Перейти до змісту

Кращий планшетний комп'ютер на вашу думку


Рекомендовані повідомлення

крутив я в руках ті планшети. Особисто мені він ні до чого, маю телефон на андроїді, дві сімки, 4,3 дюйми екран, розмови, інтернети, ел пошта, офіс, жпс, книжку почитати, фільм в дорозі подивитися, іграшку пограти, сервака віддалено підстроїти - цілком вистачає. Таке саме з більшим екраном без можливості дзвонити - не бачу сенсу брати.

А от планшет на вінді, з докстанцією і можливістю використання його як нетбука - оце вже цікаво. Не щупав, поки не купляю, бо дорого, цікаво було б відгуки почути.

UPD. От шось таке б

Не знаю як ви но я б на вінді точно планшета не брав би... Андроїд створений як планшетна ОС з безліччу своїх переваг так і не доліків, а вінда це декстопна ОС і користуватися нею на планшеті це як різновид садомазохізму... ІМХО

Вище хтось з користувачів писав про Nexus 10 і це розумний вибір враховуючи той факт що вже незабаром буде анонс android 5, а як відомо дані апарати завжди мають і матимуть постійне і при чому одні з найперший до найсвіжішого софту... А докстанції, щоб можна було використовувати планшет як нетбук і для андроїд девайсів вистачає.. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

цікаво, всетаки для дитини чи для себе?

таки для дитини бо для себе маю пк (самольота практично) часом потрібно попрацювати, то планшета вистачить.

оцей пост пишу з нього :-)

зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За GoClever пишуть що до айпеда не до тягує але своїх грошей коштує)))

Де саме пишуть? Бо хотів почитати за GoClever, але крім відеооглядів нічого не знайшов, та й тих не густо.

На розетці читав найди там будь який GoClever і читай про них є достатньо відгуків))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутив я в руках ті планшети. Особисто мені він ні до чого, маю телефон на андроїді, дві сімки, 4,3 дюйми екран, розмови, інтернети, ел пошта, офіс, жпс, книжку почитати, фільм в дорозі подивитися, іграшку пограти, сервака віддалено підстроїти - цілком вистачає. Таке саме з більшим екраном без можливості дзвонити - не бачу сенсу брати.

А от планшет на вінді, з докстанцією і можливістю використання його як нетбука - оце вже цікаво. Не щупав, поки не купляю, бо дорого, цікаво було б відгуки почути.

UPD. От шось таке б

Не знаю як ви но я б на вінді точно планшета не брав би... Андроїд створений як планшетна ОС з безліччу своїх переваг так і не доліків, а вінда це декстопна ОС і користуватися нею на планшеті це як різновид садомазохізму... ІМХО

Вище хтось з користувачів писав про Nexus 10 і це розумний вибір враховуючи той факт що вже незабаром буде анонс android 5, а як відомо дані апарати завжди мають і матимуть постійне і при чому одні з найперший до найсвіжішого софту... А докстанції, щоб можна було використовувати планшет як нетбук і для андроїд девайсів вистачає.. .

Я повністю згоден планшети на windows неважливо на 8 чи на будь якому іншому це не варіант взагалі хоча і майкрософт каже що це універсальна платформа і для планшетів і для пк але це тільки реклама своєї операційної системи насправді крім напів планшетного інтерфейсу Metro там нічого зручного для роботи на тачскріні немає.... єдиний плюс це дуже багато програм під віндовс але мінуси такі як взагалі не оптимізовані під планшет по та программи, дуже малий час роботи від одного заряду (все таки повноцінна вінда тяне багато та і начинка яка її підтримує теж не дуже економить заряд а про RT версію windows взагалі не варто згадувати це недолуга пародія на планшетну ось ..) на мою думку це недопустимо для планшетного пк ...

