Перейти до змісту

Жахлива ДТП на зупинці у Дніпропетровську


Linark

Рекомендовані повідомлення

а як тобі обгін по праву сторону?

в аварії 2 придурка 1) це нісан який хотів просточити

2) це бмв яка теж кудись спішила і також хотіла проскочити.

в ітозі багато жертв. але всетаки мені здаєтся більше винна БМВ, бо по відео неможна точно сказати де вона появилась, не видно (увімкненні фари то не БМв) тому важко щось говорити

Який обгін??? Читайте ПДР. ІМХО - більша вина джипа.

І ще не розумію, якого ..я джип починав маневр розвороту/повороту не з крайньої лівої смуги, а десь з середини дороги? Це може бути причиною, чому він і не помітив бмв, бо звідти погано проглядалася зустрічна смуга.

джип почав спокійно виїжати бо БМВ ще не було, це добре замітно було на другому ролику. ну да по вашим словам швидкість БМВ тут не грає ролі ,"головне що джип повертав до себе у двір на зелене світло коли не було машин".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

джип почав спокійно виїжати бо БМВ ще не було, це добре замітно було на другому ролику. ну да по вашим словам швидкість БМВ тут не грає ролі ,"головне що джип повертав до себе у двір на зелене світло коли не було машин".

ЯК ЦЕ "НЕ БУЛО"?!! :_09:

post-8369-0-34760600-1363809933_thumb.jp

post-8369-0-77306800-1363809935_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

джип почав спокійно виїжати бо БМВ ще не було, це добре замітно було на другому ролику. ну да по вашим словам швидкість БМВ тут не грає ролі ,"головне що джип повертав до себе у двір на зелене світло коли не було машин".

ЯК ЦЕ "НЕ БУЛО"?!! :_09:

тобто в полі зору)) якось так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій BMW 5 просто хотів врятувати машину, а получлося то що получилося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

джип почав спокійно виїжати бо БМВ ще не було, це добре замітно було на другому ролику. ну да по вашим словам швидкість БМВ тут не грає ролі ,"головне що джип повертав до себе у двір на зелене світло коли не було машин".

ЯК ЦЕ "НЕ БУЛО"?!! :_09:

тобто в полі зору)) якось так)

вибач, але і це не так. В полі зору БМВ теж була. А от ДЕ той зір був - оце вже інша справа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій BMW 5 просто хотів врятувати машину, а получлося то що получилося...

Це трьошка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій BMW 5 просто хотів врятувати машину, а получлося то що получилося...

Це трьошка

Може бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ось тато (водій з багаторічним стажем) сказав сьогодні що винуватим зроблять все ж водія нісана, тому що швидкість бмв навряд докажуть.

якщо зі швидкістю ще можна маніпулювати, то з небезпечним поворотом все однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи не водій, але не можу зрозміти: невже ПДР дозволяє поворот, такий який був на відео на зелене світло світлофора? Фактично водій джипу почав поворот через полосу, по якій йде рух, і по якій летіла беха вбивця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи не водій, але не можу зрозміти: невже ПДР дозволяє поворот, такий який був на відео на зелене світло світлофора? Фактично водій джипу почав поворот через полосу, по якій йде рух, і по якій летіла беха вбивця

:) ну якщо не водій і не знаєш ПДР, то для чого позоритись? ;) Почитай спочатку ПДР, а тоді вже "5 копійок" ;) (не для образи)

Саме так і дозволяють. Але вони ще й кажуть, що спочатку потрібно пропустити транспорт, що їде назустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи не водій, але не можу зрозміти: невже ПДР дозволяє поворот, такий який був на відео на зелене світло світлофора? Фактично водій джипу почав поворот через полосу, по якій йде рух, і по якій летіла беха вбивця

:) ну якщо не водій і не знаєш ПДР, то для чого позоритись? ;) Почитай спочатку ПДР, а тоді вже "5 копійок" ;) (не для образи)

Саме так і дозволяють. Але вони ще й кажуть, що спочатку потрібно пропустити транспорт, що їде назустріч.

