Перейти до змісту

Детские коляски.


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток, хотелось бы узнать Ваше мнение дорогие форумчани, по поводу:

Какую коляску, и где луче купить? В отношении - качества цены, б/у или новая, выскажете свое мнение по этому поводу.

Благодарю за внимание и полезный совет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така сама проблема.

Чекаємо з чоловіком малючка на літо, родичі пообіцяли спрезентувати коляску)

Я вже мало не два тижні риюся в інтернеті, дивлюсь відгуки, характеристики і т.д., і ще буду по Луцьку бігати, дивитись, як і що. Справа в тому, що малючок - перший, багатьох нюансів не знаю - на що звертати увагу першим ділом, і таке інше.

Тому в мене питання, шановні мами й тата: коли ви купували такий транспорт, на чому зупинились? чому саме? наскільки задоволені вибором? де купляли - в місті, чи в інтернет-магазині? чи є якийсь сервіс елементарний у Луцьку до вашого візочка?

Умови у нас - стандартні для 33-го (Соборності, Ветеранів), пандуса в під'їзді нема, ліфт відкривається до 61 см, якщо рукою притримати, дороги - самі знаєте які (то сніг, то лід, то калюжа, то шматка асфальту не вистачає).

Плюс цю всю техніку має бути не дуже напряжно таскати до бабусі через півміста у маршрутці.

А то у мене голова вже обертом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому також багато часу приділяли пошуку...на ринку, в інтернет магазинах...було перечитано багато форумів і відгуків...наперед не купляли......а коли прийшов час, тоді за 10 хв на ринку була куплена iZacco Z5 (порадив продавець) і чесно кажучи, а ні разу не жалкували (купляв я її без дружини)....вага не велика, гарна, можливість встановлення і люльки і возика в дві сторони.....надувні колеса....6 амортизаторів....легко складається/розкладається...ціна на той час - 2700 грн. Одним слово, чудовий був вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет фирм не буду конкретизировать, понятно, что чем дороже, тем коляска удобнее( я не говорю про бешено дорогие коляски, но и совсем дешевую брать не стоит). Если нет финансовой возможности, лучше купить из тех колясок, что были подороже, только б/у. Обе наших коляски, первая была трансформер люлька+прогулка, вторая прогулка, были трехколесными. Очень удобно, особенно если нужно втиснуться в лифт или в маршрутку.И еще, что я считаю, обязательно из-за состояния наших тротуаров и дорог, должны быть большие резиновые колеса, именно большие.Когда вижу мамочек с колясками где маленькие колесики, мне их жалко, коляска просто не может проехать по колдобинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

берите чем полегче и если детки летние, то на ткань обратите внимание, например есть льняные. У подруги Anmar Marsel Len - очень хвалит, а еще все очень любят Tutis Zippy за легкость и маневреность. А если для частного дома то лучше чем Roan Marita для малыша в средней ценовой категории наверное нет - она самая удобная, просторная и изумительно мягко едет. Лучше купить в луцких интернет магазинах - гривен 200-500 сэкономите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була Андрокс 2011 року - переваги : легенька (сама носила на 3 поверх. коли ліфт не робив) простора люлька (в мене малий довгенький був і ріс швидко тож для мене даний фактор був важливий), гарно закривалася(ніде нічого не задувало), ручка складалася, тож в ліфт входили без питань, колеса були надувні з амортизаторами, задні великі і широкі, передні менші з фіксаторами (бо так крутилися навколо осі), велика корзина, сумка, дощевик та москітна сітка в комплекті. З мінусів: в прогулці не сподобався чохол на ніжки (кріпився за ручку, тож по факту нічого крім ніжок не прикривав). Ціна на той час 2300, бачила нові моделі цієї серії - значно вдосконалені від попередніх, тож якщо дивитися в співвідношенні ціна-якість дуже гарний варіант. З дорожчих дуууже подобається Х-Lander і по функціональності і по практичності, але для нас вони були б малуваті, бо дуже компактні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ікс-ландер. це жах! я зиму дома просиділа бо знести немогла і ше амортизація ніяка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ікс-ландер. це жах! я зиму дома просиділа бо знести немогла і ше амортизація ніяка

