Перейти до змісту

Жахлива ДТП на зупинці у Дніпропетровську


Linark

Рекомендовані повідомлення

та ладно, БМВ ж на не на 1-й космічній рухалась,максимум 120 км/год,

а тебе це несмущає? в місті 120?

дай джип повертав повільно, несказавби що вилітав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

спеціалісти-експерти-криміналісти, блін, ви ще розкажіть які травми отримали люди, по відео з реєстратора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно, БМВ ж на не на 1-й космічній рухалась,максимум 120 км/год,

а тебе це несмущає? в місті 120?

дай джип повертав повільно, несказавби що вилітав

Про своє ставлення до перевищення швидкості в місті я написав вище.

і можливо краще би він вилітав, можливо водій БМВ пішов би вліво, а так я думаю водій БМВ надіявся на те що джип загальмує,а не просто зажене його на зупинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціалісти-експерти-криміналісти, блін, ви ще розкажіть які травми отримали люди, по відео з реєстратора.

смертельні....((

та ладно, БМВ ж на не на 1-й космічній рухалась,максимум 120 км/год,

а тебе це несмущає? в місті 120?

дай джип повертав повільно, несказавби що вилітав

Про своє ставлення до перевищення швидкості в місті я написав вище.

і можливо краще би він вилітав, можливо водій БМВ пішов би вліво, а так я думаю водій БМВ надіявся на те що джип загальмує,а не просто зажене його на зупинку

в мене досвід за рулем дуже маленький але навіть я вже знаю що на дорозі треба надіятись тільки на себе..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціалісти-експерти-криміналісти, блін, ви ще розкажіть які травми отримали люди, по відео з реєстратора.

це просто думки і бачення ситуації, що трапилась.. не більше..

в мене досвід за рулем дуже маленький але навіть я вже знаю що на дорозі треба надіятись тільки на себе..

і не тільки.. водій ще й має думати і за інших учасників дорожнього руху (враховувати їхні дії на дорозі і все таке).. без цього ніяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціалісти-експерти-криміналісти, блін, ви ще розкажіть які травми отримали люди, по відео з реєстратора.

Тут всі, здається, просто висловили свої думки по даній ситуацї, і ніхто не навязує свою "спеціалістську-експертно-криміналістичну думку"

і не "лікує" по фотографії.

з.і і можливо хтось,глянувши на наслідки банального перевищення швидкості в місті і почитавши коментарі, почерпне хоч краплину з цього, і буде думати коли наступає на "газ".

я теж "літав" до першої аварії, і після розбитого носа і коліна, я зрозумів які наслідки можуть бути навіть при швидкості в 40 км\год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО однозначно винуватця встановити важко. Головна причина - перевищення швидкості "бехою". Але якщо вона не вилетіла з-за авто з реєстратором або там нема повороту (за спиною реєстратора), то і водій джипа не "стерильний".

Жаль, дуже жаль, ні в чому не винних людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене в першому повідомленні було сказано вірно: винуваті обидва водії, ступінь їх вини вияснить слідство. Нісан не пропустив, бмв йшов на взліт. Водій бмв вже наче не пацан, а алементарного відчуття страху немає.

Людей дуже шкода, уявіть собі хоча б на мить чоловіка в якого 2 придурки забрали життя найблищих йому людей! І цим ... ще жити? От чому відмінили смертну кару???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження що людина коли купляє BMW автоматично стає ідіотом, парадокс, вони не їздять а літають, правил для них взагалі не існує ні дорожних ні моральних, дружина розповіла що на переході її з сином ледь не переїхав виродок на бесі, а якби вона не зреагувала і не зупинила сина вчасно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїш собі на зупинці, думаєш який сьогодні чудовий день і БАЦ, тебе розмазало по зупинці. Люди напевно навть не встигли зрозуміти що сталося. Всесвіт достобіса жорстокий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для автомобиля Nissan: нарушение пдр => мех. повреждения;

Для автомобиля BMW: нарушение пдр => мех. повреждения => летальный исход!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут на ЯПі хтось написав що при розгляді справи є 2 вислови: причина дтп (нісан) і наслідки дтп (бмв).

Ще писали що бвм був не помітний із-за кольору, що наче він зливається з асфальтом, але бмв їхала з включеними фарами.

Але якщо вдивитись в друге відео, то чітко видно що водій нісана нажав на гальма тільки перед самим-самим зіткненням (навіть можна сказати що в момент зіткнення), він взагалі не переконався в безпеці свого маневру! Він повертав наче попереду не було автомобілів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 дебила - это сила!!!

