Перейти до змісту

Кращий планшетний комп'ютер на вашу думку


Рекомендовані повідомлення

Який планшет на вашу думку на сьогоднішній день є найкращим і справді вартим своєї ціни ? Бажано описату чому саме ваш варіант які у ньому плюси/мінуси... Просто цікава думка людей !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

В грудні минулого року обирав собі планшетний ПК. Краще купувати продукцію іменитих брендів - Samsung,Acer, Asus ітп. На мою думку 3 головні критерії. 1) екран - за який заплатити готові(я брав 10 дюймів його роздільна здатність - 1280*800-зараз є і 1920*1080 зараз але на планшеті я думаю ви не ганяєтеся за суперякістю зображення(а інакше беріть iPad з Retina).

2) 3G - без коментарів. Потрібно/не потрібно

3) Повнорозмірний USB, GPS на борту. Справа смаку.

А...то ще ж можна брати і Windows планшети. Тут вже судячи з задач які ставите.

купив Acer Iconia Tab A210 за 3300 і задоволений. Зараз він 2800-3000. не переплачуєш за камеру але нема HDMI. 4 ядра 1.2 Ггц. :0147:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да будет срач!

Буду хвалити китайські Ainol-и 9,7" IPS 1280x800 2-4 ядра і т.д. різниця у 200 грн (1600-2000).

Буду хвалити українську збірку планшетів Expression (писав уже про них). 1800-2000 грн. 9,7"-10" IPS 2 core.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі для себе такому пристрою не знайшов застосування, мене вистачило десь на місяць. або ноутбук або смартфон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Google Nexus 10 або Google Nexus 7 32 Gb 3G в залежності кому який розмір більш подобається.

Особисто мені кращий останній, бо для нього не потрібно совати з собою якусь сумку - вкинув у кишеню і пішов.

+ Nexus'ів - постійно свіжа і чиста ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да будет срач!

Буду хвалити китайські Ainol-и 9,7" IPS 1280x800 2-4 ядра і т.д. різниця у 200 грн (1600-2000).

Буду хвалити українську збірку планшетів Expression (писав уже про них). 1800-2000 грн. 9,7"-10" IPS 2 core.

Прошу пробачення - Expression чи Impression? Про перші просто не чув нічого.

По сабжу - хвалять багатьох китайців і Microsoft Surface Pro. RT-версію його навпаки критикують дуже за низьку продуктивність і убогий магазин програм. Зате батарея там непогана, інтергація з офісом і той-таки USB повнорозмірний.

iPad, імхо, цяцька, за яку хочуть надто високу ціну. Хоча і якісна цяцька.

І так, Нексус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот я аінолкі похвалю - херо і херо 2

Окрім них, ще Тексети хороші, мені спободабалась збірка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім них, ще Тексети хороші, мені спободабалась збірка )

Texet=ONDA, ONDA=Texet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу пробачення - Expression чи Impression? Про перші просто не чув нічого.

Точно impression. Затупіль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б теж радив смартфон з великим екраном. ІМХО планшет надто вузькоспеціалізована штука, або просто цяцька..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який планшет на вашу думку на сьогоднішній день є найкращим і справді вартим своєї ціни ?

Лучший по какому критерию? Для каких целей?

для меня лучший Nesus 10, начинка, экран, но пока его нету в 3G версии.

iPad(3,4) своих денег не стоит, но пока что это лучший планшет с 3G.

Виндовые планшеты - УГ. не рассматриваем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені для специфічних задач потрібен був планшет з LAN портом, обрав для себе MaPan він же Flytouch 8. (1,2Гц 1Гб-озу; 16Гб Flash)

Через поганий, при цьому резестивний ТFT екран даний планшет для ігор - г***о повне, для перегляду фото теж, для інтернету можна ще якось витерпіти і то деколи хочеться гримнути об... Для відео теж не дуже, але якраз свої специфічні функції (моніторингу) виконує при цьому вага в 5-6раз менша за ноута, щоб носити з собою.

Правда вбудований GPS при використанні в авто просто порадував і компенсував в мої очах 1/2 недоліків, навітел став, як рідний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який планшет на вашу думку на сьогоднішній день є найкращим і справді вартим своєї ціни ?

Лучший по какому критерию? Для каких целей?

для меня лучший Nesus 10, начинка, экран, но пока его нету в 3G версии.

iPad(3,4) своих денег не стоит, но пока что это лучший планшет с 3G.

Виндовые планшеты - УГ. не рассматриваем.