ага) а не летить як БМВ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи не водій, але не можу зрозміти: невже ПДР дозволяє поворот, такий який був на відео на зелене світло світлофора? Фактично водій джипу почав поворот через полосу, по якій йде рух, і по якій летіла беха вбивця

:) ну якщо не водій і не знаєш ПДР, то для чого позоритись? ;) Почитай спочатку ПДР, а тоді вже "5 копійок" ;)

Взагалі то я просто спитав у таких крутих спеців як Ви чи ще хтось! Я не вважаю що я позорюсь коли чогось не знаю, і при цьому я питаю про те що не знаю! Ви, водії, повинні враховувати те що, керуючи машиною вагою від 1 до декілька тонн, несете відповідальність за все те що коїте на дорогах!

Не спорю що і пішоходи часто бувають неправі і їх також потрібно карати.

:) ну якщо не водій і не знаєш ПДР, то для чого позоритись? ;) Почитай спочатку ПДР, а тоді вже "5 копійок" ;) (не для образи)

Саме так і дозволяють. Але вони ще й кажуть, що спочатку потрібно пропустити транспорт, що їде назустріч.

Дякую за відповідь, буду тепер знати що переходячи дорогу на перехресті на зелене світло для пішоходів можна потрапити під колеса машини яка повертає так як на відео вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ну якщо не водій і не знаєш ПДР, то для чого позоритись? ;) Почитай спочатку ПДР, а тоді вже "5 копійок" ;) (не для образи)

Саме так і дозволяють. Але вони ще й кажуть, що спочатку потрібно пропустити транспорт, що їде назустріч.

Дякую за відповідь, буду тепер знати що переходячи дорогу на перехресті на зелене світло для пішоходів можна потрапити під колеса машини яка повертає так як на відео вище

ПДР зобов'язують при повороті пропускати пішоходів, які переходять дорогу, на яку повертаєш...

але саме так, попасти під колеса можна БУДЬ-ДЕ і БУДЬ-КОЛИ... хоч ти і будеш правий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... що спочатку потрібно пропустити транспорт, що їде назустріч.

ага) а не летить як БМВ)

10.4. ...

Водій, що виконує поворот ліворуч або розворот поза перехрестям з відповідного крайнього положення на проїзній частині даного напрямку, повинен дати дорогу зустрічним транспортним засобам, а при виконанні цих маневрів не з крайнього лівого положення на проїзній частині - і попутним транспортним засобам.

вибач, але тут не сказано, що одним потрібно давати дорогу, а інших таранити, летять вони чи повзуть...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов на форум Дніпропетровська. Вже 104 сторінки накатали. По розташуванню бігборда визначили що швидкість бмв була не менша 140 км. Ще цитують правила які доводять вину бмв.

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості

руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також

особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу,

щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати

ним.

12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку

водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити

заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу

або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

Схиляються до думки що ніссан в дтп попав по ротозійству а бмв спричинило цю аварію, і основна вина бмв в тому що це вона людей подавила. Без летального закінчення ніссан був би крайнім, а так внаслідок необережних дій водія бмв саме це авто спричинило смерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР зобов'язують при повороті пропускати пішоходів, які переходять дорогу, на яку повертаєш...

але саме так, попасти під колеса можна БУДЬ-ДЕ і БУДЬ-КОЛИ... хоч ти і будеш правий...

Ну да, ну да. Десь в неті бачив картинку про те що "пішоход, коли гинеш на пішоходному переході знай що ти був правий!" Єдине що доказувати це вже будеш Господу.

Чесно кажучи не уявляю як тут можливо захистити людей від таких машин вбивць, які зносять все на свому шляху... хіба що якіїсь залізобетонні відбійники ставити біля зупинок, щоб машина фізично не могла влетіти на зупинку, як це трапилось у Дніпропетровську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов на форум Дніпропетровська. Вже 104 сторінки накатали. По розташуванню бігборда визначили що швидкість бмв була не менша 140 км. Ще цитують правила які доводять вину бмв.

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

Схиляються до думки що ніссан в дтп попав по ротозійству а бмв спричинило цю аварію, і основна вина бмв в тому що це вона людей подавила. Без летального закінчення ніссан був би крайнім, а так внаслідок необережних дій водія бмв саме це авто спричинило смерть.