А взагалі для планшетів все таки або iOS aбo Android якщо порівнювати то iOS має більше і більш якісніші додатки і живучість від одного заряду на висоті а Android більш відкрита більш функціональна .Тут вже кожен сам вибирає що йому треба. Ну ще ніби непогана Ubuntu OS але ще ця ось дуже молода і на ній ще якщо не помиляюсь нічого толкового немає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підніму темку :)

Панове,порекомендуте щось.До 3000 гр,більше дорожній варіант,Операційна система Android,батарея подовше,пам'яті 16-32 г,3G,хороший звук,Розмір екрану від 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Google Nexus 7 , або Google Nexus 10

Ціни адекватні

Железо хороше

Постійні оновлення операційної систреми (Android) від Google

Батареї норм держать (2-3 дні)

І версії є з 3G, без, на різну пам'ять 8,16,32 Gb - тобто вибираєш по своїм потребам і щераз АДЕКВАТНІЙ ЦІНІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Google Nexus 7 , або Google Nexus 10

Ціни адекватні

Железо хороше

Постійні оновлення операційної систреми (Android) від Google

Батареї норм держать (2-3 дні)

І версії є з 3G, без, на різну пам'ять 8,16,32 Gb - тобто вибираєш по своїм потребам і щераз АДЕКВАТНІЙ ЦІНІ.

і ціни на 10 від 4000гр-не то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus MeMO Pad ME301T

Ну цей так нічого.Я не водій хто підкаже на рахунок GPS,це типу карти можна загрузити і буде як навігатор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Asus MeMO Pad ME301T

Ну цей так нічого.Я не водій хто підкаже на рахунок GPS,це типу карти можна загрузити і буде як навігатор?

Телефон з повноцінним жпс і більш менш пристойними картами на борту нічим не програє повноцінному авто-навігатору - ІМХО. Сам по собі GPS навідміну від A-GPS працює суто через супутники і (доволі точно в порівнянні з тим же A-GPS) відображає місце знаходження без використання інтернету, головне це карти щоб були на апараті.

Коротше це включив GPS зайшов в карти і тобі показує де ти є головне щоб під відкритим небом апарат був або ж накрайняк в машині під лобовим склом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вибираю дружині планшет. Екран - 9,4 або 10,1, 1280х800, для фільмів і інтернету, рідко для фото. На Андроїді. Бюджет 2000-2500 грн. Проблема у виборі виробника. Дивився на iconBIT (хороша комплектація і комплект поставки), Prestigio, Ainol, PiPo... Розумію, що воно все по якості одинакове, але ж все-таки не хотілось би пролетіти.

Тому цікавить наступне:

якого виробництва планшети мають якісну збірку?

хто з виробників має підтримку ПО (оновлення, фікси...)?

і нафіга він взагалі потрібен, може краще купити китайський смарт типу THL W7+ з екраном 5,7 і хай тішиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ващє кіно і нетик на 9,7-10,1 краще дивитись ніж на 5,7:) ну і планшет буде дешевший за смарт, правда, він буде без функції дзвінків.

Сам користуюсь ainol novo sparks, 9.7, 2048*1536. зібраний класно, екран бомбезний. з мінусів - погано конектиться до слабкого вай-фаю.

кіно, нет, читати- одне задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ващє кіно і нетик на 9,7-10,1 краще дивитись ніж на 5,7:) ну і планшет буде дешевший за смарт, правда, він буде без функції дзвінків.

Сам користуюсь ainol novo sparks, 9.7, 2048*1536. зібраний класно, екран бомбезний. з мінусів - погано конектиться до слабкого вай-фаю.

кіно, нет, читати- одне задоволення.

В комплекті що було?

Сенсор глюкавий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комплект спартанський.планш і зарядка+ перехідник. Сенсор не глюкавий. Отг кабель, чохлики, плівку докупляв зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить найбільший планшет з можливістю підключити дві сім-карти.

