Перейти до змісту

Запрошуємо дітей віком 4-12 років в поні-клуб! 15 км від м. Луцька


ОКСАНАсЛУЦКА

Рекомендовані повідомлення

Запрошуємо дітей віком 4-12 років в поні-клуб! Програма включає в себе: спілкування з маленькими кониками, правила поведінки та догляду за ними, навчання верховій їзді. Ми знаходимося в 15 км від м. Луцька. Будемо раді відповісти на Ваші запитання, за вказаними телефонами. Зустрічаймо весну та літо разом!

eBLka.jpg MWjq3.jpg

GPKd.jpg26A.jpgdRZaY.jpgwAbmM.jpg

Оксана Николаевна

[email protected]

(067)763-01-80, (0332)29-13-09

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А трішки бідьше інформації сюди хіба зашкодить?

Де це? ("15 км від Луцька" так загадково... ;)) Скільки коштує? Скільки по часу займає програма і т.д.

Я думаю, багатьом буде цікаво, але дзвонитимуть одиниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А трішки бідьше інформації сюди хіба зашкодить?

Де це? ("15 км від Луцька" так загадково... ;)) Скільки коштує? Скільки по часу займає програма і т.д.

Я думаю, багатьом буде цікаво, але дзвонитимуть одиниці

15км. від Луцька, по дорозі на Ковель. Так, так звісно, вся інформація згодом, Зараз фізично не вистачає часу усе написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Доброго вечора Танюшка, дякую що інформуєте :_04: Але Вы на разі, у теперешньому часі, не володіїте достовірною інформацією, про територіальне розміщення усіх споруд і територій, тому прошу не надавати не достовірної інформації. Відносно фото ви праві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Доброго вечора Танюшка, дякую що інформуєте :_04: Але Вы на разі, у теперешньому часі, не володіїте достовірною інформацією, про територіальне розміщення усіх споруд і територій, тому прошу не надавати не достовірної інформації. Відносно фото ви праві.

Ну, фото ж такие же устаревшие, как и моя информация. Даже покойный Умка есть на них живой и здоровый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Доброго вечора Танюшка, дякую що інформуєте :_04: Але Вы на разі, у теперешньому часі, не володіїте достовірною інформацією, про територіальне розміщення усіх споруд і територій, тому прошу не надавати не достовірної інформації. Відносно фото ви праві.

А ви володієте, однак соромитесь у теперішньому часі поділитися цією інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот зачем давать такие объявления?Вы ж не наркопритон шифруете!(надеюсь).

Ну напишите все сразу четко и подробно,дайте фото актуальные.Напишите,что такие занятия дают,помимо понтов.

Поражаюсь непрофессионализму наших "бизнесменов".

Это же касается и Вашей другой темы.

Если у Вас не готова информация к подаче,то наверное и не готово само место в 15-ти км от Луцка.

А то как-будтоо на роботу за бугор вербуете.Где-то,стоко-то,там-то.

А это вообще апофеоз

тому прошу не надавати не достовірної інформації. Відносно фото ви праві.

Так права она или врет?)))

Может у Вас там и все красиво,интересно,но когда ж у нас научаться не делать все через ... .

А то заголовок прочитал и обрадовался-Ну,наконец-то у нас чето интересное для деток появилось,а дальше одно разочарование.

Исправляйтесь. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так права она или врет?)))

Не вру я, конечно, просто, нахлынули воспоминания :) (пост №174)

Идея, конечно же, замечательная, и я желаю от всей души удачного ее воплощения и успеха организаторам (не смотря ни на что).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna,

Ну, фото ж такие же устаревшие, как и моя информация. Даже покойный Умка есть на них живой и здоровый.

Танюшка, :_09: Умка жив и здоров! Такой лизун, и лапочка, занимается уже без уздечки, а как танцует, чита-дрита отдыхает :_07:

...я желаю от всей души удачного ее воплощения и успеха организаторам...
Большое Вам спасибо Танюшка! zaHARE, Цікаві у вас порівняння :_07:. Будь ласка подивіться перший пост, там написаний напрямок руху програми. Всі хто зацікавлений, може взяти слухавку та й подзвонити, індивідуально домовитись, враховуючи потреби і бажання саме його дитинки(або діток) Думаю ні в кого немає комплексів відносно спілкування по телефону. Одразу і все запитаєте. Вже ж не перший рік до нас приїзжають дітки з Києва у літній дитячий табір - всі задоволені, більшість з них одразу домовляються про наступний рік. Тому всіх зацікавлених даними темами - ласкаво просимо. Запитуйте, пропонуйте, домовляйтесь - тел: 067 763 01 80 Всім гарного настрою, і частіше посміхатись! Пасха скоро!!! Літо наближається!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 рік потому...

Доброго дня, шановне товариство! Знайти цю тему та написати тут мене надихнув дзвінок, який пролунав кілька днів тому - тато питав, чи працює наш поні-клуб, щоб привезти свого маленького синочка, якому дуже подобаються коники. Я дуже здивувалася, бо точно знаю, що вся інформація, надана мною особисто, була видалена, тому і запитала, де ця людина її знайшла. Два роки назад ми планували організувати поні-клуб на базі кінного клубу "Еквайн", який з дорослого поступово став дитячим! До нас дійсно приїзджали зі всієї України діти, а одного літа було двоє діток навіть з Москви. Кінний табір був сімейного типу, знаходився на моїй території, в лісі, в передмісті Луцька. Але, на жаль, задумка створення поні-клубу поки що не втілена в життя. Кінний клуб наразі теж закритий, а я займаюся тепер іншою діяльністю. Я дуже вдячна всім, хто допомагав нам - різні були часи, цей клуб існував десять років! Діти, які прийшли до нас на самому початку, вже самі стали батьками! Ми так і залишилися великою дружною сім"єю, їздимо разом на відпочинок, гостини один до одного, мандруємо країнами! Кого цікавлять коні - приєднуйтесь, ми часто їздимо на відпочинок в різні місця, де є можливість поспілкуватися з кіньми та прогулятися верхи. Будемо раді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...