Та то все так, але ж, я вже писав, - вину БМВ довести в суді важко... А при хорошому адвокату через декілька років судотяганини взагалі виправдають за відсутністю доказів злочину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от переглянув ще раз відео

На 0.21 секунді ніссан розізджається з авто яке виїхало зліва, мені чомусь здається що воно їхало на червоний сигнал світлофора і відволікало увагу ніссана. 0.23 - все закінчилось. Дві секунди оцінити ситуацію і встигнути загальмувати.... І давайте подивимось на тітку з стальними нервами яка перейшла дорогу. Мені здається, вона перед цим переходила вулицю в яку мав повертати ніссан, можливо він і на неї теж відволікся, а боковим зором на такій швидкості попробуй побач ту беху. За дві секунди розїхатись з авто, оцінити ситуацію навпроти по 4 полосах, вирахувати маршрут поміж пішоходів в полі зору, побачити беху і встигнути зманеврувати....

Та то все так, але ж, я вже писав, - вину БМВ довести в суді важко... А при хорошому адвокату через декілька років судотяганини взагалі виправдають за відсутністю доказів злочину...

та в нашій державі вже любому рішенню суду не здивуєшся. Може це навіть і Тимошенко винна, вона ж з тих країв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... За дві секунди розїхатись з авто, оцінити ситуацію навпроти по 4 полосах, вирахувати маршрут поміж пішоходів в полі зору, побачити беху і встигнути зманеврувати....

Так! Саме так! Оце і є - бути водієм! Це обов'язок водія! Бачити все, враховувати все, передбачати все! і ПЕРЕСТРАХОВУВАТИСЬ!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё раз в теме появится оверквотинг - создавший его будет сутки читать форум молча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто правий, а хто ні має вирішити суд і комісія.

ви б краще звернули увагу на інше-по інтернету видаляють відео аварії. перше відео в темі не працює. схоже, готуються зам'яти справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.мда...

я хотів би перечитати коментар хоч когось із Вас, панове, з ким в майбутньому погодиться би суд...

п.с. много текста. наш суд самый гуманный суд в мире. а гуманность в гривне (хотя нет, в долларе). главное чтоб было кому показать эту гуманность...

п.с.с. а разве мажоры ПДД читали? что вы обсуждаете? Кто не прав или кто не прав согласно суда?

п.с.с.с. погибли люди... мать и сын (в часности). а вы спорите кто прав. НЕ СОВЕРШАЙТЕ НИКТО ТАКОГО! НИКТО У КОГО ЕСТЬ МАШИНА. отцу и мужу не будет легче кто прав а кто нет... он потерял жену и ребенка! Вы рассуждаете, он должен с этим жить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б краще звернули увагу на інше-по інтернету видаляють відео аварії. перше відео в темі не працює. схоже, готуються зам'яти справу.

можливо тому що відео надто жорстоке? навіщо це взагалі грузити на ютуб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б краще звернули увагу на інше-по інтернету видаляють відео аварії. перше відео в темі не працює. схоже, готуються зам'яти справу.

можливо тому що відео надто жорстоке? навіщо це взагалі грузити на ютуб?

напевно Ви праві. краще таке відео зберігати в архівах МВД, СБУ та прокуратури... певно вони краще знають з якою швидкістю рухались легковики (а мо й більше - бачили все самі), а тим більше простому люду нема чого втручатись у справи органів!.. видалимо всі жорстокі ролики з ютуба (адже це ж певно останній рубіж де їх можна розмістити простому користувачу, нерахуючи власних хостингів). Тож видалимо все з ютуба - і будемо жити краще... майже як у 60.. будемо новини по радіо слухати.. в 60 точно нічого жорстокого по радіо не було (наскільки мені відомо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с.с.с. погибли люди... мать и сын (в часности). а вы спорите кто прав. НЕ СОВЕРШАЙТЕ НИКТО ТАКОГО! ...
- КАКОГО? от якраз саме це ми й обговорюємо, щоб зрозуміти ЩО не треба було робити, чи ЩО потрібно було робити.

А тому батькові і чоловіку, слідуючи твоєю логікою, все одно, обговорюємо ми це чи ні.

P.S. і якщо вже бути таким правильним, то не "п.с.с." і "п.с.с.с.", а "п.п.с." і "п.п.п.с." ;)

А поведінка тієї баби, що в момент аварії готувалась перейти і з байдужістю продовжила це після лиха, мене вбила... Ну хоч би мобілку дістала швидку викликати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...