Семидюймових повно, хотілося б принаймні 9-дюймовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого виробництва планшети мають якісну збірку?

http://www.pandawill.com/notebook-tablet-pc-mid-c438/android-os-c306.html?price=200-300&resolution=190&size=16

Pipo ніби непогані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить найбільший планшет з можливістю підключити дві сім-карти. Семидюймових повно, хотілося б принаймні 9-дюймовий

Знайшов модель. Хтось стикався з виробником iPPO?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Після того всього вибір впав на ipad mini його 7.9" не такі малі як 7 але і не такі громіздкі як 9/10 дуже портативний пристрій власне всім задоволений по швидкості роботи можу сказати ту ж супервимогливу infinity blade / gta 3 або навіть real racing 3 він витягує добре працює все швидко )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Виникла потреба в планшеті. Порекомендуйте, Будь Ласка, хороший планшет, але тільки не iPad!

Потрібен хороший планшет для і-нету, перегляду фільмів, фото... але, вимоги - нормальний бренд (щоб так не глючив), нормальна батарея (шоб тримала не менше 7 год при активному користуванні.) , доволі хороша якість зображення (займаюсь фото), а також, бажанно - наявність USB, місця для флешки або інша можливість швидкої загрузки фільмів чи фото з компютера чи і-нету!

Зразу скажу, чому - "тільки не iPad!" Маю на сьогоднішній день і активно користуюся (користуюся по максимуму) iPhone5... і чесно скажу - при першій же можливості, поміняю на якийсь інший смартфон, але тільки не Apple!!!

Зразу скажу, що просто ДУЖЕ, не подобається в продукції "Apple":

1. Батарея. Так як дуже активно користуюся телефоном (Skype, навігація GPS, youtube, інтернет...) в общим, батарея сідає дуже швидко... якщо розмовляти по скайпу в відеорежимі - то акумулятора і на годину не хватає... але, більшість часу провожу за кермом - то заряджаю від автомобіля, а це 3-5 раз на день. Але... кожен акумулятор розрахований на певну кількість зарядок і розрядок (200-500), після цього, він уже втрачає свою потужність тримати заряд... в продукції "Apple" акумулятор не замінюється - потрібно міняти цілий телефон чи інший гаджет! Така у них політика...

2. В "Apple" немає можливості хоть щось загрузити з флешки, компа, чи іншого дивайса... чи якусь "халяву" з інтернету (наприклад якийсь новий "піратський" фільм чи ще щось...) тільки - те що вони дають через свій "AppStore", якщо щось нове чи хороше - то тільки платне! В общім, щоб щось загрузити "на халяву" і потім переглянути (даже з компа через USB) - НИФІГА! Тим більше, в "Apple" взагалі немає слота для флешки. В общім, продукція "Apple" - зовсім не для "щирих Українців", які так привикли качати все з і-нету і все дивитись - НАХАЛЯВУ! :-)

3... глюки в "Apple" бувають доволі часто... особливо коли розмовляєш по скайпу і хтось одночасно позвонить по телефону - потім задовбешся його перегружати щоб все знову нормально працювало...

4. Немає ніякої можливості повністю відключити телефон - акумулятор не виймається, а просте виключення єдиною кнопкою що є в телефоні нічого не відключає - тільки тушить екран, бо скайп після відключення і включення так і залишається працювати... тобто, даже не переривається звязок з людиною з ким розмовляв... в общім - ідеальний пристрій для спецслужб!

5. Трошки замалий екран в iPhon-i, ящо щось потрібно швидко прочитати, особливо за кермом - ну дуже напрягає!

І ще дещо... але, в общому, думаю що планшети "Apple" мають всі ті ж самі, мягко кажучі "НЕДОЛІКИ" що й Айфони!!!

Тому, прошу поради, якого придбати планшета (може бути з самих нових) щоб перекрити хоча би перші 4 вищеперераховані мінуси продукції "Apple"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не iPad

Стояв перед таким самим вибором, зупинився на google nexus 7 другого покоління (тобто модель 2013 року). Перекриває більшість недоліків, які ви назвали. Хіба що батарею, як в телефоні, поміняти не вдасться, але це реально при потребі на сервісі.

