інші різкі запахи , от вони і стають агресивні. Може бути несприятлива погода ( пасмурно ), або нема взятку , причин може бути багато. Але повірте мені , коли зараз все почне цвісти і буде тепло бджолам буде не до вас. І якщо одна чи дві вжалить то це тільки краще для вашого здоровя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде бджіл - не матимеш ні яблук, ні груш - взагалі ніяких ягід та фруктів. В сусіда кілька вуликів на відстані 10 м і не було ніколи ніяких проблем. Вони займаються своєю роботою, а ми своєю. Бджіл треба шанувати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде бджіл - не матимеш ні яблук, ні груш - взагалі ніяких ягід та фруктів. В сусіда кілька вуликів на відстані 10 м і не було ніколи ніяких проблем. Вони займаються своєю роботою, а ми своєю. Бджіл треба шанувати!!

Бжоли будуть завжди вуликі у сусідів стоять 2-ій рік на дачі ягоди і фрукти вже як15 років обходились без сусідських пасік Як кажуть світ нестане клином від двох невдало розташованих пасік і взагалі тема скоріш ішла про розташування вуликів а не знищенням бджіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є "злі" породи бджіл (карпатські). А по ходу до сусіда претензії можна ставити по висоті огорожі і розташування вуликів, не дратувати бджіл (запахами), і все буде гаразд (якщо порода бджіл не агресивна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству?:((на дачі) надто агресивні На зауваження сусід не реагує Чи є якісь нормативи по розташуванню встановленню вуликів ?????????

Поставте в себе комфортабельний багатоповерховий вулик покращеного планування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як боротися з бжолами по сусідству? :((на дачі) надто агресивні

Так і хочеться написати: "Афтар, випєй яду!"

Бджоли чим винні?

Тай не можуть бути бджоли зараз бути агресивними, бо зараз повно роботи для них. Напевно ви їх чимось подразнюєте...

Афтар,а Ви в тексті десь знаходили слова(винищити ,отравити ,вбити )бджіл читайте уважніше!!!!!!! Ідеться про їх правельне утримання розташування пасік дотримання елементарних правил по утримання пасік а тобі теж бажаю" випєй яду!"(Greenpeace -неодна бжола після обговорення на форумі непостраджала Можеш спати спокійно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякі "правила розташування" не нарантують і вбережуть тебе від укусів бджіл. Зазвичай, бджоли - мирні створіння, які просто так не кусають, бо це їхня смерть...

Щось ти робиш не так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...