Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

ДТП

на стоянці Нова Лінія когось зачепили

на рованцях круто вмазались мерс і ще якась і бус ФВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні, близько 11.45, Рованецька трасса, поворот на Боратин. ІМХО - або водій Черрі /чорного кольору/ обганяв когось в повороті, або входив в той же поворот на високій швидкості, його й на мокрій дорозі знесло в, здається, Омегу Б...Швидкої не було - сподіваюсь, що обійшлося без постраждалих.....Хоча автівки дуже понівечені

post-3660-1221919568.jpg

post-3660-1221919618.jpg

post-3660-1221919671.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в, здається, Омегу Б...
Проїжжав мимо, то була Mazda 626. А чері це мені знайоме - не раз бачив як він на дорозі "чудеса" витворяв!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как я такие посты писал так b0rg удалял их сто старта, видать не согласен был :)

та що з вами поробиш, все одно не допомагає, пишіть вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на перехресті Братського мосту ~ в 13 годині був боковий краш-тест! Суті ДТП я так і не вловив бо спішив проїзджаючи поряд. Два учасника на фото є. Чи був ще хтось мені невідомо.

Фото - як вже вийшло.

post-155-1221933482.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 15.00 на світлофорі по Відродження біля 18-ї школи Самара в'їхала в зад якійсь новенькій сріблястій іномарці (може Fabia, а може й ні - я був трохи поодаль). По водію іномарки було мабуть видно, який він розлючений, бо водій Самари почав від нього втікати... Але потім повернувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за водіння в нетверезому стані потрібно просто розстрілювати. Одним придурком менше, зате менше і небезпека, що він роз'їде мою дитину...

А как поступать с "птенцами Луценко", которые за деньги пьяных отпускают?

Зла от них во сто крат больше! Да и самому министру не до этого - постоянно участвует в выборах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На світлофорі біля Там-Таму сьогодні перед обідом аварія була -- хтось когось догнав. Хто кого я якось не запам'ятав, бо їхав за кермом і був зосереджений на ситуації на дорозі. Пошкодження в обох машин дрібні, нічого страшного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП на Відродження.

Fabia New - vs - Lada Samara

Шкода,дрібні пошкодження,в Жигулів - зачотніші.

Імхо водій ТАЗа провтикав зупинку на світлофорі і вскокнув в зад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода,дрібні пошкодження,в Жигулів - зачотніші.

Якщо мужик на фабії заглянув в свій багажник, то хлопчина попав на нормальні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не бачив десь на минулому тижня mitsubіshi eclipse попала в аварію? Якщо хтось що знає напишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, приблизно коло 12.00. Поворот по Рованецькій обїздній, не доїжджаючи 100м до старого кладовища. Перевищення швидкості. Ніхто не постраждав, але.....Я простояв там, з хлопцями більш як 40 хвилин, і НІХТО не зупинився....Нація, тля((((

post-3660-1222000231.jpg

post-3660-1222000273.jpg

post-3660-1222000326.jpg

post-3660-1222000439.jpg

post-3660-1222000476.jpg

post-3660-1222000682.jpg

post-3660-1222000729.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, близько 11.45, Рованецька трасса, поворот на Боратин. ІМХО - або водій Черрі /чорного кольору/ обганяв когось в повороті, або входив в той же поворот на високій швидкості, його й на мокрій дорозі знесло в, здається, Омегу Б...Швидкої не було - сподіваюсь, що обійшлося без постраждалих.....Хоча автівки дуже понівечені

На жаль постраждалі є - троє в лікарні, у водія Черрі від удару вистрілили(!) легені - можливо врятувати і не вдалося. Інформація від співробітника ДАІ, який оформляв то ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і ще одна інформація від ДАЙців....Сьогодні вранці на Гіркій Полонці сталася ДТП за участтю Рено Кенго і ще чогось, на разі невідомого...Двоє загинуло, ще троє доправлені до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок аварії Мазда 626 - Чері.

