Перейти до змісту

Харчування велосипедиста


Діма

Рекомендовані повідомлення

Створив дану тему,хочу почути що саме важливе із їжі в велопоходах та покатушках,що саме корисніше із продуктів харчування для велосипедиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банани, сухофрукти, шоколад і солодкий чай, водичка типу Миргородська чи Поляна квасова це якщо на ходу. Під час зупинок можна і ковбаски заточити шматочок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не заголодати... тобто постійно щось жувати... і багато пити.. а розуміння що, коли і в яких кількостях.. прийде з часом.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,що саме корисніше із продуктів харчування для велосипедиста.

мнясо! Правда, Lexx_Giant, ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, допустим, мясо б только и ела, мне ни сладкого, ни булочек не надо, вообще. Но во время педалирования - совсем другое дело. Я бы не стала есть колбаску в пути. Жую вафельки и бананы, на которые, обычно, смотреть не могу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З питва - мінералка(тільки треба вибирати з високою мінералізацією - з потом людина втрачає не тільки воду, але й шалену кількість мінералів, які необхідно відновлювати), чудово вгамовує спрагу. Ще реально допомагає у відновленні сил Пепсі, перевірено. Ну і + великий Снікерс, родзинки. Таблетки аскорбінової кислоти. Взагалі, солодке.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таблетки аскорбінової кислоти

Головне, коли пити Пепсі, не переплутати аскорбінку з Ментос-ом... бо відчуєте таке прискорення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пепси/колой напиться нереально – проверено. только "мотор" потом стучит бешено от лишнего сахара и кофеина :dont: пить лучше именно минералку, добавляя, например, растворимые таблетки Magnesium или витаминные. пол-таблетки на обычную велофлягу, целую не надо – будет слишком наваристо :smile3:

покушать перед дорогой стоит что-то "долгоиграющее", например овсянки с говядиной навернуть. в крайнем случае мюсли на овсяных хлопьях или "multigrain" c цукатами/изюмом – часа 3-4 есть не захочется точно. а дальше по ситуации, сникерсы/марсы я не люблю, они очень быстро "выгорают", лучше уж накупить зерновых батончиков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Смотри не перепутай, Кутузов”))) Ніби ж написав: для спраги - мінералка, для відновлення сил - Пепсі.

Щоб від того ж Пепсі серце почало стукати, треба випити літри півтори, не менше. Фанатизм ніде не вітається.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб від того ж Пепсі серце почало стукати, треба випити літри півтори, не менше. Фанатизм ніде не вітається.)

это не более, чем особенности организма и метаболизм. как работают надпочечники, кислотность желудка и прочие тонкости. а лучше пепси/колу вообще не пить ни под каким соусом. нафига тебе эти пол-кило сахара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличка вирізка: "Глюкоза необходима в первую

очередь для функционирования

мозга, да и вообще всех органов.

Если не вбрасывать в кровь сахар, то тело будет извлекать глюкозу из

протеинов, лишая этих важных

строительных элементов

нуждающиеся в них органы.

Та й щось я сумніваюсь в півкілоцукру в літрі Пепсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ты это Альпинисту или Ярику скажи - нафига им "Соса-Сола" в мультигонках. Да и себе - на кой эти гонки вообще - тонус повысить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й щось я сумніваюсь в півкілоцукру в літрі Пепсі

склад пепсі та коли - палений цукор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь чи то читав чи то вчив на уроках біології в школі, що вуглеводи дуже швидко розчеплюються і давають величезний заряд калорій, тому власне солдатам видають шоколад, на ранок багато хто їсть злаки, тому перед покатушкою до Тохи(мене) за шоколадом і на сніданок мюслі/вівсянака плюс яєшня або творог - це джерело білків, які необхідні при великих навантаженнях на м'язи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь чи то читав чи то вчив на уроках біології в школі, що вуглеводи дуже швидко розчеплюються і давають величезний заряд калорій, тому власне солдатам видають шоколад, на ранок багато хто їсть злаки, тому перед покатушкою до Тохи(мене) за шоколадом і на сніданок мюслі/вівсянака плюс яєшня або творог - це джерело білків, які необхідні при великих навантаженнях на м'язи

Цілком згоден, шоколад, яєшня, творог, і ще й м'ясо - незамінні джерела білків і вуглеводів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нет, не так. нафига тебе быстрые углеводы на покатушке? в первые полчаса-час будет небольшой инсулиновый шок, а потом голодание и в результате общая разбитость на финише. на гонку я еще могу понять, покатался и свободен – обсыхаешь :smile3: а на продолжительные дистанции только "медленные" углеводы, то есть каши, мюсли, хлопья, всякое там овсяное печенье, у которых "период полураспада" 2-3 часа. кто-то еще любит орехи, типа арахиса и шоколада. если с минимумом сахара, то очень даже норм (чёрный шоколад, например)

ps. любимое блюдо перед выездом – мюсли на кефире :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й щось я сумніваюсь в півкілоцукру в літрі Пепсі

цитирую, "Баночка /250 мл/ Колы содержит 39 г сахара, а Пепси — 41 г. Это примерно 7-8 чайных ложек сахара на одну банку!". то есть в литре 164 грамма. не пол-кило, конечно, но намного больше, чем ты себе кладёшь в чай за целый день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ти не враховуєш витрати в організмі цукру на хорошу покатушку. Будь же об'єктивним до кінця, а не лише в одну, свою сторону.

Крім того, певна частина цукру/залишок йде на відновлення енергії людини вже після самої покатушки.

Зі. Yuraul, і закушувати апельсинками\мандаринками)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...