Один як черепаха-король-дороги посеред проспекту вирішив розвернутися не дочекавшись потрібного сигналу світлофора. (На другому відео видно, що горить зелене світло, а він повертає, тобто він ризикував.!!!)

Інший вирішив, що обмеження швидкості (як і усі правила вцілому) - для лохів та невдах!

результат - 5 трупів, які зранку вийшли з дому кожен по своїм справам. Людей шкода. Виродків - на палю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чому Ви всі думаєте що він розвертався, як на мене чітко видно що він повертав. Те що зелений і він повертав... Тю, Жень, так і повинно бути, але не так впевнено і не з другого ряду, можливо якби він повертав саме з крайньої полоси то і побачив би той бмв.

90% вини - на водію Ніссана. Він порушив і почався більярд.

Розумієш, якби бмв їхав 40 км, дтп можливо і сталосяб, але наслідки були б не більше декількох царапин на автомобілях.

Моя особиста думка - хто на скільки % ділити не стану, не суддя, але винні двоє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% вини
Це, думаю, вирішить слідство і суд.
Він порушив і почався більярд.
Чувак з "БМВ головного мозку" летів не менше 100 по місту ІМХО його і треба розстріляти, якби не джип хто знає кого б він міг би забрати далі, якби не летів все закінчилось би не так трагічно.

Додано: Машини б'ються кожного дня, але коли швидкість виходить за межі дозволеного починаються людські жертви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, але якщо зі швидкістю ще можна маніпулювати, то з небезпечним поворотом все однозначно.

І да - винні обоє. І як завжди - багато "якби не...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, ти шо?

Т-подібне перехрестя. Це таке, як на соборності, де мого батька збили.

Уяви - Джип їде від ТАМ-ТАМ-а і повертає на ВОїнів. БМВ - летить від Загса. Для БМВ - зелений. А джип повертає собі, і не бачить БМВ. Бо інші авто заважають!

Якби для БМВ був червоний - тоді Джип повертав би собі спокійніше!

А БМВ, бачучи зелений летить, і їй теж не видно за іншими машинами, що довбойоб розвертається собі! На другому відео дуже чітко все видно.

Зайди на Ютуб ввімкни 1080р розширення відео і покадрово передивися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водію Нісана треба було просто почекати!!! але і водію БМВ нікуди було так спішити!!!

Їм в Дніпрі закони не ------писані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, але якщо зі швидкістю ще можна маніпулювати, то з небезпечним поворотом все однозначно.
Поворот як поворот, таких мульйони, джип спричинив ДТП, а бумер зібрав людей. Знову ж якби швидкість була 60 то можливо б і роз'їхались (там було куди маневрувати), а якби не роз'їхались то б побились лише автомобілі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% вини - на водію Ніссана. Він порушив і почався більярд.

Так сама можна сказати про водія BMW. Якби він не перевищував швидкості, аварії не трапилося б. Водій джипу встиг би завершити маневр.

В ПДР є пункт:

1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

В ідеалі воно можливо й так, але в житті працює принцип ДДД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До слова, про самий гуманний суд у світі.

Колишньому меру міста Димитров пом'якшили покарання за наїзд на пішохода. Апеляційний суд Донецької області змінив вирок суду першої інстанції і скоротив термін ув'язнення Юрія Анісімова - з семи до трьох з половиною років.

Нагадаю, в жовтні 2009 року мер Димитрова на смерть збив 48-річну жінку. Згодом з'ясувалося, що він сів за кермо напідпитку. Суд тривав понад 3 роки, а під варту екс-мера взяли лише у грудні 2012-го.

podrobnosti.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут накинулись на водія БМВ. Я передивився кілька разів відео, не зрозумів обгрунтованості...

поясніть мені будь ласка по чому видно яка швидкість була у бмв? це видно по камері в якій спотворення по кутах як в дверному глазку?

Якби швидкість була біля 100 як тут пишуть, то там би від зупинки /машини нічого не залишилось. Я не берусь говорити яка там була швидкість, можливо по відчуттям 60-70. Світло зелене - все нормально.

Да, неправий водій бмв, перевищив мабуть швидкість і при такому розвитку подій треба було уходити вліво, або в крайній випадок лупити в заднє колесо але це долі секунди ....

Але ось водій Ніссана мудак ще той, Він що в цей час смску набирав на телефоні? Дорога рівна, проглядається. Як можна здійснювати розворот (це не поворот, тому що виїзд там на кілька метрів далі) і таке творити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...