Кращий - для всього. Тобто такий планшет що є майже повноцінною заміною ноутбука.тільки щоб без Windows (не для планшетів вона, навіть восьма). 3g має бути точно - помоєму обов'язковий атрибут будь-якого планшетного комп'ютера, адже без інтернету в наш час нічого не зробиш, а Wi-Fi як відомо є не повсюду (так є досить багато точок у луцьку, але я ж не буду жити біля тих точок щоб мати постійний доступ до мережі).

А взагалі для таких цілей : Подивитсь фільмів, різних відео, можливо обробити декілька фото, в інтернет зайти в потрбіну хвилину, може навіть помалювати трохи ну і звичайно ж в ігри пограти, куди ж без цього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купив дитині в подарунок на День народження планшет. Таки Impression. ImPad 9703.

Шукав і обирав довго. Китайця не дуже хотілося. Чесно.

Купував в Епіцентрі. Обійшовся у 1800 грн. На місці. Гарантія іт.д. Якістю задоволений. Дитина грається (я також) :).

Ще докуплю чохол. Бо задня стінка біла і марка. (мабуть, єдиний мінус).

Поруч був Globex GU903C за 2000 грн. Різниця між ними - наявність БлюТуз-а у останньому. І все.

Буду тестити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли обирав планшет, ходив в "ШОК". Там в асортименті аж 3 (три) моделі планшетів. Один на Windows 7. Продавець так його розхвалював. ЩО аж капєц. Що туди можна поставити будь-яку програму! Все, що завгодно. А ці на Андроїді - то не те.. То шост із ряда вон. Та, кажу, знаю, я і про Він7 (вінда, як вінда) і про андроїд. Що той самий Лінукс... Коли виходив із торг. залу, чув за спиною фразу "Ви чули, хлопці, (зі сміхом) виявляється Андроїд - це Лінукс!"...

Якщо ти, хлопче, це читаєш - то вивчи матчастину - і не позорся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граюсь зараз з Nexus 7, налаштовую. Купив для подарунку.

Щось вау-ефекту немає зовсім... Передумав собі планшет купувати, не знаю коли і де я його використовувати буду.

В ігри практично не граю, фільми маю час тільки вдома дивитись, але для цього монітор комп'ютера є.

Можна текстовий матеріал для роботи закинути, але з цим успішно справляється PocketBook.

GPS річ хороша, але більше підходить для телефону, та й для карт Google інтернет потрібен, а тут немає ні слота для сім-карти, ні 3G модуля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив дитині в подарунок на День народження планшет. Таки Impression. ImPad 9703.

Шукав і обирав довго. Китайця не дуже хотілося. Чесно.

Купував в Епіцентрі. Обійшовся у 1800 грн. На місці. Гарантія іт.д. Якістю задоволений. Дитина грається (я також) :).

Ще докуплю чохол. Бо задня стінка біла і марка. (мабуть, єдиний мінус).

Поруч був Globex GU903C за 2000 грн. Різниця між ними - наявність БлюТуз-а у останньому. І все.

Буду тестити.

цікаво, всетаки для дитини чи для себе? ну невраховуємо те що ми теж до таких речей - як діти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ось цей краший по ціні та якості -http://notix.com.ua/shop/notebook/tablets/planshetnyj-pk-asus-memopad-me301t-me301t-1b070a/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ось цей краший по ціні та якості -http://notix.com.ua/...me301t-1b070a/]

Якщо вже брати цю цінову категорію, то кращий варіант nexus 10

http://aukro.ua/nexu...3232197351.html

Як користувач можу підтвердити, що nexus кращий вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За GoClever пишуть що до айпеда не до тягує але своїх грошей коштує)))

А взагалі Во каласна цяцька але судячи по ціні її меншого брата то планшет буде мати цінник рівноцінний вертольоту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За GoClever пишуть що до айпеда не до тягує але своїх грошей коштує)))

Де саме пишуть? Бо хотів почитати за GoClever, але крім відеооглядів нічого не знайшов, та й тих не густо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутив я в руках ті планшети. Особисто мені він ні до чого, маю телефон на андроїді, дві сімки, 4,3 дюйми екран, розмови, інтернети, ел пошта, офіс, жпс, книжку почитати, фільм в дорозі подивитися, іграшку пограти, сервака віддалено підстроїти - цілком вистачає. Таке саме з більшим екраном без можливості дзвонити - не бачу сенсу брати.

А от планшет на вінді, з докстанцією і можливістю використання його як нетбука - оце вже цікаво. Не щупав, поки не купляю, бо дорого, цікаво було б відгуки почути.

UPD. От шось таке б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...