Перейти до змісту

Если шлем портит вашу прическу, или выглядит глупо, не носите его.


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 189
  • Створено
  • Остання відповідь
Яка ж тоді реакція хлопців на дівчат в шоломах?

Така ж, як і без шоломів. Якось не він увагу привертає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто в мене, відчуття поваги це точно, бо по-перше вона піклується про свою безпеку, і друге - велосипед для неї не тільки як засіб прогулянки по парку =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ж тоді реакція хлопців на дівчат в шоломах? ;)

В хлопців реакція на дівчат в облягаючій велоформі. Вони тоді шолом в останню чергу помічають. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось не він увагу привертає ^_^

Навіть якщо він крутяцький? ;)

По темі: інколи "забувала" вдягати шолом, а після чудово падіння із втратою свідомості він більше не "забувається"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В хлопців реакція на дівчат в облягаючій велоформі. Вони тоді шолом в останню чергу помічають. )))

:yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо він крутяцький?

Наскільки він крутяцький може оцінити тільки інший велосипедист, а в нього дівчина у шоломі викличе спершу повагу (як вже писали раніше).

Так що, відповідаючи на Ваше запитання, відповім ствердно - так, навіть якщо він мега-крутяцький ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От-то вже хлопці/чоловіки... Ми вдягаємо модні речі, а ви на них уваги навіть не звертаєте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От-то вже хлопці/чоловіки... Ми вдягаємо модні речі, а ви на них уваги навіть не звертаєте

Чому ж не звертаємо? Звертаємо, але це тільки перший погляд.

Та й більшість з нас (і я в тому числі) ніц не шарить у жіночій моді. Головне щоб гарно виглядало ^_^

А якщо цей шолом ще й правильно захищає ваші прекрасні голівки - то ціни нема ні вам, ні йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Что-то я не особо много могу их вспомнить в Луцке

cb-IMG_5969.jpg

cb-IMG_5993.jpg

Ну і так далі.

А якщо вже дівка вдягнула велоформу, то вона однозначно знає, для чого шолом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень и Флагопробег можешь мне не показывать - потому что навскидку найду сразу кучу "умудрённых опытом" без касок ;)

А в повседневности - и того больше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроде как надели шлем даже самые-самые умудрённые и хочется верить, что надолго :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

невидимий велосипедний шолом по принципу подушок безпеки в машині :) Знайшов, правда, інфу, що він дорогий і одноразовий, але ідея цікава і може мати розвиток в сторону здешевлення

http://science.compulenta.ru/571335/

http://youtu.be/gxBwcPloPBo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вчора гуляв у вас у луцьку, побачив тільки одного в шоломі, в велоодязі нікого, вам там стрёмно кататись так?

сам зиму откатав так RJu0ZLBuUyQ.jpg

і не парився

pi9SGGhlD4s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора гуляв у вас у луцьку, побачив тільки одного в шоломі, в велоодязі нікого,

щось тобі не щастило. А у велооодязі не завжди катаємось. Якось ненормально приходити в офіс на роботу в велотрусах. А в шоломах катають всі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, Зиберс, теперь тоже всегда в шлеме. На какой я ступени относительно тебя подскажи? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odna, було б добре суттєву знижку на шлем робити при покупці вела наприклад.

За 12 років катань (переважно влітку) відбувався лише побитими колінами і ліктями на щастя.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odna, було б добре суттєву знижку на шлем робити при покупці вела наприклад.

За 12 років катань (переважно влітку) відбувався лише побитими колінами і ліктями на щастя.)

Нам эти шлемы не через гуманитарную помощь приходят. Или ваше здоровье нам дороже, чем вам? ;)

Я никогда не падала головой. За всю жизнь ни одного сотрясения. Даже в детстве - только локти и коленки.

Ношение шлема - это не только безопасность - это культура. А в моем случае - дресс-код, политический вопрос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зиберс, тебе шлем не нужен, ты в скафандре. Это все знают, кто тебя видал, или читал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зараз живий, тому що в Карпатах на Яблонецькому перевалі помер мій шлєм. Спасібо тєбе, дарагой! І хоч зараз в мене не лонгус, а рудік - всьо равно ти мені самий кльовий, спочивай з миром!

ЗІ твій осколок в мене досі є, але на цепочці носити якось не комільфо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Просто некоториє стоят на несколько ступеней више, знают и умеют падать и самое главное умеют расчитивать окружающую обстановку і прекрасно владеют 6 чуством.

...а я далее буду с сигаретой в зубах, наушнікамі в вухах і без шлема, бо ОН МНЕ НЕ НУЖЕН

Нету ххх-факторов тогда носіте шлем, но не забувайте що існує помімо голови інші житєво важні органи. Защіта тоже на них єсть - почіму не носім ? Не тот стіль катанія ? Тогда і шлемак вам неда.

...

Я катаю свободно насколько мені позволяє математіка просчітування скоростей, крівих, траєкторй машин і пешеходов + поправка на форсмажорні обстоятельства закриті від огляду зору. На все остальне інтуіция + вожденіє...

Коли велосипедиста збиває автомобіль, то він (велосипедист) вдаряється головою об капот або лобове скло. Якщо при ударі втрачає свідомість, то далі летить наче сопля. В шоломі свідомість не втрачає і може перед падінням згрупуватися. Ось і захист інших органів.

А удар взаді ніяк не "расчитать". Зараз по вулицях і п'яні їздять і смс-ки пишут під час руху...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...