Перейти до змісту

У Швейцарії відкрили спеціальне кафе для велосипедистів


Basil

Рекомендовані повідомлення

У Швейцарії відкрили спеціальне кафе для велосипедистів

У рамках державної програми

Відтепер власникам двоколісних коней не доведеться розставатись зі своїм транспортом, аби випити чашку кави чи перекусити, пише adme.ru.

velo.jpg

7650305-R3L8T8D-600-149449_347592005342118_1068704337_n.jpg

7650355-R3L8T8D-600-483675_347591995342119_874624368_n.jpg

http://ipress.ua/ljl...stiv_18350.html

http://www.adme.ru/d...elokafe-486855/

прикольно. коли ми доростем до такого?

як вам ідейка для теми: http://board.lutsk.ua/topic/95592-neshodavno-vdkrit-zakladi-harchuvannja-v-luck/page__st__540?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з технічної точки зору такі стойки біля летнічка зробити взагалі не проблема, конструкція проста як двері, за таке хіба шо архітектура може трохи "покохати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кафешок нам і так вистачає.)))

Нам би велодоріжок хоч трішки, для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кафешок нам і так вистачає.)))

Нам би велодоріжок хоч трішки, для початку.

Дороги хоча-б зробили...

Що вже там про велодоріжки казати... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, нічого спільного з велоінфраструктурою, чистий і файний маркетинг.

Безусловно. Нам просто этот факт интересен еще и тем, что в очередной раз, демонстрирует, что у них там велосипедист не нищеброд, что путается под ногами, а вип-клиент. Маркетологи делают на него ставки.

А велодорожки и стоянки лично моей велосипедной бродяжьей душе противны. Они нужны мне как гражданину. Потомучто хочу, чтобы моя страна была цивилизованная и гуманная. Велоинфраструктура неотъемлемое условие в таком государстве, как и социальные программы, приюты для бездомных животных, чистые улицы, целые дороги и прочие нормальные вещи.

Когда у нас появятся велодорожки, это будет признаком того, что не совсем пропащая наша родина и что-то делается для людей и людьми же.

Так что, велодорожки нам всем нужны, даже тем, кому они совсем ни к чему. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки у нас людей на велосипедах? 100 чоловік?

Зимою їздять може й 100. А влітку більше в рази. І було б ще більше, якби була нормальна велоінфраструктура. І було б чим дихати в місті. А то ці пузаті дяді на машинах, якби могли, то б і дівкам між ноги на машині заїжджали.) Через дорогу лінуються перейти, їдуть. А на те, що в їхніх же дітей в легенях за літо по кілограму сажі збирається, глибоко наср@ть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки у нас людей на велосипедах? 100 чоловік?

Даже если б и 50. Они что - не люди? Или вы большевик? Кого больше - тот прав, а кто в меньшенстве, тот, вообще, не нужен...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки у нас людей на велосипедах? 100 чоловік?

Даже если б и 50. Они что - не люди? Или вы большевик? Кого больше - тот прав, а кто в меньшенстве, тот, вообще, не нужен...

мені вас шкода, що ви настільки однобоко думаєте

я наприклад шукаю ідеї куди вкласти кошти, якщо б велосипедистів було досить багато, можливо б був сенс в такому кафе й Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені вас шкода, що ви настільки однобоко думаєте

я наприклад шукаю ідеї куди вкласти кошти, якщо б велосипедистів було досить багато, можливо б був сенс в такому кафе й Луцьку

Я может и примитивно думаю, но вы тоже не читаете, что мы пишем. Вложите деньги во что-нибудь полезное. А такие кафе, пока что, и вам, и нам - не пришей к... *** рукав. :)

пс: А то, что вы думаете, что в Луцке 100 велосипедистов, говорит о вас, как о человеке с, по меньшей мере, пробелами в математике :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені вас шкода, що ви настільки однобоко думаєте

я наприклад шукаю ідеї куди вкласти кошти, якщо б велосипедистів було досить багато, можливо б був сенс в такому кафе й Луцьку

Я может и примитивно думаю, но вы тоже не читаете, что мы пишем. Вложите деньги во что-нибудь полезное. А такие кафе, пока что, и вам, и нам - не пришей к... *** рукав. :)

вело доріжку, звичайно, можна будувати, але чи наш люд буде платити, будують на халяву ті що мітять в депутати

тому краще об'єднайтесь з нац. альянсом ( чи як їх там, назви точно не пам'ятаю, але вони завжди задоволені) та покричіть під мерією, що вам треба))) Можливо пан мер й щось зробить

самому смішно з того, що написав)))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інвестуй в себе. купи нормального байка і катай якомога більше. потім зекономиш на лікуванні.

І фатит парити мозк. не знаю в радіусі 100 км жодної людини, яка шукає приватного інвестора для будівництва велодоріжок. з ким ти говориш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...