Ну вони теж є різні, в моєї подруги дуже гарна модель і легенька і з амортизаторами все гуд, але дуже вже компактна, ми б в люльці і прогулці не виїздили б стільки як в своєму андроксі, малий би не мав куди ноги подіти, а вони і досі їздять, хоча мають ще окремо прогулку з дорогих моделей, але вона не така зручна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж вже доволі довго вибираю.... Можливо підкажете конкретну модель і де краще брати? І взагалі, яка, на вашу думку, "коляска" (укр. - візок :) )

краща: 2 в 1 чи трансформер?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю ось таку GB01B+CS411 Goodbaby детская коляска трансформер с автолюлькой http://www.geoby.com.ua/stroller-transformer/gb01b-cs411.php

зручна легка, ну і дуже маневренна,

за рахунок передніх не зафіксованих коліс можна управляти однією рукою.

заїжджає в ліфт, задні колеса накачуються, велика корзина знизу.

+автокрісло.

можна міняти напрям руху, щоб спереду великі чи малі колеса були, +перекидна ручка,

+можна їхати по снігу якщо спереду великі колеса іде плавно і мягко.

продаю, розовий колір.

gb01-820---1.jpggb01-820-.jpggb01-820.jpggb01-820---.jpg

gb01-820---2.jpggb01-820---6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні майбутні мамочки, моя вам порада - не полінуйтеся і походіть по базарі/магазинах особисто, щоб можна було попробувати повозити, глянути на матерію, роздивитися всі деталі калясок і обов"язково спробувати підняти , бо не скрізь правда пишеться про вагу, бо возитися з ними вам і те, що зручне чи практичне одному, може непідходити іншому, тому порад можна давати безліч, але основне це легкість, надувні великі колеса і амортизація, запишить моделі і ціни і звірите з цінами в інеті і тоді вирішіть де будете купувати. В мене наприклад ручка не перекидалася, треба було саму люльку переставляти і мені здавалося що це не дуже зручно, а от в знайомої була перекидна і вона хотіла таку як в мене, бо їздити з малими колесами ззаді не зручно, особливо виїжджати на бровку. Як варіант вийдіть в парк чи до школи, де гуляють найбільше мамочки, знайдіть модель яка візуально вам до душі і попросіть повозити (думаю ніхто заперечувати не буде), розпитайте як завозять/виносять і чи легко переться (це правда більше для прогулок) і де купували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую) поброджу ще, справді, у скверику за ЗАГСом. Може, якраз знайдеться щось ідеальне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ліфт+маршрутки то обов"язково легку і невелику. Бажано щоб колеса були зйомні (відмивати багно простіше) і накачувані насосом. Також зверніть увагу щоб легко було складати-розкладати, 1 рухом, зважайте що інколи проситимете сторонніх людей це зробити, то щоб довго не пояснювати. Чим простіше механізм складання тим довше він прослужить і тим менше його треба буде обслуговувати.

маю ось таку GB01B+CS411 Goodbaby детская коляска трансформер с автолюлькой http://www.geoby.com...gb01b-cs411.php

Користувались схожою коляскою цього виробника (Корея), відслужила вірою і правдою, в непаганому стані віддали родичам в село то ще там по бездоріжжю відслужила іншій дитині. Може й досі на ходу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз катаємось на такій Silver Cross Sleepover Deluxe Classic Pearl. Дуже задоволені, місця в ній для малого більше, ніж достатньо. Прохідність по наших вулицях нормальна, правда не скажу, що вона легка, але в користуванні досить ергономічна. Купували нову в магазині по дуже гарній знижці, а так ціна "кусається".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вдруг в тигресах надивитесь то там здається при наявності свідоцтва про народження дитинки на протязі 10 днів можна буде калясю купити з 15% знижкою - в результаті вийде ціна інет-магазину напевно, або по 13х числах в них 13% знижки.

Або в цих на сайті, але там не оновлено і треба про конкретну ціну дзвонити питати: http://navolyni.com/projekt.php?projekt=kolyaski&m=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз катаємось на такій Silver Cross Sleepover Deluxe Classic Pearl. Дуже задоволені, місця в ній для малого більше, ніж достатньо. Прохідність по наших вулицях нормальна, правда не скажу, що вона легка, але в користуванні досить ергономічна. Купували нову в магазині по дуже гарній знижці, а так ціна "кусається".

