Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ви вважаєте цей графік доречним ? По перше порівняння в відсотках, по друге за основу взята GTX 680 2048 mb. - 100%

Щодо оверів - таблиця продуктивності в іграх це чудово, не враховуючи що конфігурація моєї, вашої та н-ної системи буде інакша як і результат. Щодо "тестування Фенікса" це вже панацея на оверах, і вам це добре відомо...читайте крім статі коментарі :)

Щось на кшталт : пацани с двору оцінили мою тачку, пружини підрізали, там спойлер прикрутили, бризговікі спарко +10 до швидкості....а на спец сервісі майстри обісрали, нічого вони не тямлять.

Для тестування відеоадапторів необхідно використовувати комплекс програм (нехай більшість дублюється)- 3D Mark, Furmark, Aida for t°, MSI Afterburner, MSI Kombustor, Unigine Heaven DX11 Benchmark, OCCT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Для тестування відеоадапторів необхідно використовувати комплекс програм (нехай більшість дублюється)- 3D Mark, Furmark, Aida for t°, MSI Afterburner, MSI Kombustor, Unigine Heaven DX11 Benchmark, OCCT.

Вы что покупаете железо для тестов? Я не когда не смотрю на эти тесты, и не пользуюсь ими, единственное чем я когда либо пользовался, так это "бубликом" только для того чтобы узнать температуру в нагрузке, а с остальных тестов толку....так для галочки, все равно в играх и программах видеокарта поведет себя по другому.

Покупая видеокарту я обращаю внимания на её подробные характеристики (заявлены производителем) и модернизацию печатной платы, ну и конечно же охлаждение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мої слова №97 прореагували самі вічливі і компетентні в даному питанні за їх думкою.

Ні. Ви тупо обізвали всіх в темі "невігласами" та "неуками". Ніби ви ГУРУ, йо*ана мать, в цій галузі.

Справжні гуру, дають конкретну і точну відповідь на питання, і нікого не обзивають. Ви ж повелися як останнє хамло, за що й поплатилися у 4 мінуса.

Для тестування відеоадапторів необхідно використовувати комплекс програм (нехай більшість дублюється)- 3D Mark, Furmark, Aida for t°, MSI Afterburner, MSI Kombustor, Unigine Heaven DX11 Benchmark, OCCT.

Ага, граєтеся ви теж у тести? Чи все ж в ігри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікблек - і правильно робите що дивитеся на параметри, а щодо ігор та тестів :), яка реалізація програмного коду така і продуктивність. Вище голови не пригнеш, а знизити продуктивність невдалим кодом чи набіром бібліотек запросто.

Женя - не буду відповідати на ваше питання, читайте уважно кому було адресоване запитання і від кого я чекаю відповіді. По хамськи ведете саме ви, це недостойна поведінка модератора з переходом на особистості. Бажаєте щось доказати, прошу - знаннями в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось на кшталт : пацани с двору оцінили мою тачку, пружини підрізали, там спойлер прикрутили, бризговікі спарко +10 до швидкості....а на спец сервісі майстри обісрали, нічого вони не тямлять.

Знаючи, які "майстри" в теперішніх сервісних центрах, "посони з двору" зроблять все це із РЕАЛЬНИХ висновків. А не з синтетичних тестів.

Мої куми "з двору" дають практичні поради із спірних моментів у ремонті авто. (Як працівник однієї із фірми-сервісного центру по ремонту авто, можу точно заявити, ЯК там роблять, і ХТО там працює). Купа теорії яка ніяк не пов'язана із практикою .

Щодо Оверів. Слово "синтетичні" тести, сказано не даремно. Воно означає що ці тести - не відображають реальних результатів.

По хамськи ведете саме ви, це недостойна поведінка модератора з переходом на особистості.

Та невже?

Вкжіть де хамски і де перехід на особистості.

Поки що, за "невігласи" та "неуки" один лиш ви можете нарваттися на РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нової теми прошу поради щодо відеокарти.