Мужик на Мазді мирно собі їхав зі сторони ДПЗ зі швидкістю до 40 км/год (в районі заправки стояли ДАй-шники, ловили на знак та сплошну. Біля повороту на Рованці з повороту на Рованці вискакує Чері, яку починає крутити по дорозі. Ну і докрутило. Всі водії прекрасно знають, що в той славнозвісний поворот входити на швидкості більшій як 60 км/год не рекомендується. А тут ще й в дощ та на слизькій мокрій дорозі... На рахунок водія Чері не скажу, водій мазди та пасажирка попали в лікарню. Водій з незначними пошкодженнями, а от пасажирка тяжче (здається поламані ребра).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто бачив що знову сталося на пр. Волі? Я лише звернув увагу, що утворилася пробка, тролейбуси стояли, марштуртки об'їзджали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і ще одна інформація від ДАЙців....Сьогодні вранці на Гіркій Полонці сталася ДТП за участтю Рено Кенго і ще чогось, на разі невідомого...Двоє загинуло, ще троє доправлені до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості....
Бачив цю ДТП, Кенго перекинулось від удару і лежало на криші, догори дном, а інша машинка(не звернув уваги яка) була сплюснута спереді так, наче мотор увійшов в салон... Ох, ужос!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто бачив що знову сталося на пр. Волі? Я лише звернув увагу, що утворилася пробка, тролейбуси стояли, марштуртки об'їзджали.

Це було в близько першої дня. Мерс догнав якусь тачку (забув уже)... почухав бампер тільки... ніяких вмятин я не побачив. Це було десь посередині між ВНУ і Універмагом в лівому ряду. Правий ряд як завжди зайнятий припаркованими машинами.

Ввечері в 17-45 їхав по пр.Перемоги - теж було ДТП. Чері СК догнала Ніссана. В Чері пів капота , в ніссана права задня частина увігнута.

1062887_bigthumb.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 8 ранку - знову світлофор на Відродження біля 18 школи: стоїть Almera з обвислим заднім бампером і блимає аварійкою. Хто був ззаду, незрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повертався із роботи, десь о 18,30. Застряг у пробці. Розтягнулась від повороту біля історичного до моста.

Думав, що там уже незнати яка аварія! 15-20хв простояв у пробці! А коли під'їхав, то побачив посеред дороги лише 1 машинку(помоєму ОКА якась), де друга поділась - неясно.

Може хтось детальніше розкаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повертався із роботи, десь о 18,30. Застряг у пробці. Розтягнулась від повороту біля історичного до моста.

Думав, що там уже незнати яка аварія! 15-20хв простояв у пробці! А коли під'їхав, то побачив посеред дороги лише 1 машинку(помоєму ОКА якась), де друга поділась - неясно.

Може хтось детальніше розкаже.

дивно, ми там їхали десь о тій же порі. Стояла Шкода-Октавія. Але пошкодженя в неї, вроді, були не значними....

Так... Тільки бампер прибитий....

А ще аварія була на мості на Ковельскій, там стояло однеза другим чотири авто, найбільше не пощастило тим двом, що стояли в середині, побиті і зад машинки і перед. А за ним ще дві "гави", задивились , напевне, на аварію, і один іншого наздогнав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертався ввечері з роботи,приблизно 19:15.

На Чернишевського,поруч з 13ю школою,на перехресті,біля входу до вже екс-гастроному,обгорівша малолітражка.

Замітив як проїжав,вроді як "Ока".

Хтось чув\бачив\знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samhayne, я как раз с моста ехал часов в шесть. та же пробка, с середины моста. как раз напротив остановки стояли машины, вроде ничего опасного. кстати, передо мной с моста ехал красный жигуль-шестерка без стопарей и габаритов, активно тормозил в пол (нервный какой-то), я отстал немного чтобы чего не вышло, но между мной и шохой сразу втиснулся таксист на ланосе. посылаю обоим лучи поноса ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 21.00, знову міст через Стир в напрямку Ковельська - площа Злуки. Видно було дуже погано, машин багато, але як на мене - хтось об щось/когось ударився, невписавшись в поворот на Набережну. а також здалося мені, що паралельно хтось "провтикав" і вилетів в огорожу мосту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...