У каждого свой вкус, но за такую цену, можно выбрать коляску намного комфортней в эксплуатации, и очень хорошего качества.

С нашими дорогами :0152: нужна хорошая ходовая, в первую очередь, и не поворачиваемые колеса это минус:( во вторых габариты, это хорошо если у Вас частный сектор. А как в квартиру попасть с такой коляской :0162: да еще и женщине. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У каждого свой вкус, но за такую цену, можно выбрать коляску намного комфортней в эксплуатации, и очень хорошего качества.

С нашими дорогами :0152: нужна хорошая ходовая, в первую очередь, и не поворачиваемые колеса это минус :( во вторых габариты, это хорошо если у Вас частный сектор. А как в квартиру попасть с такой коляской :0162: да еще и женщине. :0157:

Чесно кажучи колеса, що повертаються зручні для маневрування на рівній поверхні, а по наших ямах - недуже (в багатьох мам ламалися), тож всеодно прийдеться фіксувати, крім того з чотирьма однаковими колесами легко виїжджати по східцям, непіднімаючи каляски. а от з тими що крутяться так не получиться (я носила в руках) і не тому, що вони крутяться, а тому що менші і стоять на меншій ширині ніж задні. Але хай вирішує дружина, що для неї буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи колеса, що повертаються зручні для маневрування на рівній поверхні, а по наших ямах - недуже (в багатьох мам ламалися), тож всеодно прийдеться фіксувати, крім того з чотирьма однаковими колесами легко виїжджати по східцям, непіднімаючи каляски. а от з тими що крутяться так не получиться (я носила в руках) і не тому, що вони крутяться, а тому що менші і стоять на меншій ширині ніж задні. Але хай вирішує дружина, що для неї буде краще.

я особисто заносив з дитиною беручи коляску за ручку, вага невелика. жінка спускалася на задніх великих колесах.

все було ідеально, да і центр ваги був низько і приходився більше на задні колеса, тому на ямах передні колеса просто проскакували не заважаючи руху. а і ще на передніх колесах були маленькі амортизатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто заносив з дитиною беручи коляску за ручку, вага невелика. жінка спускалася на задніх великих колесах.

все було ідеально, да і центр ваги був низько і приходився більше на задні колеса, тому на ямах передні колеса просто проскакували не заважаючи руху. а і ще на передніх колесах були маленькі амортизатори.

Спуститися то можна, а винести? Не кожна жінка підніме каляску з дитиною і винесе по сходах, а чоловік здебільшого на роботі протягом дня, тому нехай жінка вирішує, що для неї буде легшим - нести в руках чи помаленьку виїжджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто заносив з дитиною беручи коляску за ручку, вага невелика. жінка спускалася на задніх великих колесах.

все було ідеально, да і центр ваги був низько і приходився більше на задні колеса, тому на ямах передні колеса просто проскакували не заважаючи руху. а і ще на передніх колесах були маленькі амортизатори.

Спуститися то можна, а винести? Не кожна жінка підніме каляску з дитиною і винесе по сходах, а чоловік здебільшого на роботі протягом дня, тому нехай жінка вирішує, що для неї буде легшим - нести в руках чи помаленьку виїжджати.

так ніби до ліфта там пару сходинок і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніби до ліфта там пару сходинок і все...

Так, за умови що він є в будинку і працює постійно :_04: . А з власного досвіду можу сказати, що тих 7-8 сходинок не так легко подолати (це при вазі каляски 11 -12 кг) + вага дитини+пару кг в корзині. За півтора року такого носіння каляски я вкінці зірвала спину і наростила немаленький біцепс :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чотирьма однаковими колесами легко виїжджати по східцям, непіднімаючи каляски. а от з тими що крутяться так не получиться (я носила в руках)

Ви маєте на увазі східці, чи пандус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чотирьма однаковими колесами легко виїжджати по східцям, непіднімаючи каляски. а от з тими що крутяться так не получиться (я носила в руках)

Ви маєте на увазі східці, чи пандус?

Мала на увазі східці, а на пандусі (якщо він зроблений з двох колійок) ви взагалі не виїдете каляскою з колесами, що обертаються, бо ширина між передніми менша від ширини між задніми.колесами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...