Взяв 7" з розрахунком використовувати і як навігатор в автомобіль, бо 10" занадто.

Заряд дуже активного користування, з ввімкненим вай-фаєм, навігацією і т.д. якраз ті 7-8 годин тримає (акумулятор точно не памятаю, але більше за 4500 мА).

За 3 місяці експлуатації тільки один раз підвиснув, і то коли я навідкривав купу додатків і сторінок в браузері. Серфінг хороший, цей коментар набираю якраз через планшет.

Підключившись до ПК чи ноута, розпізнається як носій, тобто спокійно можна обмінятись даними. Є можливість підключити звичайну флешку чи кард-рідер через кабель usb-mini usb і за допомогою маленької софтинки аналогічно робити обмін інформацією. Часом це буває дуже необхідно, коли треба перекинути дані і немає повноцінного компьютера під рукою.

Екран FullHD, неозброєним оком піксель не розгледіти. Зображення чітке та яскраве. У мене стоїть яскравість екрану на мінімумі, в приміщенні цього достатньо.

Для скайпу теж все є, передня та задня камери, чутливий мікрофон, кілька динаміків.

Серйозні іграшки тяне без проблем, пробував заради інтересу ГТА сан андреас, ніде не підвисає.

Ну і звичайно підтримка гугла. Це не китайські ріро чи аінол.

Мінуси:

Немає слоту розширення памяті (вбудовані 16 або 32 ГБ)

Немає gsm-модуля (дзвонити як по телефону не можна, тільки СМС, при умові, що модель з 3G)

Не весь флеш підтримується (наприклад у ВК чи Ютубі відео відображається коректно, але флеш-ігри і деякі інші онлайн відео-сервіси не підгружаються. Хоча якщо встановити браузер Dolphin, то і вони запустяться).

Коротше кажучи, поки не жалію витрачених на нього коштів. Повністю задовільняє мої потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леново! Леново забули. Маю семидюймовий, схожий на цей http://hotline.ua/computer-planshety/lenovo-ideatab-a2107a-59-344785/?o=1&gclid=CIXnyu7L7rsCFYmN3godFH0A6w . Тільки в мене версія А2107A-H. 2 гіга оперативка.

В мене вже пів року, не натішуся. Інтернет серфінг без проблем. Син іграшку поставив гонки якісь модні, теж легко йде, сама іноді бавлюся-планшет замість руля й поїхала)))))

єдиний недолік, щоб дзвонити, треба якусь команду дописати, бо китайці щось начудили й на екрані нема кнопки виклику. Легко виправляється в сервісному центрі. Та мені скайпу вистачає з подружками потріскотіти. А лайфовську сім картку використовую для інтернету й смс, ммс, якщо треба.

В планшеті є два слоти на 2джи й на 3джи. Навігатор бомба навіть з гугловськими картами. Дійдуть руки, ще навітел кину. Знайомий дальнобійник з таким повсюди катається, теж задоволений.

Рилася в налаштуваннях й випадково знайшла, що планшет працює як вай-фай роутер. Тягне приблизно на 15 метрів на 2джи. Тепер мене ніхто не скубає, дай в нет зайти. Включила й маю спокій, кожний в своєму планшеті висить.

Ще є функція спільний інтернет по блютуз, але я ще не розбиралася для чого вона.

Задня камера могла би бути трошки краща, при слабкому освітленні фото неякісні, спалаху немає, але за такі гроші цілком нормально. Вдень чи при яскравому освітленні фото виходить цілком пристойне.

На мою думку найкращий варіант ціна якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nadavi.com.ua/descr/lenovo/ideatab-s6000-16gb-3g/descr-39.php

зараз придивляюся до цього, хочу чоловікові на подарунок купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...