На сьогодні є CPU AMD FX-6100 і відео Asus eah 6850 DirectCU, думаю побудувати CrossFire систему з двох таких відеокарт (MB Asus m5a97 evo).

Питання в тому чи варто мені шукати ще одну таку відеокарту, чи краще свою продати і купити щось потужніше? Можливо хтось складав такі системи і може поділитись досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продай і купи щось потужніше . З тими кросфайрами глюки в багатьох іграх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Взагалі тема створена для обговорення відеокарт до 1500 грн.

І за ці гроші максимально потужну.

Кожен може ділитися і підкріплювати свою думку.

Хамити і сваритись не варто, нема за чого!

Я доречі ще не купив, хочу взяти після нового року-долар трішки впаде.

А вибрав 650 ti boost тому , що перечитав багато тестів,статей,відгуків.

Але це тільки моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі тема створена для обговорення відеокарт до 1500 грн.

А оглавление темы говорит обратное ;) и это не где не было указанно, были предоставлены только варианты видеокарт.

Что в созданной вами теме нельзя обсуждать и другие модели?

Я доречі ще не купив, хочу взяти після нового року-долар трішки впаде. А вибрав 650 ti boost тому , що перечитав багато тестів,статей,відгуків.

Не хочу навязывать свое мнение, но хотя бы почитайте о GTX 770 цена - производительность!

Приставка ti и boost говорит не только о повышенной производительности, но и завышенной температуре чипа - по сравнению с стоковой моделью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приставка ti и boost говорит не только о повышенной производительности, но и завышенной температуре чипа - по сравнению с стоковой моделью.

тут треба уточнити ще про охолодження. В мене 650 ti boots від gigabyte?при добрій нагрузці більше 45-55 не було покищо. в простої 30-35

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і мне скоро всучат чото в етом ценовом районе....может бомбану тему в Скаргах, пораскінуть мозгамі в магазе отсуствіє нета помешаєт, кому пазівніть можна ?

Да могут врать тваї датчікі, ти лутше лазерним термометром тестані, тіпа такім - http://gigamagazin.r...productID=43963

50 градусов прі нагрузке :).... до 110 без вилетоф не разкочегарівал ніразу для теста ?

може і брешуть, тут нічо говорить не буду =) до 110 не тестував жалко новенька, але сумніваюсь чи нагрієтся. тут кулерці файні, добре дують.

в мене до цього була asus 9800gt 1gb, ось то печка була 80-90 градусів при танках мала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти уж ізвентіляй за резкость, давай логіческі - температура текстоліта как і ядра со старта равна комнатной, нужно снімать показателі несколькома способамі...градусніком (хе хе ето как же добратца до ядра то ?) + датчікамі (где оні стоят ти в курсе ? і температурку оні те на панельку виводят ілі через програмку)...то єсть 100% увереності в показателях не жді. - можна середнє аріфматіческоє вивесті...кароч пословіца к слову - "не всьо то золото что блестіт" как раз актуальная.

Тест ето не 15 мінуток...а 3-5 часов колбаси (вот не помню зімой ілі летом больше...у кого как с температурой комнати)

Я вот мерял - т-мамкі чотко, проца - уже врут на 5-8 градусов так как дают т радіатора (но не проца).

Сорі за слог.

ну пока іншим методом помірять неможу, могу вірить тільки AIDA64.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тому чи варто мені шукати ще одну таку відеокарту, чи краще свою продати і купити щось потужніше?

Нет, не стоит. Да продайте и купите новую видеокарту.

+ в таком решении мало, а минусов - не совместимые программы, игры, больше употребление энергии, и так далее.

Вот посмотрите - http://www.ciferkom.ru/obzory/videocards/30-asus-radeon-hd-6850-crossfire.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто, проводив тестування. 2 одинакові плати 6 покоління проти плати 7 покоління, приріст новішої становить 10-15% від крос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...